Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 19:32, Gall historyk napisał:


postać trzymająca ten mieczyk ma całkiem niezłą opaskę na oczach (bardzo w klimacie Zatoichi...albo blisko tego klimatu ;]) jeżeli znasz adres moda dającego ten bajerek, byłbym zobowiązany, za udostępnienie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym już skończył wątek główny w Obku, ale komputer jest w naprawie (czytnik kart). :/ Muszę jeszcze przejść ze 3 questy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:28, lewak napisał:

A ja bym już skończył wątek główny w Obku, ale komputer jest w naprawie (czytnik kart). :/
Muszę jeszcze przejść ze 3 questy...

Znajac ten świat, coś nie spasi, pstryk-bum i zawartość dysku zostanie wyczyszczona :) Zobaczysz ze tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:29, Erton napisał:

> A ja bym już skończył wątek główny w Obku, ale komputer jest w naprawie (czytnik kart).
:/
> Muszę jeszcze przejść ze 3 questy...
Znajac ten świat, coś nie spasi, pstryk-bum i zawartość dysku zostanie wyczyszczona :) Zobaczysz
ze tak bedzie :)


Pewnie tak, tym bardziej, że to jest Simmt... (wiecie co). Jak kupiłem nowego kompa, to miałem go po 2 miesiącach ze względu na problemy techniczne. A poszperać nie można, bo zaplombowany. Nie polecam tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj kupilem sibie Obliviona i musze przyznac, ze jestem bardzo mile zaskoczony. Kurde niecierpie CRPG w 3d, nie moglem sie przecisnac przez poczatkowe etapy gry, morrowind mnie obrzydzal, a w Oblivionie sie zakochalem :D Zarwalem opierwsza nocke przy kompie od niepaietnych czasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że udało mi się "wygrać" obliviona mam dla starych wyjadaczy pytanko:

Napaliłem się na granie albo złodziejem albo zabójcą, w której profesji są ciekawsze misje o ogólnie którą lepiej się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehehe to dopiero początek wierz mi:)a kiedy już skończysz grę to kupisz dodatek poźniej,ściągniesz mody a poźniej przynajmniej godzinkę dziennie będziesz musiał w Obka zagrać:)A co do Morka to nie wiem co cię tak obrzydzało no ale może po doświadczeniu z Obkiem postanowisz jednak zagrać w Morrowind:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:34, rick90 napisał:

Jako, że udało mi się "wygrać" obliviona mam dla starych wyjadaczy pytanko:

Napaliłem się na granie albo złodziejem albo zabójcą, w której profesji są ciekawsze misje
o ogólnie którą lepiej się gra?



właściwie to te postacie to jedno i to samo bo u obu musisz mieć te same skille czyli miecze,skradanie itp.Jedyna różnica polega na tym czy zamierzasz każdego zabijaź czy też oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:35, Gall historyk napisał:

ehehe to dopiero początek wierz mi:)a kiedy już skończysz grę to kupisz dodatek poźniej,ściągniesz
mody a poźniej przynajmniej godzinkę dziennie będziesz musiał w Obka zagrać:)A co do Morka
to nie wiem co cię tak obrzydzało no ale może po doświadczeniu z Obkiem postanowisz jednak
zagrać w Morrowind:)


Mam Morrowinda juz od dawna i dawalem mu wiele szans, ale no nie moge sie do niego jakos przekonac. Przypuszczam, ze teraz, kiesy moje galy nacieszyly sie wygladem i zlozonascia Obliviona, tym bardziej ciezko mi bedzie wrocic do kwadratowego morrowinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz że nie cierpisz gier crpg z grafą 3d to trochę sie dziwię że kańciastość ci przeszkadza.Dodam jeszcze że wielu sądzi że Morek jest lepszy od Obka(ja też tak sądze).A sam dodam jeszcze że jeśli ktoś jest fanem rpg to zagrać musi

P.S Jak dla mnie Morek to gra która będzie wiecznie żywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:41, Gall historyk napisał:

Skoro mówisz że nie cierpisz gier crpg z grafą 3d to trochę sie dziwię że kańciastość ci przeszkadza.Dodam
jeszcze że wielu sądzi że Morek jest lepszy od Obka(ja też tak sądze).A sam dodam jeszcze że
jeśli ktoś jest fanem rpg to zagrać musi

P.S Jak dla mnie Morek to gra która będzie wiecznie żywa:)


Tez slyszalem od znajomego fana morrowinda, ze oblivion w porownaniu jest slabszy, jednak morrowind nie podchodzi mi w ogole a w oblivionie zakochalem sie od razu. Nie wiem od czego to moze byc uzaleznione. Widze w oblivionie kupe bledow ale w ogole mi nie przeszkadzaja. Jest w nim cos epickiego, architektura przypomina mi filmowa adaptacje Wladcy Pierscieni, mozliwosc stworzenia wlasnej klasy.....no nie mam slow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Architektura zgodzę się jest nawet mod dodający Helmowy Jar,epika też racja nie chcę ci zdradzać fabuły żeby nie psuć zabawy ale powiem tylko że pod koniec będzie epicka bitwa:) A co do własnej klasy to w Morku też była taka mozliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 17:55, Gall historyk napisał:

Architektura zgodzę się jest nawet mod dodający Helmowy Jar,epika też racja nie chcę ci zdradzać
fabuły żeby nie psuć zabawy ale powiem tylko że pod koniec będzie epicka bitwa:) A co do własnej
klasy to w Morku też była taka mozliwość


Mam nadzieje, ze moj komp wytrzyma epickosc tej bitwy :D Z fabula sie nie spiesze, laze, ogladam, zagladam do tych wszystkich jaskin, ruin itd. Nudzi mnie tylko troche zamykanie bram oblivionu, troche to monotonne, sa do siebie bardzo podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musisz zamknąć wyszystkich to twój wybór choć ja byłem tak hardkorowy że oprócz tych które musieliśmy zamknąć zamknąłem pozostałe(nie wiem czemu chyba byłem strasznie znudzony:) ) A co do łażenia to opłaca sie bo można wiele ciekawych rzeczy na początku gry znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też troszkę te zamykanie Wrót nudzi, wszystko to samo w kółko, ale co jakiś czas po prostu się chce podejść i je po prostu zamknąć... Nie wiem, to chyba nałóg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego, że Otwarte Wrota, denerwują bardziej niż ich zamykanie ^^
Ale zawsze istnieje realna szansa, że jakiś fajny przedmiocik zdobędziesz ;)
W dodatku ten kamyczek na sam koniec, mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:29, Probos napisał:

Tylko dlatego, że Otwarte Wrota, denerwują bardziej niż ich zamykanie ^^
Ale zawsze istnieje realna szansa, że jakiś fajny przedmiocik zdobędziesz ;)
W dodatku ten kamyczek na sam koniec, mniam ;)


Niektóre są beznadziejne (przynajmniej można sprzedać), a inne, jak to powiedziałeś: mniam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować