Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 09:43, wojtasskorcz napisał:



No chyba, że ma sie SI, to łuk bursztynowy lub szaleństwa jest lepszy od daedrycznego.


a co to jest te SI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:39, jajajupi napisał:

a co to jest te SI ???


Shivering Isles, jeden z dwóch dodatków do Obliviona. Drugi (a właściwie pierwszy) to Knights of The Nine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:43, Lord Ya napisał:

> a co to jest te SI ???

Shivering Isles, jeden z dwóch dodatków do Obliviona. Drugi (a właściwie pierwszy) to Knights
of The Nine.


okejjj to ja rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 04.11.2007 o 10:44, jajajupi napisał:

> Shivering Isles, jeden z dwóch dodatków do Obliviona. Drugi (a właściwie pierwszy) to
Knights
> of The Nine.

Dnia 04.11.2007 o 10:44, jajajupi napisał:

okejjj to ja rozumiem :)

Knights of the nine to raczej zbieranina modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 10:58, kosmiczny marin napisał:



> > Shivering Isles, jeden z dwóch dodatków do Obliviona. Drugi (a właściwie pierwszy)
to
> Knights
> > of The Nine.

> okejjj to ja rozumiem :)
Knights of the nine to raczej zbieranina modów.


To zależy. Wersja pudełkowa tak, ale oficjalnie KotN to jeden mod, a reszta ma również swoje nazwy. Tylko, że zostały one dodane do pudełka z KotN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiego trzeba mieć kompa żeby bez przycieć grać na średnich ustawieniach w obliviona
i jeszcze jedno te dodatki to jakaś kontynułacja podstawowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:09, Qba777 napisał:

Starczy naprawdę słaby komp. (6 letni mój leci na srednich)

Dodatki nie konntynują głównego wątku gry.


a dokładniej to jakiego masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam taki problem z grą: tekstury na "zewnętrzach", a dokładniej tekstury gleby na bliskim dystansie, są jakąś purpurową papką i żadne przestawianie detali graficznych tego nie chce zmienić. Da się to jakoś naprawić? Mój konfig to A3000+, 1.5 gb ramu, GF6600gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:22, TROLL1216 napisał:

jak mi bedzie chodzic Oblivion bo postanawiam kupic ale nie wiem czy mi sie opłaca
sempron 2600+
512 mb
ge force 6600 gt


Szczerze ? Wstrzymaj się :) Bo co to za przyjemność grać w Obliviona z grafiką jak w Morrowindzie :P
A analizując bardziej szczegółowo :
- za mało pamięci operacyjnej, dopiero jak zaopatrzysz się w 1GB, to możemy pogadać ;)
- procesor spoko ;)
- karta graficzna, hmm... Najlepsza z tych tańszych, to obecnie GeForce 7600 GT 256mb :) Sam mam i gram na Max, 1440x1xxx ( nie pamiętam dokładnie :P ) bez ścinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam:
Pentium IV 2,8GHz
512 MB RAM
Radeon 9600 Pro
i mi działa...
Więc u ciebie nie powinno być problemów. Poza tym zawsze istnieją programy obniżajęce grafikę takie jak Oldblivion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:22, TROLL1216 napisał:

jak mi bedzie chodzic Oblivion bo postanawiam kupic ale nie wiem czy mi sie opłaca
sempron 2600+
512 mb
ge force 6600 gt


Szczerze? Lepiej kup Morrowinda Złotą Edycję (15zł w sklepie gram wykorzystując WPLN). Będziesz miał wiele więcej uciechy z gry. Bo Oblivion przebija Morro tylko grafiką i silnikiem fizycznym (chyba Havok). A u ciebie niestety będzie marnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 20:51, wojtasskorcz napisał:

> jak mi bedzie chodzic Oblivion bo postanawiam kupic ale nie wiem czy mi sie opłaca
> sempron 2600+
> 512 mb
> ge force 6600 gt
>

Szczerze? Lepiej kup Morrowinda Złotą Edycję (15zł w sklepie gram wykorzystując WPLN). Będziesz
miał wiele więcej uciechy z gry. Bo Oblivion przebija Morro tylko grafiką i silnikiem fizycznym
(chyba Havok). A u ciebie niestety będzie marnie wyglądać.


Oblivion przebija Morrowinda nie tylko tym;) Jakość questów z Obliviona jest nieporównywalnie lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście zarzucic jakimiś linkami do dobrych schematów rozwoju postaci(tylko bez textów:"wejź na elderscrolls.phx.pl", bo ja chciałbym konkrety!)?A jak nie macie to powiedzcie w co warto inwestowac dla różnych klas itp. PLX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 14:50, krzysztof wytr napisał:

Czy moglibyście zarzucic jakimiś linkami do dobrych schematów rozwoju postaci(tylko bez textów:"wejź
na elderscrolls.phx.pl", bo ja chciałbym konkrety!)?A jak nie macie to powiedzcie w co warto
inwestowac dla różnych klas itp. PLX!


Takiego rodzaju schematy są Ci niepotrzebne ;)
W grze, przy wyborze klasy, masz napisne umiejętności główne, do których to dodawana jest premia, a co za tym idzie, warto w nie inwestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion wbrew pozorom nie ma takich dużych wymagań! Mi chodził bardzo dobrze na Celeronie 2,66 GHz, Radeon 9550 256 mb i 1 GB RAM. Na takich ustawieniach pogracie sobie na w miarę dobrych detalach z dobrą rozdzielczością. A na pewno będziecie się cieszyć z grafiki, jaką oferuje gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:39, arekskate napisał:

Oblivion wbrew pozorom nie ma takich dużych wymagań! Mi chodził bardzo dobrze na Celeronie
2,66 GHz, Radeon 9550 256 mb i 1 GB RAM. Na takich ustawieniach pogracie sobie na w miarę dobrych
detalach z dobrą rozdzielczością. A na pewno będziecie się cieszyć z grafiki, jaką oferuje
gra :)


Oczywiście, że tak :)
Widać, że ekipie Bethesda Softworks zależało na tej produkcji i naprawdę mocno się do niej przyłożyli.
Nie to co Piranha i ich Gothic III, to jest dopiero masakra...
Nic, pozostaje nam czekać na TES Online ;) Mam nadzieję, że będzie bez opłat abonamentowych, jak GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować