Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 22:50, Galon10 napisał:

Sorrki nie bylem tu jeszcze nigdy przelecialem z 3 stronki wstecz dlej mi sie nie chce moglby
mi ktos dac Link albo Pomoc jak dla Downa ^,^ jak mam Grac w Multiplayer po koleji co mam robic
tylko pliss nie dawajcie jakiegos wypracowania po Angielsku jak jest ktos kumaty niech pomoze
^.^


Ale w Oblivionie nie da się grać w multi. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 22:57, lewak napisał:

Ale w Oblivionie nie da się grać w multi. O_o

OMG prosilem kogos kumatego heh nie no zartuje da sie ...
http://www.idg.pl/news/95213.html

Ponaglam prosbe :
Sorrki nie bylem tu jeszcze nigdy przelecialem z 3 stronki wstecz dlej mi sie nie chce moglby mi ktos dac Link albo Pomoc jak dla Downa ^,^ jak mam Grac w Multiplayer po koleji co mam robic tylko pliss nie dawajcie jakiegos wypracowania po Angielsku jak jest ktos kumaty niech pomoze ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:05, lewak napisał:

Chodziło mi o oryginał, o takich nowalijkach nie miałem pojęcia. Sam z chęcią zobaczę...

No ja jak sie dowiedzialem odrazu google i szukalem znalzlem jakies pliki sciagnelem ale teraz jak tego:?
uzyc bo to jakas latke sie sciaga i tam sie wgrywa multi czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:55, wojtek2222 napisał:

Multi w Oblivionie?! Ciekawe jak to wygląda.


Prawdę mówiąc z opinii znajomych i tego co widziałem na własne oczy to projekt niestety już został zakończony i nie jest aktualizowany czyli cąły czas jest wersja alfa. Połączyć się z kimś to istny cud a i sama gra tnie niemiłosiernie. Nie polecam jak trochę dopracują będzie dobre.

Dnia 26.12.2007 o 10:55, wojtek2222 napisał:

PS zrobiłem questa na korzenie nirinu :D


Ile Ci to zajęło ??? Mi z mapką kilkanaście godzin, ale zawsze lubiłem takie szukania a la paczki w GTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do multi to jeden koleżka z Xfire przesłał mi linka do tego moda i chciał za wszelką cenę przetestować. Cóż...zassałem co było potrzebne, postanowiłem server, podałem IP i...no właśnie...na tym się skończyło. Przy każdym odpaleniu gry, w niby multi, ładuje się 5-10 minut, a po naładowaniu paska...gra się nie włącza. Kicha wielka z tego moda, także odradzam kombinowania z nim. Tylko strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 14:42, Master J napisał:

Czy można jakoś awansować u Ostrzy?Jaśli tak to jak/kogo prosić;)


To chyba się dzieje niezależnie od ciebie, tzn. z postępami w queście głównym. To tak jak w Knights of The Nine, w którym też awansujemy bez gadania z nikim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 14:42, Master J napisał:

Czy można jakoś awansować u Ostrzy?Jaśli tak to jak/kogo prosić;)


Nie można awansować u Ostrzy. Co prawda w grze są trzy rangi dla Ostrzy, ale tylko jedna jest dostępna dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 10:58, YahooPL napisał:

Ile Ci to zajęło ??? Mi z mapką kilkanaście godzin, ale zawsze lubiłem takie szukania a la
paczki w GTA :P


Trudno mi powiedzieć bo nie robiłem tego non stop, tylko na zmianę z innymi questami, ale na bank i to troche zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem stróżem w gildi wojowników i przyjełem zadanie od orka w cheyindal (czy jakoś tam) kazał mi znaleźć uciekinierów a więc udałem się do więzienia i :pytałem obu strzażników wieźiennych,przeszukałem ich kieszenie,pytałem więźnia z zadani korupcja a czyste sumienie,przeszukałem wszystkie cele i nic co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:14, e.t napisał:

Jestem stróżem w gildi wojowników i przyjełem zadanie od orka w cheyindal (czy jakoś tam)
kazał mi znaleźć uciekinierów a więc udałem się do więzienia i :pytałem obu strzażników wieźiennych,przeszukałem
ich kieszenie,pytałem więźnia z zadani korupcja a czyste sumienie,przeszukałem wszystkie cele
i nic co mam robić?


Widocznie nie doczytałeś treści zadania. Uciekinierzy sprawiają kłopoty w Bravil i tam właśnie musisz zacząć szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem Alvala Uvani, ale jeszcze nie wstąpiłem do Mrocznego Bractwa(jest on jedną z osób, które trzeba zamordować). Jeśli zabiję go już teraz, to dostanę później(po dołączeniu) nagrodę, itd. za zrobienie questa??

PS:opłaca mi się go teraz zabić, bo szedłem za nim od Brumy i doszedłem prawie do Leyawiin, więc atakowało nas mnóstwo zwiarząt i bandytów, przez co stracił prawie całe życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 13:56, Splinter Cell1 napisał:

Spotkałem Alvala Uvani, ale jeszcze nie wstąpiłem do Mrocznego Bractwa(jest on jedną z osób,
które trzeba zamordować). Jeśli zabiję go już teraz, to dostanę później(po dołączeniu) nagrodę,
itd. za zrobienie questa??

PS:opłaca mi się go teraz zabić, bo szedłem za nim od Brumy i doszedłem prawie do Leyawiin,
więc atakowało nas mnóstwo zwiarząt i bandytów, przez co stracił prawie całe życie;)

chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym sie od was dowiedzieć co zrobic zeby pad w oblivionie działał poprawnie(tzn zeby wszystkie przyciski dzialaly) i jak najlepiej ustawic sobie przyciski, i czy moze sa jakies sterowniki do padow od ps2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę wampiry,chyba ukrywają się w jakiś jaskiniach bo niedaleko zamku skingrad znalzłem,może ktoś przesłać fotke gdzie się znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:26, e.t napisał:

Gdzie znajdę wampiry,chyba ukrywają się w jakiś jaskiniach bo niedaleko zamku skingrad znalzłem,może
ktoś przesłać fotke gdzie się znajdują.


Możesz spróbować w Lipsand Tarn. Są to średniej wielkości ruiny Ayleidzkie na północ od Chorrol. Wychodzisz północną bramą i idziesz drogą na północ. Droga robi zakole, po czym dochodzisz do ruin na lewo od drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby koło kapliczki Asury (czy jak się tam pisze), zabicie tamtejszych wampirów jest obowiązkowym questem.
BTW właśnie przed chwilą przeszedłem dodatek Knights of the Nine.Muszę powiedzieć że był super.Ta cała historia tych rycery, miodzio.Nawet lepszy od podstawowej wersji.Za to nie podoba mi się drugi dodatek z szalonym królem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh - mam to samo ;)
Dodatek jest niezły - tak mnie wciągnął, że przeszedłem go w jeden dzień :P Shivering Islands też jest ciekawe tylko... no właśnie, inne. Takie nie wiadomo co w połączeniu z morkiem, ale świetny podział na Manię i Demencję i różnicę pomiędzy nimi też wsysają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować