Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Może to coś z nośnikiem? U mnie "nieprawidłowa aplikacja Win32" pojawiało się właśnie wtedy, gdy nośnik był uszkodzony. Ale nie było na nim żadnych rys ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:24, Arclight napisał:

Może to coś z nośnikiem? U mnie "nieprawidłowa aplikacja Win32" pojawiało się właśnie wtedy,
gdy nośnik był uszkodzony. Ale nie było na nim żadnych rys ect.


skocze po obiedzie do kumpla zobaczyc czy u niego tez cos takiego jest... jesli tak to juz tylko do Cenegi dzwonic zostaje ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:27, Morfieusz napisał:

> Może to coś z nośnikiem? U mnie "nieprawidłowa aplikacja Win32" pojawiało się właśnie
wtedy,
> gdy nośnik był uszkodzony. Ale nie było na nim żadnych rys ect.

skocze po obiedzie do kumpla zobaczyc czy u niego tez cos takiego jest... jesli tak to juz
tylko do Cenegi dzwonic zostaje ;/;/;/



spróbuj zgrać całą instalkę na HDD i wtedy opal instalację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:27, Morfieusz napisał:

> Może to coś z nośnikiem? U mnie "nieprawidłowa aplikacja Win32" pojawiało się właśnie
wtedy,
> gdy nośnik był uszkodzony. Ale nie było na nim żadnych rys ect.

skocze po obiedzie do kumpla zobaczyc czy u niego tez cos takiego jest... jesli tak to juz
tylko do Cenegi dzwonic zostaje ;/;/;/


Dzwoń. Niech zapracują na kasę, którą zainkasowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 16:33, Lost Paradise napisał:

spróbuj zgrać całą instalkę na HDD i wtedy opal instalację...


Dzieki wielkie, zadzialalo, kurde nie wiem naprawde co bym bez Ciebie zrobil ;d;d ide pograc i zobaczyc czy wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przeciez zawsze podwyzszaja wymagania znaczy jak pisza to jak gra wyjdzie wymagania co nizsze, a bylo by extra jakbym dokupil tylko 512 ram i by mi chodzilo na max:D najbardziej mi sie podoba ze bedzie mozna jezdzic na wierzchowcach widzalem screen na koniu pieknyyyyyyyy, a musze morka skonczyc ostanio cos malo gram:( warcraft 3 mnie wciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 17:29, ArtuRPGpl napisał:

Kurcze przeciez zawsze podwyzszaja wymagania znaczy jak pisza to jak gra wyjdzie wymagania
co nizsze, a bylo by extra jakbym dokupil tylko 512 ram i by mi chodzilo na max:D najbardziej
mi sie podoba ze bedzie mozna jezdzic na wierzchowcach widzalem screen na koniu pieknyyyyyyyy,
a musze morka skonczyc ostanio cos malo gram:( warcraft 3 mnie wciagnal


Warcraft 3...morrowind...troche do tylu z grami jestes kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 17:52, Arclight napisał:

[OT] Czyli ja grając w Transport Tycoon Deluxe jestem już 100 lat za murzynami? Każdy gra w
to na co ma ochotę. [/OT]


Ciii, nawet sie nie przyznawaj :)

ehh, nie odpalam dzisiaj Obliviona chyba, bo miła kolezanka mi powiedziała, że muszę się historią UK w końcu zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadan 2 pytania:


1) Jak dolaczyc do Brotherhood... to chyba ta gildja zabujców?
2) Jak sie wyleczyc z wampiryzmu? Naczy inaczej... zanioslem tej babecie wszystkie skladniki, a ona kazala mi czekac, no ale juz pare dni minelo, nawet paredziesiat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:45, Night Elf napisał:

Zadan 2 pytania:

Dnia 27.03.2006 o 18:45, Night Elf napisał:

1) Jak dolaczyc do Brotherhood... to chyba ta gildja zabujców?
2) Jak sie wyleczyc z wampiryzmu? Naczy inaczej... zanioslem tej babecie wszystkie skladniki,
a ona kazala mi czekac, no ale juz pare dni minelo, nawet paredziesiat....


1. Zabij niewinną osobę, prześpij się, po obudzeniu Speaker of The Brotherhood będzie Ci przy łóżku stał- wyjaśni co i jak. ( Można fajnego konia zdobyć- czarnego z czerwonymi oczami, dyablo szybkiego :D
2. Na pewno wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:45, Night Elf napisał:

Zadan 2 pytania:


1) Jak dolaczyc do Brotherhood... to chyba ta gildja zabujców?
2) Jak sie wyleczyc z wampiryzmu? Naczy inaczej... zanioslem tej babecie wszystkie skladniki,
a ona kazala mi czekac, no ale juz pare dni minelo, nawet paredziesiat....




1. jak umiesz po niemiecku ---> http://theelderscrolls.info/?go=4questdb
2. http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=640&Itemid=568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:39, Gornuzzutuz napisał:

witam
wie moze ktos kiedy edycja normalna ( nie CE ) czyli angielska obliviona trafi do sklepow?
pewnie juz bylo takie pytanie ale nic nie znalazlem...

na wirtusie data premiery to 4 kwiecien ale oficjalnego info jeszcze nie widzialem (chyba ze mi umknelo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. lepiej miec Anizo x4 czy HDR? Szczerze mowiac nie widze roznicy [gra mi smiga na max detalach], ale irytuje mnie jedna rzecz, ze cienie w tej grze jakos dziwnie padaja i gorna czesc glowy jest jasniejsza duzo od dolnej [ponizej nosa] w efekcie na poczatku myslalem, ze ludzie maja 2 kolory skory, a to potem sie okazalo, ze to cienie jakos dziwnie sie "cieniuja"... ma ktos cos takiego?

A z innej technicznej rzeczy, jak wlaczam gre to w tle wlacza mi sie z 30 ffdshow audiocodec, co jest dosc irytujace. Tez takie zonki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:52, scooby01 napisał:

> witam
> wie moze ktos kiedy edycja normalna ( nie CE ) czyli angielska obliviona trafi do sklepow?

> pewnie juz bylo takie pytanie ale nic nie znalazlem...
> > na wirtusie data premiery to 4 kwiecien ale oficjalnego info jeszcze nie widzialem (chyba ze
mi umknelo)


thx mam nadzieje ze wlasnie 4 kwietnia trafi do sklepow. szkoda ze sie cenega zajmuje polonizacja a nie cdprojekt gothica super przetlumaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:56, Gornuzzutuz napisał:

thx mam nadzieje ze wlasnie 4 kwietnia trafi do sklepow. szkoda ze sie cenega zajmuje polonizacja
a nie cdprojekt gothica super przetlumaczyli


troche cyferki mi sie pokrecily, chodzilo o 10/04 czyli 10 kwiecien...nie mam nic na usprawiedliwienie :/
jezeli chodzi o polonizacje...
moim zdaniem trzeba dac cenedze szanse - jednak syberia cos udowodnila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:50, Night Elf napisał:

> 2. Na pewno wszystkie?

Dnia 27.03.2006 o 18:50, Night Elf napisał:

Jak wciskam na Vampire Curse mowi mi:
http://img49.imageshack.us/img49/51/bleble6xb.jpg


eee. wg. tego nie masz wszystkich :D

Na pewno wszystko? Bloodgrass ( koło Oblivion Gates ) , Garlic i Nightshade ? Dałeś jej % Grand Soul Gemów ?
Krew Argonianina ? Pył z Hindarilla ( strego wampira )

Jeśli tak, to odczekanie 24 godzin powinno wystarczyć. A że nie wystarczyło- szukaj dalej, albo czekaj na patcha ( bo może bug ).

W ogóle poczytaj przewodnik, tam są niektóre questy wytłumaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 19:04, Lone Wolf napisał:

> > 2. Na pewno wszystkie?

> Jak wciskam na Vampire Curse mowi mi:
> http://img49.imageshack.us/img49/51/bleble6xb.jpg

eee. wg. tego nie masz wszystkich :D

Na pewno wszystko? Bloodgrass ( koło Oblivion Gates ) , Garlic i Nightshade ? Dałeś jej %
Grand Soul Gemów ?
Krew Argonianina ? Pył z Hindarilla ( strego wampira )


Naczy tak... zabilem tego wampira, do ktorego mnie doprowadzila szczalka wyczyscilem all lochy w ktorych to mialo byc 2 razy, ale tego pylu tam nie bylo, ale quest mi zaliczylo...

Poza tym all zrobilem... tego batlemage wampira ubilem i strzalka mi zniknela... wiec uznalem ze to juz koniec, ale jak juz powiedzialem wybilem cale lochy 2 razy i nic nie znalazlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować