Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2006 o 23:49, Night Elf napisał:

Mysle ze jest sens, ale poleci na minimum, albo na srednich.


(...)

Dnia 30.03.2006 o 23:49, Night Elf napisał:

Oblivion na malych tez moze byc git, ale to jednak nie to samo... widoki w tej grze to glowna
zalata, a te ksiezycowe noce...


Tak, gdzies to wyczytyłem, że mi poleci... ale czy średnie lub minimum nie będzie porażką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 23:49, Night Elf napisał:

Mysle ze jest sens, ale poleci na minimum, albo na srednich.

Kurcze Oblivion i FEAR to sa takie gry w ktore moim zdaniem nie ma sensu w sumie zabardzo grac
bez dobrego sprzetu. Taki FEAR na srednich czy malych wogole prawie klimatu nie ma...

Oblivion na malych tez moze byc git, ale to jednak nie to samo... widoki w tej grze to glowna
zalata, a te ksiezycowe noce...


Fear nie ma nawet w polowie takich wymagan co Oblivion...mi fear dziala na max detalach ze wszystkim.A oblivion ledwo srednie pociagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 23:52, WolfClub napisał:

Przepraszam ze tyle postow pisze ale...
Mam problem dosyc specyficzny :D
Od 5 dni w grze wampir mnie sciga :D nie moge sie polozyc spac bo co i rusz mnie dziabie :D
ma ktos jakis pomysl??

Może śpij w dzień w jakiejś gildii, gdzie jest pełno innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 21:09, shinian napisał:

Ja nie mogę co za życie, część ludzi już od piątku cieszy się Oblivion''em a Ultima przekłada
premierę z dnia na dzień. Edycja kolekcjonerska miałabyć jakoby od dzisiaj dostępna, przy czym
czas wysyłki wynosi od 3 do 5 dni, czyli według najbardziej pesymistycznej wersji pograć będę
sobie mógł dopiero po weekend''zie. Mam nadzije, że chociaż gra jest warta tego oczekiwania;)
BTW: Czy komuś już wysłano Oblivion''a z Ultimy?

Trzeba było zamówić w Cenega. Przecież napisali, że są wyłącznym dystrybutorem a w takim wypadku Ultima musi się starać sama ściągać z zagraicy. Nie chcę cię martwić ale limitowana edycja (jak sama nazwa wskazuje) już się powoli kończy we wszystkich sklepach na świecie. Za granicą niektórzy mają już problem z dostaniem. Może są na końcu kolejki tych co jeszcze dostaną jak tak to dostaniesz i Ty a jak nie to trudno się mówi.

Ja mam ją od poniedziałku. Septim jest dość ładny, ale ta książeczka z co wygląda na imitację skóry ma miękką okładkę w kolorze skóry ale nie jest nawet jej imitacją. Mapa jest dość jednolita znacznie gorsza niż ta co była dodawana do Morrowinda. Książeczka do gry jest ładna i kolorowa. Opakowanie takie sobie. Drugiej płyty jeszcze nie przeglądałem, bo ciężko się oderwać od gry i tak nie mam zbyt wiele czasu na granie (praca) ale weekend za pasem, więc będzie maraton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 01:52, Gosu napisał:

Fear nie ma nawet w polowie takich wymagan co Oblivion...mi fear dziala na max detalach ze
wszystkim.A oblivion ledwo srednie pociagnie :)


Eee to ja mialem jakas wadliwa wersje F.E.A.R.''a bo mialem zupelnie odwrotna sytulacje... na max detalach F.E.A.R ma u mnie lagi, co jakis czas fps spadal ponizej 20 juz nie pamientam jak to bylo w procentach. A Oblivion nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pentium 1,6 Ghz
512 Ram
radeon x700 (albo 800, nie pamietam...)

Jeżeli ktoś gra w Obliviona na podobnym sprzęcie niech sie przyzna :) I napisze jak mu działa gra. Bo na razie nie chce wydawać 130 zł na gre bez pewności, że mi zadziała w miare normalnie :] W każdym razie NFS:MW działa na full detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 08:28, ksenus napisał:

Trzeba było zamówić w Cenega. Przecież napisali, że są wyłącznym dystrybutorem a w takim wypadku
Ultima musi się starać sama ściągać z zagraicy. (...)


Wiem, wiem. Poprostu wyszedłem z założenia, że w Polsce może nie być dostępna wersja EK Oblivion''a (jak to się czasami w przypadku niektórych tytułów zdarza). Pozatym pre-order w tamtym sklepie pojawił się trochę wcześniej niż u Polskiego wydawcy , do tego dorzucili City of Vilans, więc się skusiłem. Poprzedeniego posta napisałem pchnięty do tego pewnymi doświadczeniami z Ultimą- czasami zdarza się tak, że gra wysyłana jest do klienta, bez zmiany statusu na stronie internetowej (czyli przesyłka ma status Zaakceptowana, a okazuje się że już została zrealizowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 23:52, WolfClub napisał:

Przepraszam ze tyle postow pisze ale...
Mam problem dosyc specyficzny :D
Od 5 dni w grze wampir mnie sciga :D nie moge sie polozyc spac bo co i rusz mnie dziabie :D
ma ktos jakis pomysl??

Ja tam juz od 2 dni jestem wampirem i szukam lekarstwa powoli.Chyba tego nie da sie uniknąć.Ja spałem a pilnowało mnie 6 strażników i tak mnie dziabnoł, ale teraz jest fajnie teraz ja gryze:).Podstawaowa zaleta jest siła mozna duzo nosić jak sie jest na głodzie.A jak sie napijesz krwi to mozna w dzien chodzić.Ale mam nadzieje ze wyjdzie jakis mod patch bo wampir niewidzący w ciemnościach to tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 10:00, GaNgStA napisał:

W każdym razie NFS:MW działa na full detalach :)


Nie wierze! :o :D
NA moim Sempronie 3300+, GF 6600GT i 512 Mb RAM tezt chodzi, ale czasami mi sie scina. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 07:57, ksenus napisał:

Może śpij w dzień w jakiejś gildii, gdzie jest pełno innych osób.

Hehe wiesz probowalem tego juz nic nie dziala w dzien spalem na dworzu przy sloncu dziebie mnie w gildi dziabie mnie w karczmie to samo, jeszcze zostalo mi jedno wyjscie kupic wlasny dom i tam sprubowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 12:29, SET7 napisał:

> Przepraszam ze tyle postow pisze ale...
> Mam problem dosyc specyficzny :D
> Od 5 dni w grze wampir mnie sciga :D nie moge sie polozyc spac bo co i rusz mnie dziabie
:D
> ma ktos jakis pomysl??
>
Ja tam juz od 2 dni jestem wampirem i szukam lekarstwa powoli.Chyba tego nie da sie uniknąć.Ja
spałem a pilnowało mnie 6 strażników i tak mnie dziabnoł, ale teraz jest fajnie teraz ja gryze:).Podstawaowa
zaleta jest siła mozna duzo nosić jak sie jest na głodzie.A jak sie napijesz krwi to mozna
w dzien chodzić.Ale mam nadzieje ze wyjdzie jakis mod patch bo wampir niewidzący w ciemnościach
to tragedia:/


Wampiry widza w ciemnosciach tylko ustaw zeby tego uzywal :D ja nie chce byc wampirem!! Mam pierscionek do widzenia w ciemnosciach jak wampir i mi to wystarczy ^^
A co do wyleczenia sie z wampiryzmy tutaj masz link do questa :D "Cure for Vampirism"
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=640&Itemid=568
Ale strasznie dlugie to badziewie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 12:36, WolfClub napisał:

Wampiry widza w ciemnosciach tylko ustaw zeby tego uzywal :D ja nie chce byc wampirem!! Mam
pierscionek do widzenia w ciemnosciach jak wampir i mi to wystarczy ^^
A co do wyleczenia sie z wampiryzmy tutaj masz link do questa :D "Cure for Vampirism"
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=640&Itemid=568
Ale strasznie dlugie to badziewie jest :/



Wiem robie tą misje tylko jest długa.A spać musisz zeby lvl mieć. A widzenie poszukam ale tam pisało ze to tylko na 160 sekund i chyba to sie ładuje 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze, ale ta gra stala sie nudna... juz 7 oblivion gate zalatwilem, a jeszcze mam przed soba... mogli sie ograniczyc do max 4, bo juz przy 3 niechcialo mi sie przez to przechodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:16, Night Elf napisał:

Boze, ale ta gra stala sie nudna... juz 7 oblivion gate zalatwilem, a jeszcze mam przed soba...
mogli sie ograniczyc do max 4, bo juz przy 3 niechcialo mi sie przez to przechodzic...


Wyłącz grę, sprzedaj koledze albo na Allegro:) Posłuchaj muzyki albo idź na spacer - jest wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:17, Lost Paradise napisał:

Wyłącz grę, sprzedaj koledze albo na Allegro:) Posłuchaj muzyki albo idź na spacer - jest
wiosna :)


Wlasnie - nie ma co sie meczyc byle "zaliczyc" dany tytul. Czas jest zbyt cenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 08:49, Night Elf napisał:

> Fear nie ma nawet w polowie takich wymagan co Oblivion...mi fear dziala na max detalach
ze
> wszystkim.A oblivion ledwo srednie pociagnie :)

Eee to ja mialem jakas wadliwa wersje F.E.A.R.''a bo mialem zupelnie odwrotna sytulacje...
na max detalach F.E.A.R ma u mnie lagi, co jakis czas fps spadal ponizej 20 juz nie pamientam
jak to bylo w procentach. A Oblivion nic...


Ja jak ustawilem wyrownywanie krawedzi na max to czasem sie zatrzymal na 1 sekunde jak szedlem....ale gra robila to tak inteligetnie ;) ze mala scinka byla wtedy kiedy nic sie nie dzialo a podczas walki nigdy....tylko 2 razy mi sie powaznie scialo jak przylatywaly helikoptery i pod koniec jak wylazily te potworki z ost misji...mowisz ze iblivion nic sie nie tnie? grasz na max detal? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:16, Night Elf napisał:

Boze, ale ta gra stala sie nudna... juz 7 oblivion gate zalatwilem, a jeszcze mam przed soba...
mogli sie ograniczyc do max 4, bo juz przy 3 niechcialo mi sie przez to przechodzic...



Masz złe nastawienie do gry. Nie sprawia Ci ona frajdy to po co w nią grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 15:33, upiordliwy napisał:

> Boze, ale ta gra stala sie nudna... juz 7 oblivion gate zalatwilem, a jeszcze mam przed
soba...
> mogli sie ograniczyc do max 4, bo juz przy 3 niechcialo mi sie przez to przechodzic...



Masz złe nastawienie do gry. Nie sprawia Ci ona frajdy to po co w nią grasz?


Przestala mi sprawiac frajde jak 3 raz musialem robic kompletnie to samo... a przy 7 byla to juz masakra. Questy w gildiach byly roznorodne... to samo powinno sie tyczyc tego. 1 brama z nastawieniem dla magow, inna na wojow, skradaczy... itp, zeby byly roznorodne i ciekawe.. a nie ta sama wieza\wieze tylko z innym dojsciem, ale po drodze na okraglo te same stwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 16:10, Night Elf napisał:

te same stwory.


mały OT!:) Stworów to ty się nie czepiaj:P hyhy:)

Ale coś nie rozumiem ty już te kilka razy gierke przechodzisz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować