Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Jest jakiś mod co zmienia normalne lewelowanie gdzie inne rejony gry sa niedostępne ze względu na level bo to lewelowanie wszystkich wrogów wraz z graczem sprawiło ze wywaliłem gre po tygodniu bo gre mozna przejść na 2 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 18:56, IRASS71 napisał:

Jest jakiś mod co zmienia normalne lewelowanie gdzie inne rejony gry sa niedostępne ze
względu na level bo to lewelowanie wszystkich wrogów wraz z graczem sprawiło ze wywaliłem
gre po tygodniu bo gre mozna przejść na 2 lvl.


Tak jest taki mod, nazywa się Oscuro''s Oblivion Overhaul (OOO w skrócie) i usuwa wymienione przez ciebie levelowanie świata wraz z graczem, a także dodaje nowych wrogów, bronie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem...
Wbijam sie do Sardavar Leed - z góry wiem, że jest tam Statuetka Ayleidów - ale problem w tym, że jej nigdzie nie widze...

Te katakumby są bardzo pogmatwane i łatwo się w nich zgubic... ale zazwyczaj wszystko bezproblemowo znajduje...
Czy ktos uprzejmy mógłby mi pomóc znaleść tą statuetkę? Bo to poważna sprawa jest!

<że tam jest statuetka, to wiem, z poradnika dołączonego do gry>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:06, ImRo Nixon napisał:

Siemka mam problem...
Wbijam sie do Sardavar Leed - z góry wiem, że jest tam Statuetka Ayleidów - ale problem
w tym, że jej nigdzie nie widze...

Te katakumby są bardzo pogmatwane i łatwo się w nich zgubic... ale zazwyczaj wszystko
bezproblemowo znajduje...
Czy ktos uprzejmy mógłby mi pomóc znaleść tą statuetkę? Bo to poważna sprawa jest!

<że tam jest statuetka, to wiem, z poradnika dołączonego do gry>


Rozumiem, że chodzi ci o te statuetki, które kolekcjonuje Umbacano. Jeteś pewien, że w tych ruinach znajduje się statuetka? Nie przypominam sobie, aby w Sardavar Leed (to ta ruina na południe od Imperial City, o ile dobrze pamiętam) znajdowała się jakakolwiek statuetka. Możliwe, że w poradniku jest błąd. A te ruiny aż tak bardzo pogmatwane nie są, chociaż stałocieplni mają zapewne gorszą orientację w terenie. xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płytką Obliviona. Jest ona trochę porysowana (nic poważnego, widziałem płyty porysowane bardziej i działały), ale gdy ją instaluję, pod koniec instalacji (dokładnie przy pliku atmosphere3.mp3) wyskakuje błąd że instalacja została przerwana z powodu awarii urządzenia We/Wy. Sprawdzałem mój odtwarzacz DVD, wszystko jest OK. Nie mam ochoty kupować następnej płytki Obliviona (to by była trzecia...), więc pytam się, czy mozna to jakoś naprawić?

PS. Moja pierwsza płytka od Obliviona, premierowa, jest już niezdatna do użytku, więc nie mówcie żebym próbował instalować z tej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dbanie o płyty to po pierwsze, nie wiem jak można tak zniszczyć płyty rzeby ich napęd nie odbierał.
Może masz jakąś gwarancje czy coś podobnego, spytaj się cenegi ( chyba że kupowałeś gdzie indziej) czy ci nie wymienią płyty na nową, innej rady nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O płyty dbam, tyle że niestety tą płytę pożyczyłem mojemu koledze (co mnie podkusiło?). Gwarancji już nie mam, ale popróbuje z programami do naprawiania błędów na płytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem do Obka (po wygraniu w Gta IV) tym razem z dodatkiem (dawno się tak nie uśmiałem jak przy tych wykrętach na drżących wyspach) wcześniej grałem w podstawkę 30 lvl bitewny mag breton i 53 H gry :). I z kupą modów (żebym wiedział, że tak łatwo się to "instaluje"). Teraz gram rasą i klasą własną (to, co dodali do kompana Sonia II) i właśnie pytam, jakie jeszcze ciekawe mody, które znacznie by mi pomogły w grze (łatwiejszy interfejs) moglibyście mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 12:16, marlen230 napisał:

Lepiej kupic Obliviona czy Gothic III?

To zależy od Ciebie co wolisz, dla mnie obydwie gry są dobre, bardziej mi się podobają teksty z G3 i chodzienie postacią, poza tym bezimienny...
Ale w Oblivionie jest mniej błędów większy świat, no i dość długo można w Obliviona grać natomiast w G3 najwyżej przejść gre 3 razy każdym zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:01, Meledictum napisał:

Rozumiem, że chodzi ci o te statuetki, które kolekcjonuje Umbacano. Jeteś pewien, że
w tych ruinach znajduje się statuetka? Nie przypominam sobie, aby w Sardavar Leed (to
ta ruina na południe od Imperial City, o ile dobrze pamiętam) znajdowała się jakakolwiek
statuetka. Możliwe, że w poradniku jest błąd. A te ruiny aż tak bardzo pogmatwane nie
są, chociaż stałocieplni mają zapewne gorszą orientację w terenie. xp


Dokładnie, chodzi mi o te statuetki i o te miejsce... a w poradniku ewidentnie jest napisane, że w tych katakumbach jest ta statuetka... No cóż mogli się pomylić... ja mam nadzieje, że Ty sie nie mylisz, bo te statuetki to poważne sprawy są :P

Nie wiem czy za dużo nie wymagam... ale czy ktoś bardzo sie znający na tym zadaniu, może mi napisać gdzie zastane te skarby?

PS: Co Ty tak z tymi "stałocieplnymi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pzepraszam za dwa posty... ale chciałbym coś wyjaśnić...

Racja, w Adamantytowej Wieży nie ma napisane, że w tych katakumbach jest ta statuetka, a z poradnika juz wykreśliłem Sardavar Leeds.
Jakby co, nie chce juz tej listy... chcialem o nią, bo myślałem, że Ci z Wieży będą mieli taką samą listę co ja w poradniku od gry.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 12:16, marlen230 napisał:

Lepiej kupic Obliviona czy Gothic III?

Lepiej obliviona jest bardziej rozbudowany ma lepszą grafikę ma mniej bugów mniejsze wymagania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę: czy ktoś mógłby przesłać mi folder Explore z katalogu Music z Obliviona? Nie pytajcie się dlaczego (podpowiedź: patrz moje poprzednie posty :p), po prostu prześlijcie na mail: matmakos@gmail.com , najlepiej gdyby były spakowane w rar, 7z, albo zip. Z góry dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:42, ImRo Nixon napisał:

PS: Co Ty tak z tymi "stałocieplnymi"?


Bo mu się wydaje że od tego mu łuski wyrosną :P Co ten internet z ludźmi robi.

Ale co fakt to fakt, nudne to już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:07, Assasin93 napisał:

Mam prośbę: czy ktoś mógłby przesłać mi folder Explore z katalogu Music z Obliviona?
Nie pytajcie się dlaczego (podpowiedź: patrz moje poprzednie posty :p), po prostu prześlijcie
na mail: matmakos@gmail.com , najlepiej gdyby były spakowane w rar, 7z, albo zip. Z góry
dziękuje. :)


Ponad 35 MB, sporo. Upload zajmie trochę, link wyślę przez e-mail.

>Odpowiedź na posta napisanego przez Fumiko
>Bo mu się wydaje że od tego mu łuski wyrosną :P
Nie lubię, kiedy ktoś wpycha mi do ust nie moje słowa. Mogłabyś zacytować wypowiedź mojego autostwa, w której napisałem coś takiego?

Dnia 29.05.2008 o 21:07, Assasin93 napisał:

Co ten internet z ludźmi robi.

>
>Ale co fakt to fakt, nudne to już...
Trzeba zacząć od tego, że to w ogóle nie miało być ciekawe. Nie do końca rozumiem, co jest w tym takiego drażniącego etc. Jeżeli komuś się to nie podoba - nie musi tego czytać. Regulaminu w żaden sposób przecież nie łamię. Chyba że stałocieplni myślą w sposób "on nie zachowuje się tak jak my - spalić go!". xD
Edit: znowu popełniłem błąd, tłumaczę się ze swojego postępowania... Cóż, zdarza się. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki w Oblivionie stwierdzam, że to nie to samo co mistrzowski soundtrack z Morrowinda. Choć tutaj ta idylliczna melodia która tak idealnie odzwierciedlała niektóre jałowe tereny Morrowind, te puste wzgórza raczej by się nie zdała, za bardzo świat urozmaicony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:50, Meledictum napisał:

Nie do końca rozumiem, co
jest w tym takiego drażniącego etc.

Mnie to drażni za każdym razem jak przeglądam ten temat i widzę te teksty o ''stałocieplnych'' :P.

Dnia 29.05.2008 o 21:50, Meledictum napisał:

Jeżeli komuś się to nie podoba - nie musi tego czytać.

Trudno tego nie robić przeglądając temat, a opcji ''ukryj posty gościa który myśli że jest jaszczurką'' nie ma ;D.

Dnia 29.05.2008 o 21:50, Meledictum napisał:

Regulaminu w żaden sposób przecież nie łamię. Chyba że stałocieplni myślą w sposób (...)

I znowu to robisz.

Uważasz się za gada i myślisz że jesteś lepszy od innych(ciągle tylko ''stałocieplni blebleble'' )...zastanów się, to jest śmieszne czy może już żałosne?

Wiesz, ja lubię orków z uniwersum W40k, ale nie udaję ciągle zielonego stwora. Daj sobie siana. Zrób to dla większego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować