Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2008 o 21:35, zerohunter napisał:

Mam problem z grą, jak kliknę myszką to mnie wyrzuca do pulpitu, a potem jak wskoczę
do gry taki błąd.


Taki błąd to problem techniczny w pod forum o pomocy technicznej załóż temat .. i pokaż co CI się pokazuje a na pewno ktoś CI jakoś pomoże

PS: Czy ty aby na pewno masz oryginał ??? . ;>

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kocham tą gre za sprawą morrowinda a nienawidze dlatego bo dałem za nią 130zł i na kompie 2.0ghz 1gbram i 128grafy nie poszła ale chyba bardziej kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 130zł ? Mam małe pytanko do ciebie - kiedy kupowałeś tę grę ? Rozumiem jakbyś kupił w czasie premiery, ale teraz 130 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:15, Varo napisał:

Za 130zł ? Mam małe pytanko do ciebie - kiedy kupowałeś tę grę ? Rozumiem jakbyś kupił
w czasie premiery, ale teraz 130 zł ?

w czasie premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to się nie dziwię, że tyle dałeś. Muszę ci powiedzieć, że przykro mi jest, ponieważ gra jest świetna. No cóż nie pozostaje ci nic innego jak czekać na nowego kompa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:59, Młody miro napisał:

kocham tą gre za sprawą morrowinda a nienawidze dlatego bo dałem za nią 130zł i na kompie
2.0ghz 1gbram i 128grafy nie poszła ale chyba bardziej kocham


No w Oblivionie niestety nie ma czegoś takiego jak minimalne wymagania :) Sam jak grałem na 2.4 GHz, 1 GB RAM i x1600 Pro to gra ciągle wywieszała mi się na pulpit, dopiero po zakupie 4 GB i HD 3850 gra zdaje się chodzić stabilnie (a do tego ultra płynnie), aczkolwiek i tak napotykam nadal na bugi związane z dźwiękiem (btw pytanie - można w tej grze jakoś modyfikować ustawienia dźwięku?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 08:59, Młody miro napisał:

kocham tą gre za sprawą morrowinda a nienawidze dlatego bo dałem za nią 130zł i na kompie
2.0ghz 1gbram i 128grafy nie poszła ale chyba bardziej kocham


Hehe, u mnie na P4 1,6, 1,5GB Ram i GF 7600GT 256MB poszła :P. Było całkiem płynnie, pomimo tego, że gra wręcz odstraszała swoim wyglądem przeszedłem ją 3 razy ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:46, Sth`Devilish napisał:

> kocham tą gre za sprawą morrowinda a nienawidze dlatego bo dałem za nią 130zł i
na kompie
> 2.0ghz 1gbram i 128grafy nie poszła ale chyba bardziej kocham

No w Oblivionie niestety nie ma czegoś takiego jak minimalne wymagania :) Sam jak grałem
na 2.4 GHz, 1 GB RAM i x1600 Pro to gra ciągle wywieszała mi się na pulpit, dopiero po
zakupie 4 GB i HD 3850 gra zdaje się chodzić stabilnie (a do tego ultra płynnie), aczkolwiek
i tak napotykam nadal na bugi związane z dźwiękiem (btw pytanie - można w tej grze jakoś
modyfikować ustawienia dźwięku?).


Bugi z dźwiękiem ?:) np jakie ?
Pytam bo takowych u mnie nie zauważyłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:32, Varo napisał:

Tak, to się nie dziwię, że tyle dałeś. Muszę ci powiedzieć, że przykro mi jest, ponieważ
gra jest świetna. No cóż nie pozostaje ci nic innego jak czekać na nowego kompa ...

też grałem i przeszedłem a gra jest bardzo dobra ja na starym kompem miałem problemy z menu grafiki bo mnie od razu do pulpitu wywalało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:57, Lost Paradise napisał:

Bugi z dźwiękiem ?:) np jakie ?
Pytam bo takowych u mnie nie zauważyłem..


Np jak gdzieś w twoim otoczeniu sam ruszy się jakiś przedmiot, to słychać czasami niezbyt przyjemne, mało realistyczne dźwięki, takie jakby trzaski i otarcia czegoś o coś :) Czasem też się jakiś dźwięk "urwie". Trudno to wychwycić, ja akurat jestem melomanem i jestem strasznie przeczulony na tym punkcie, więc takie pierdółki mnie irytują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhhmmmm z dźwiękiem to nie wiem ale jak chcesz żeby Ci gra lepiej chodziła to znam poradniki wydajnościowe. Jak chcesz to mogę je zapodać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:12, Sir Braveheart napisał:

hhhmmmm z dźwiękiem to nie wiem ale jak chcesz żeby Ci gra lepiej chodziła to znam poradniki
wydajnościowe. Jak chcesz to mogę je zapodać.


Żartujesz, jak mi ta gra chodzi płynnie z grafą ostrą jak żyleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2008 o 11:13, Sth`Devilish napisał:

Żartujesz, jak mi ta gra chodzi płynnie z grafą ostrą jak żyleta :)


aaa to fajno masz ja nie gram na full grafie no ale cóż takie juz życie. Nie narzekam ;]
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne bo ja mam Celerona 3.20 ghz ( jednordzeniowy ) 1GB ram, Nvidia 8400 GS 256(512) a nie mam nigdy tych kwiatków z dźwiękiem, ciekawe.
Grałem w tą grę setki razy ( mimo iż wielkim fanem nie jestem ) i nigdy takich problemów nie było.
Nie mówiąc już o tym, że nigdy mnie nie wywaliło na pulpit

Nie wiem co wy robicie z tymi komputerami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:24, Molaczek napisał:

Nie wiem co wy robicie z tymi komputerami :P


Heheh nie pytaj się o komputery.. Tylko zapytaj się czy wszyscy mają oryginalnego Obliviona. :D:D ;];] ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:24, Molaczek napisał:

Grałem w tą grę setki razy ( mimo iż wielkim fanem nie jestem ) i nigdy takich problemów
nie było.
Nie mówiąc już o tym, że nigdy mnie nie wywaliło na pulpit


Wygląda na to że masz sporo szczęścia, bo z tego co mi wiadomo to wywalanie do pulpitu podczas grania w Obliviona (podobnie zresztą jak w Morrowindzie) należy do dość powszednich i bardzo częstych przypadków. Ja tutaj niestety nie jestem wyjątkiem i też mam ten problem, ale już sie z tym faktem nieco oswoiłem.

Sir Braveheart --->

Grę mam oczywiście oryginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 11:53, Mathijas W napisał:

Mam problem-chce usunąć Obliviona,ale wyskakuje mi komunikat z powiadomieniem o błędzie
danych "CRC",co w takim razie zrobić,z góry ty


Szczerze mówiąc nigdy sie z takim błędem nie napotkałem , ale proóbowałeś może przez Tryb Awaryjny ;] Może to zadziała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tryb awaryjny nie zadziała, to będziesz musiał usunąć wszystkie skróty z tej gry w menu start oraz folder w program files.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować