Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się gildia złodziei w imperial city i gdzie znajdę jakichś paserów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 09:58, Gano napisał:

czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się gildia złodziei w imperial city i gdzie
znajdę jakichś paserów?

Z gildią złodziei nie jest tak łatwo się skontaktować, jak z innymi gildiami - otóż by do nich wstąpić musisz około północy stawić się w dzielnicy portowej i pójść za domy mieszkalne (będzie stał człowiek z pochodnią i klika innych osób), gdzie dostaniesz zadanie wykradzenia pewnej księgi. Z paserów to pamiętam, że w Brumie jest Ognar Zmęczony Światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 09:58, Gano napisał:

czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się gildia złodziei w imperial city i gdzie
znajdę jakichś paserów?


Tak jak kolega, tylko chyba się jeszcze trzeba wypytać biedaków, bo nie będziesz miał opcji rozmowy z tamtymi w porcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:22, wrobel253 napisał:

> czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się gildia złodziei w imperial city i
gdzie
> znajdę jakichś paserów?

Tak jak kolega, tylko chyba się jeszcze trzeba wypytać biedaków, bo nie będziesz miał
opcji rozmowy z tamtymi w porcie.

żebracy tylko informują nas o miejscu w którym możemy sie zapisać do gildii. Jeżeli znamy miejsce to nie musimy oytać, chyba trzeba obejrzeć list gończy za szarym lisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:32, Valandil napisał:

żebracy tylko informują nas o miejscu w którym możemy sie zapisać do gildii. Jeżeli
znamy miejsce to nie musimy oytać, chyba trzeba obejrzeć list gończy za szarym lisem


Najpierw trzeba obejrzeć list gończy, potem porozmawiać z żebrakiem na temat Szarego Lisa, a ten (o ile ma wystarczający poziom nastawienia do ciebie) mówi ci gdzie masz się stawić. Z tego co pamiętam, jeśli się nie porozmawia z żebrakiem, nie można wziąść udziału w tym "teście" wymaganym do przyjęcia do gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:45, Krieeg napisał:

Najpierw trzeba obejrzeć list gończy, potem porozmawiać z żebrakiem na temat Szarego
Lisa, a ten (o ile ma wystarczający poziom nastawienia do ciebie) mówi ci gdzie masz
się stawić. Z tego co pamiętam, jeśli się nie porozmawia z żebrakiem, nie można wziąść
udziału w tym "teście" wymaganym do przyjęcia do gildii.


No mówię przecież Krieeg''u mój kochaniutki. Nie poprawiaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 09:58, Gano napisał:

czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się gildia złodziei w imperial city i gdzie
znajdę jakichś paserów?

Najlepszym sposobem na dostanie się do gildii jest ukradzenie czegoś,a później danie się złapać i iść do paki.Gdy wyjdziesz z więzienia to podejdzie do cibie pewna osoba i da ci liscik od Szarego Lisa,gdy go odczytasz będziesz musiął się stawić o północy na dwór Daerloth(Dzielnica nadbrzerzna,koło domków od biedaków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:21, Revar napisał:

> czy może mi ktoś powiedzieć gdzie znajduje się gildia złodziei w imperial city i
gdzie
> znajdę jakichś paserów?
Najlepszym sposobem na dostanie się do gildii jest ukradzenie czegoś,a później danie
się złapać i iść do paki.Gdy wyjdziesz z więzienia to podejdzie do cibie pewna osoba
i da ci liscik od Szarego Lisa,gdy go odczytasz będziesz musiął się stawić o północy
na dwór Daerloth(Dzielnica nadbrzerzna,koło domków od biedaków).


O. O tym nie wiedziałem. Ale to takie nieprofesjonalne. Dać się złapać.
A jeżeli cię wsadzą to kiedy wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:38, wrobel253 napisał:

O. O tym nie wiedziałem. Ale to takie nieprofesjonalne. Dać się złapać.
A jeżeli cię wsadzą to kiedy wychodzisz?


Wychodzi się normalnie, tj. po czasie jaki jest normalnie przewidziany za dane przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...zalezy od tego co ukradłeś,ile osób podczas przęstępstwa zraniłes albo zabiłeś i ogólnie jakie problemy sprawiałes gdy próbowano cię złapać.A co do innych sposobów to jakie sa jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:45, Krieeg napisał:

> żebracy tylko informują nas o miejscu w którym możemy sie zapisać do gildii. Jeżeli

> znamy miejsce to nie musimy oytać, chyba trzeba obejrzeć list gończy za szarym lisem


Najpierw trzeba obejrzeć list gończy, potem porozmawiać z żebrakiem na temat Szarego
Lisa, a ten (o ile ma wystarczający poziom nastawienia do ciebie) mówi ci gdzie masz
się stawić. Z tego co pamiętam, jeśli się nie porozmawia z żebrakiem, nie można wziąść
udziału w tym "teście" wymaganym do przyjęcia do gildii.



Oprócz tego informacji gdzie i kiedy odbywa się spotkanie Gildii Złodziei udziela City Swimmer/w polskiej wersji językowej zapewne Pływająca-w-Mieście albo jakieś inne pokraczne przetłumaczenie, Argonianka z Bravil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Da ktoś mody na jakieś zamki i bycie "panem" takiego zamku?A i może na mozliwosc bitwy o zamek.I jeszcze na rasy z LotR oraz inne rzeczy z LotR.Wszystko do pl wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 16:32, gorn63 napisał:

Mam pytanie.Da ktoś mody na jakieś zamki i bycie "panem" takiego zamku?A i może na mozliwosc
bitwy o zamek.I jeszcze na rasy z LotR oraz inne rzeczy z LotR.Wszystko do pl wersji.


A póbowałeś z oficjalnym dodatkiem Fighter''s Stronghold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 21:37, hehe napisał:

> Pozostaje Morrowind:P

Swoją drogą gra znacznie lepsza pod wieloma względami niż Oblivion :D


No wygrzebałem pudełeczko z ek i przechodzę od nowa Dark Elfem :P Jestem w Bramorze :P zrobiłem sobie qesta ,,Krwawa Łażnia" na 1 lvl jestem pro? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 20:51, Gano napisał:

Nie wiecie może co się dzieje z plikownią na Adamantytowej Wieży?


Pracują nad zaktualizowaniem plikowni, powinno być gotowe when it''s done. xp

>Cytat: Ponury Żniwiarz

Dnia 02.11.2008 o 20:51, Gano napisał:

No wygrzebałem pudełeczko z ek i przechodzę od nowa Dark Elfem :P Jestem w Bramorze :P
zrobiłem sobie qesta ,,Krwawa Łażnia" na 1 lvl jestem pro? xD


Nie Dark Elfem, a Dunmerem. Nie w Bramorze, tylko Balmorze (<-- nazwa ta pojawia się w grze bardzo często, widać nie czytasz tekstów albo czytasz je mało dokładnie xP), a nie pro, a stałocieplny (chociaż pro to rodzaj stałocieplnego). Ale reszta się zgadza. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 18:37, Revar napisał:

Hmmm...A Balmora nie pojawia się tak przypadkiek w Morrowindzie?W Oblivionie jedyne miasto
na "B" to Bruma.


Owszem owszem, ale z niewiadomych przyczyn koledzy rozmawiają akurat właśnie o Morrowindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 18:37, Revar napisał:

Hmmm...A Balmora nie pojawia się tak przypadkiek w Morrowindzie?W Oblivionie jedyne miasto
na "B" to Bruma.


...a drugie miasto na "B" w Oblivionie/Cyrodiil to Bravil. A co do rozmawiania o Morrowindzie - człowiek popełnił błąd, więc trzeba zachować resztki przyzwoitości/wredności i mu ten błąd wypomnieć. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować