Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Mam problem z Oblivionem, otóż skończyłem dziś Gildię Złodzieji i za każdym razem jak kładę się spać to jest tekst, że ugryzł mnie wampir, pokazują się cechy wampira. Jest jakiś sposób by tego uniknąć/usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem. :) Wystarczył eliksir Wyleczenie z choroby i pomogło.

Mam teraz inny kłopot, gdyż jako Szary Lis nie mogę nigdzie znaleźć pasera który miałby opcję handlu, np. idę do Ongara a on w okienku dialogu nie ma opcji handlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. wykonywalem zadanie polegajace na przyniesieniu zbroi cesarza i po wyjsciu z grobowca okazalo sie ze gdzies zaginela cienista (nagroda z MB) i nie moge jej znalesc, czy przepadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj iść do jakiegokolwiek miasta, tam powinna być informacja "Twój koń jest niedaleko miasta". Wychodzisz główną bramą, powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem MQ. Nawet ciekawe zakończenie.

Moje mastery:
Skaradanie się
Zabezpieczenia
Ciężki Pancerz
Lekki Pancerz
Alchemia
Akrobatyka
Atletyka ( 2 dni biegania w ściane :) )
Celnosć
Obuchy ( Tez nieśmiertelny więzień się przydaje )

Hail Oblivion xD

[edit] A ten poziom z wielką machiną przechodziłem kilka razy. Boże 12 minut to za mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:57, SaraterWarrior napisał:

[edit] A ten poziom z wielką machiną przechodziłem kilka razy. Boże 12 minut to za mało :/


Ha, nieprawda. ;- ) Z tego co pamiętam, za pierwszym razem po prostu biegłem przed siebie ignorując wszystkich przeciwników. Po chwili zadanie zaliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:04, DJ Szlafrok napisał:

Ha, nieprawda. ;- ) Z tego co pamiętam, za pierwszym razem po prostu biegłem przed siebie
ignorując wszystkich przeciwników. Po chwili zadanie zaliczyłem.

Ja dokładnie tak samo:). Zresztą po wykonaniu paru Wrót Otchłani, inne też tak leciałem, bo trochę mnie to już nudziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

Dzisaj ściągnąłem sobie Ren''s Beauty Pack. Za pomocą WinRara przeniosłem do Oblivion Data. W launcherze "Data Files" ustawiłem właczone Ren''s Beauty Pack. Włączam nową gre - i chce sobie zrobić Mistic Elfa. Niestety - jest on cały różowy ,a zmiast głowy ma tylko tekstury szczęki. Tak jakby czegoś brakowało - słyszałem ,że ludzie wiele razy mieli podobny problem ,więc pomyślałem ,że mi troszkę pomożecie i wyjaśnicie co jest nie tak.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podejrzenie - polski morrowind, angielski mod. Pewnie korzysta z czegoś, co zostało nazwane po polsku i dlatego znaleźć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojownik 46 poziom

Wszystko z głównych umiejętności - mistrz

Ciężki pancerz
Ostrze
Blokowanie
Płatnerstwo
Akrobatyka
Otwieranie zamków
.... ( ta um. z czarem leczenia)

reszty nie pamietam dawno w to nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
W jednym z "niusów" o F3 (Mody hentai do Fallouta 3-3, 2, 1, start!)przeczytałem coś takiego:
"Ci, którzy nieco bawili się modami do Obliviona z pewnością widzieli niejedną rzecz, której obraz woleliby wyciąć z pamięci."
Mam do Was pytanie:
O co tu chodzi?
Ktoś może podać link lub nazwę tych modów?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:24, Farmer Widmo napisał:

Włączam nową gre
- i chce sobie zrobić Mistic Elfa. Niestety - jest on cały różowy ,a zmiast głowy ma
tylko tekstury szczęki. Tak jakby czegoś brakowało - słyszałem ,że ludzie wiele razy
mieli podobny problem ,więc pomyślałem ,że mi troszkę pomożecie i wyjaśnicie co jest
nie tak.


Rozowe powierzchnie oznaczaja, ze tekstury z moda, albo nie zostaly w ogole zainstalowane, albo skopiowane do niewlasciwiego katalogu - zajrzyj do pliku "readme" z R.B.P., tam powinno byc napisane jak calosc poprawnie zainstalowac - gdyz tu nie ma reguly i nie kazdy mod bedzie dzialac po zwyklym rozpakowaniu do foldery "Data".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:24, Farmer Widmo napisał:

Siemano,

Dzisaj ściągnąłem sobie Ren''s Beauty Pack. Za pomocą WinRara przeniosłem do Oblivion
Data. W launcherze "Data Files" ustawiłem właczone Ren''s Beauty Pack. Włączam nową gre
- i chce sobie zrobić Mistic Elfa. Niestety - jest on cały różowy ,a zmiast głowy ma
tylko tekstury szczęki. Tak jakby czegoś brakowało - słyszałem ,że ludzie wiele razy
mieli podobny problem ,więc pomyślałem ,że mi troszkę pomożecie i wyjaśnicie co jest
nie tak.


Wydaje mi się, że ten moda będzie działał poprawnie z najnowszym patchem lub z dodatkami (Knight of The Nine / Shivering Isles), ale pewny na 100% niestety nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć kupiłem sobie prezent pod choinkę w postaci gry o której piszecie w tym temacie. Nie wiem czy dam rade płynnie pograć na tych ''''minimialnych'''' detalach dlatego postanowiłem was zapytać. Ponieważ lepsze to, niż czytanie na pudełku o wymaganiach które mogą być specjalnie zaniżone.

Procesor 1,8 Ghz
Karta graf 128mb Ati radeon 9800 (nie żadna podrabiana ''''no name'''' xD)
Ram 756mb

To chyba wszystko, czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować