Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 20:43, Zero Hunter napisał:

Zna ktoś jakieś ciekawe mody?

Aha, i mile widzę takie, chociaż nie wiem czy są na to żeby lepiej chodził na słabszym
sprzęcie.


Jeżeli chodzi o przyspieszanie gry na słabym sprzęcie, to przydatny może być Oldblivion ( http://www.oldblivion.com/ ), mod ten bodajże usuwa z gry wszelkiego rodzaju shadery, co odciąża kartę graficzną. Liczbę klatek na sekundę można także zwiększyć przez odpowiednie modyfikacje plików .ini, więcej tutaj: http://www.nvision.pl/forum/index.php?showtopic=25102&st=0 (porady dotyczące płynności gry znajdują się w drugiej części posta).

Co do modów - co to znaczy "ciekawe"? Jedyne, co mogę polecić to FCOM (dodaje setki nowych przeciwników, pancerzy, przedmiotów ogółem, usuwa level scaling, dodaje nowe questy etc.), jednak instalacja tego plug-ina (czy też raczej: zbioru plug-inów) jest rzeczą dosyć skomplikowaną. Więcej informacji na tej stronie: http://fivefries.googlepages.com/fcominstallationguide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:00, Zero Hunter napisał:

Gdzie kupię najszybszego konia?


Najszybszy koń jest dostępny jako nagroda za wykonanie misji Mrocznego Bractwa... bodajże "Czystka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:10, DJ Szlafrok napisał:

> Gdzie kupię najszybszego konia?

Najszybszy koń jest dostępny jako nagroda za wykonanie misji Mrocznego Bractwa... bodajże
"Czystka".


Do tego jest on nieśmiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:00, Zero Hunter napisał:

Gdzie kupię najszybszego konia?


Najszybszy koń, którego można kupić (czyli nie wliczając w to Shadowmere/Cienistej) to czarny koń, można go nabyć u stałocieplnej w stajniach przy zachodniej bramie Cheydinhal (wschodnie Cyrodiil). Dobrze jest mieć przy sobie trochę oszczędności, koń ten kosztuje aż 5000 sztuk złota.Czarny koń ma dokładnie taką samą szybkość jak zwierzę, które gracz otrzymuje po wykonaniu odpowiedniego zadania dla Mrocznego Bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:04, Alexx1 napisał:

Lol ;] "Czystka".....Cienista


O, czyżby? A już się nie pomyślało, że ja o MISJI, tudzież ZADANIU rozprawiam, hm?

->Zero Hunter
Wystarczy zamordować (brrr...) niewinną osobę, najlepiej taką, która miała już udział a jakimś zadaniu. Po dokonaniu tego pojawi Ci się komunikat. Teraz wystarczy już tylko iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:15, Zero Hunter napisał:

A mógłbyś mi powiedzieć gdzie dołączyć do bractwa, i czy dużo misji trzeba dla tego konia?


Polecam zaliczyć wszystkie misje dla Mrocznego Bractwa. To, moim zdaniem, najciekawsze i najbardziej klimatyczne questy w grze. Aby dostać Cienistą, musisz zaliczyć ok. 13 zadań. Jak uzyskać do nich dostęp napisał już DJ Szlafrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku zabiłem Szarego Księcia na Arenie, gdy wykonałem dla niego questa i mnie potem podczas pojedynku nie atakował. Mroczne Bractwo uznało to za morderstwo, więc mogłem do nich dołączyć, będąc niejako czystym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:10, Zero Hunter napisał:

A jest jakiś sposób na sprzedaż bez potwierdzenia?Trochę to irytujące.


Masz na myśli okienko wyskakujące przy próbie sprzedania przedmiotów jednego rodzaju w liczbie >2? Jeśli tak, to możesz tylko szukać na stronach z modami, bo nie ma tego ani w opcjach z poziomu gry, ani po modyfikacji pliku *.ini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:08, Zero Hunter napisał:

Gram wojownikiem, jest zwój na uleczenie celu?Chodzi mi o konia.


Są całe setki takich zaklęć. Wystarczy tylko dobrze poszukać w gildiach magów i tym podobnych miejscach. Zaklęcie będzie miało zapewne tytuł w stylu: Uleczenie celu nadotyk czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 20:08, Zero Hunter napisał:

Gram wojownikiem, jest zwój na uleczenie celu?Chodzi mi o konia.


Stimpackiem ;-]

Serio, to poszukaj zwojów:

Minor Heal Other
Major Heal Other
Convalescence
Greater Convalescence
Superior Convalescence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem Brzytwę Mehrunesa, poszedłem walczyć na arenie i podczas walki z niewolnikami pokonanie ich zaliczyło mi jako morderstwo, przyszedł gość od MB, co zrobić jak nie chcę tej misji bo nie chcę wstąpić do MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 12:51, Zero Hunter napisał:

Zdobyłem Brzytwę Mehrunesa, poszedłem walczyć na arenie i podczas walki z niewolnikami
pokonanie ich zaliczyło mi jako morderstwo, przyszedł gość od MB, co zrobić jak nie chcę
tej misji bo nie chcę wstąpić do MB?


Hehehe a to dziwne ja nigdy tak nie miałem. Nie chcesz wstąpić w ogóle do MB czy w danym momencie ?? Nie musisz tam iść właśnie teraz możesz iść później do ich kryjówki i robic zadania z nią związane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować