Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 17:36, Peter44 napisał:

Czy jest jakiś mod sprawiający że w widoku FPP widac nogi bohatera?
W orginale jest to takie nierealistyczne.


Czy ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 12:47, Peter44 napisał:

> Czy jest jakiś mod sprawiający że w widoku FPP widac nogi bohatera?
> W orginale jest to takie nierealistyczne.

Czy ktos wie?

Wiem tylko o modzie który dodaje celownik w kamerze z trzeciej osoby i to wszystko z tego typu rzeczy wizualnych.

Co do patcha to najnowszy oficjalny pewnie masz ale jest jakiś zrobiony przez fanów, niestety nie sprawdzałem go i nie wie jak chodzi z wersja polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mistrzem w alchemii dzięki czemu tylko z jednego składnika mogę robić mikstury ale z jakich najbardziej opłaca się robić te który przywracają manę? Chodzi mi o koszty zakupy jak i duże ilość w jednym miejscu nagromadzenia tych roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 00:09, Los_Emilos napisał:

Jestem mistrzem w alchemii dzięki czemu tylko z jednego składnika mogę robić mikstury
ale z jakich najbardziej opłaca się robić te który przywracają manę? Chodzi mi o koszty
zakupy jak i duże ilość w jednym miejscu nagromadzenia tych roślin.



Masz linki do tych składników co trzeba, w nich jest także mapka z ich skupiskami:
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Bog_Beacon_Asco_Cap
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Flax_Seeds
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Steel-Blue_Entoloma_Cap
Jeżeli napotkasz atronacha burz to go załatw i zbierz po nim sól, też ma jako pierwszy efekt przywrócenie many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:36, krl_krl napisał:

Przepraszam za wprowadzenie w błąd,


Nie ma sprawy, poradnik miałem już wcześniej więc nie wydawałem na niego kasy żeby tylko dowiedzieć się co i jak z tą sławą :)

Dnia 13.06.2009 o 13:36, krl_krl napisał:

to co czytałem o sławie było na tej stronie /.../


No tutaj jest wszystko dość dobrze wyjaśnione i widzę że jednak za questy dla Areny trochę tych punktów powinno jeszcze wpaść, czyli nie powinienem gry zakończyć na tych 120.
Przy okazji mój problem który opisywałem tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=250&pid=15414 jest nadal aktualny i jeśli ktoś zna jakieś rozwiązanie to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już niektórzy zapewne wiedzą, na Steam pojawił się m.in. TES IV: Oblivion + 2 dodatki + 9 DLC za 13,43€ ~ 61zł (po angielsku ofc). Jak myślicie, opłaca się? Dodam tylko, że niedługo ma się ukazać reedycja Obliviona GotY w Premium Games Cenegi.
PS. Czy wydanie GotY Cenegi zawierało DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:13, Vatiel napisał:

Jak już niektórzy zapewne wiedzą, na Steam pojawił się m.in. TES IV: Oblivion + 2 dodatki
+ 9 DLC za 13,43€ ~ 61zł (po angielsku ofc). Jak myślicie, opłaca się?


Moim zdaniem nie warto, bo jednak nie ma jak to wersja pudełkowa. A zresztą to w Polsce ta gra też jest dostępna w angielskiej wersji językowaej, a jeśli chce ktoś mieć po polsku to sobie instaluje patcha, który jest dołączony do gry.

Dnia 16.06.2009 o 20:13, Vatiel napisał:

PS. Czy wydanie GotY Cenegi zawierało DLC?


Wersja Game of Year nie zawierała tych modułów. Jak ktoś chciał je mieć to musiał sobie sprawić Knights of The Nine. Ciekawe tylko czy wersja z Premium Games będzie je zawierała. A jeśli nie to KotN można chyba teraz kupić w sklepie Cenegi za niecałe 20zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 20:13, Vatiel napisał:

Jak już niektórzy zapewne wiedzą, na Steam pojawił się m.in. TES IV: Oblivion + 2 dodatki
+ 9 DLC za 13,43€ ~ 61zł (po angielsku ofc). Jak myślicie, opłaca się? Dodam tylko,
że niedługo ma się ukazać reedycja Obliviona GotY w Premium Games Cenegi.
PS. Czy wydanie GotY Cenegi zawierało DLC?



Wszystko zalezy od tego jak bardzo chce sie korzystac z modow stworzonych przez spolecznosc...
bo z wersja Obliviona na Steam jest tak samo jak z wersja D2D - nie dziala OBSE
a to oznacza, ze czesci tych bardziej zaawansowanych modow nie bedzie mozna uruchomic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy save''y utworzone w różnych wersjach językowych są ze sobą kompatybilne? Chodzi mi o save z angielskiej wersji, czy działałby bez zarzutu na polskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 23:15, Davw napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie można zdobyć nową Game of the Year Edition?


Podobno wersja Game of the Year Obliviona ma w lipcu wyjść w serii Premium Games. Natomiast jeśli byś chciał premierówke to chyba pozostaje Ci w tej chwili tylko allegro, jednak tej edycji mimo wszystko nie polecam, gdyż nie zawiera kilku dość ciekawych (i dwóch nieciekawych ;)) modułów. Być może w wersji z Premium Games one się jednak znajdą, bo to wydanie powinno mieć w końcu dodatkową płytę z różnymi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 23:10, Azvar napisał:

Orientuje się ktoś czy save''y utworzone w różnych wersjach językowych są ze sobą kompatybilne?
Chodzi mi o save z angielskiej wersji, czy działałby bez zarzutu na polskiej :)

Oblivion jest tak stworzony że nie powinno mieć to żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 23:51, dave03 napisał:

Podobno wersja Game of the Year Obliviona ma w lipcu wyjść w serii Premium Games. Natomiast
jeśli byś chciał premierówke to chyba pozostaje Ci w tej chwili tylko allegro, jednak
tej edycji mimo wszystko nie polecam, gdyż nie zawiera kilku dość ciekawych (i dwóch
nieciekawych ;)) modułów. Być może w wersji z Premium Games one się jednak znajdą, bo
to wydanie powinno mieć w końcu dodatkową płytę z różnymi dodatkami.


Premierówka fajna sprawa, ale aż tak mi na niej nie zależy. Zależy mi tylko i wyłącznie na tym aby była nowa. Jakoś nie przepadam za używanymi grami. To pożyjemy zobaczymy, lipiec niedaleko. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o pomoc - zagrałbym i zobaczył jak wygląda ulepszony Oblivion :)

Posiadam Podstawkę + dwa rozszerzenia do gry i na tym koniec. Czy istnieją jakieś mody zmieniające grafikę na lepszą? Mam nowy sprzęt i chciałbym zobaczyć ładniejszy Oblivion. Grałem w podstawową wersję i wszystko na największych detalach śmiga bez problemu.

Co musiałbym pobrać? Oczywiście aby grało z polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować