Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 11:18, RamboPL napisał:

Wie ktoś gdzie znajdę Umbrę? Podobno ma dobry miecz.

Ardreth już wspomniał o lokalizacji, ale mi wydaje się, że Umbrę można dopiero zdobyć wypełniając misję Clavicusa Vile (daedyczny książę; wymagany poziom 20)
Tak przynajmniej mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 11:46, Elminster napisał:

Ardreth już wspomniał o lokalizacji, ale mi wydaje się, że Umbrę można dopiero zdobyć
wypełniając misję Clavicusa Vile (daedyczny książę; wymagany poziom 20)
Tak przynajmniej mi się wydaje.


Miecz mozna zdobyc pokonujac Umbre i nie trzeba zadnego questa do tego czy innych wymagan, a wykonujac misje dla Clavicusa pozbywamy sie tego miecza na zawsze i dostajemy w zamian jakis biedacki helm z rogami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 11:46, Elminster napisał:

Tak przynajmniej mi się wydaje.


Umbrę można zdobyć już na samym początku gry, choć nie da się jej ani sprzedać, ani upuścić aż do czasu zakończenia powiązanego z nią questa.

EDIT: Maleńkie spóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 11:59, trollf napisał:

Miecz mozna zdobyc pokonujac Umbre i nie trzeba zadnego questa do tego czy innych wymagan,

No to mój błąd. Moja wina. Przepraszam.

Dnia 20.09.2009 o 11:59, trollf napisał:

a wykonujac misje dla Clavicusa pozbywamy sie tego miecza na zawsze i dostajemy w zamian
jakis biedacki helm z rogami ;]

Hełm Clavicusa Złośliwego bodajże który daje 20 punktów do retoryki? Muszę sprawdzić.
Nie znowu błąd. Daje 20 punktów do osobliwości.

Ardreth:

Dnia 20.09.2009 o 11:59, trollf napisał:

Umbrę można zdobyć już na samym początku gry, choć nie da się jej ani sprzedać, ani upuścić
aż do czasu zakończenia powiązanego z nią questa.

Całkiem możliwe. Chociaż uważam że nie warto oddawać tego miecz za jakąś tam tandetną maskę. :)

Bambadil:
Tobie też dziękuje za wytknięcie mojej pomyłki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle ci się wydaje ;p Umbrę można sprzątnąć kiedy się chce. A jest też bug, dzięki któremu można mieć i nagrodę od Clavicusa i Umbrę. Jeśli dobrze pamiętam

Spoiler

trzeba sklonować Umbrę kosturem od innego Deadrycznego Księcia, wtedy Umbry zaczną ze sobą walczyć i można będzie podnieść dwa miecze Umbry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Kurde teraz przed chwilą kiedy ruszałem pierszo do Brumy znalazłem na drodze konia.....jak się okazało to był Strażnika :) (Prawdopodbnie zszedł aby walczyć z Spriganą co widziałem) i on jak głupi próbował mnie dogonić i wlepić grzwnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i n znowu zamęcz Was pytaniem :]
Może mi ktoś powiedzieć, gdzie znajdę Fort, który jest powiązany z questem Leawynn Recomendation ?
Albo jakąś mapę dać najlepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Gdy masz aktywną tą misję, to na mapie powinien pojawić się znacznik "na" forcie który leży na wschód od Leyawiin. Sam fort nosi nazwę "Błękitnej Krwi" Jeżeli znajdę jakąś mapkę to dam ją w następnym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help!
Mam problem z Oblivionem, po formacie kompa i na nowo zainstalowaniu Obka ten zaczął przeżywać dziwne crashe i wywalać mnie do Windowsa. Próbowałem go przeinstalowywać ale to nic nie dało. Sprzęt na pewno nie jest winny bo przed formatem przez lata sobie grałem spokojnie na najwyższych detalach. A teraz przestało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 01:44, Nagaroth napisał:

Help!
Mam problem z Oblivionem, po formacie kompa i na nowo zainstalowaniu Obka ten zaczął
przeżywać dziwne crashe i wywalać mnie do Windowsa. Próbowałem go przeinstalowywać ale
to nic nie dało. Sprzęt na pewno nie jest winny bo przed formatem przez lata sobie grałem
spokojnie na najwyższych detalach. A teraz przestało...


Wgraj do wszystkiego najnowsze stery, ściagnij patche do Obka i po tym nie powinno wywalać, a jeśli nadal będzie to reinstal, też miałem tak i po wgraniu sterów i patchy było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem. Otórz robię questa dla Gildi Złodzieii i mam problem z misją odzyskania pierścienia od hrabiny. Gdyż najwyrażniej jej pokojówka Hildara Mothril zgineła kiedyś tam podróżując. I mam martwy punkt co zrobić aby misję dalej wykonywać? Można ją jakoś przywołać z konsoli aby akcja ruszyła dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie technicznej.
Czy na minimalnych ustawieniach grafiki TES IV: Oblivion pójdzie na: Pentium IV 3GHz, 1GB RAM, GeForce FX 5200.
Pytam, bo od 9. października będzie za 30 dyszki, a chciałbym spróbować zagrać ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:16, Firefly94 napisał:

Czy na minimalnych ustawieniach grafiki TES IV: Oblivion pójdzie na: Pentium IV 3GHz,
1GB RAM, GeForce FX 5200.

Niestety bez Oldbliviona nie pograsz, a nawet z Oldblivionem będzie ciężko. Nie ma szans zainwestować w ciut lepszą kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:28, Splocky napisał:

> Czy na minimalnych ustawieniach grafiki TES IV: Oblivion pójdzie na: Pentium IV
3GHz,
> 1GB RAM, GeForce FX 5200.
Niestety bez Oldbliviona nie pograsz, a nawet z Oldblivionem będzie ciężko. Nie ma szans
zainwestować w ciut lepszą kartę?

Mogę zainwestować lutym, ale tylko w kartę (Radeon HD 4650 czy jakoś tak). Bo sprzęt nowy będę miał w 2012...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych rodów niestety w tej grze nie ma, ale są jeszcze - podobnie jak w Morrowindzie - misje Daedryczne. Bez wątpienia warto się nimi zająć, bo i nagrody za ich wykonanie są moim zdaniem zdecydowanie najbardziej wartościowe. Zawsze też pozostają questy dla zwykłych mieszkańców, a tych jest też całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować