Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

daje iście niebiański efekt.

Co prawda takie określenie , to jednak przesada , ale gra się faktycznie dobrze.Po premierze narzekałem co prawda trochę na Oblivionka , ale obecnie , po zapoznaniu się z nowoczesnymi , "wielkimi RPGami" w rodzaju Mass Effecta czy Fallout 3 , wolę starszy , przedtem niedoceniany przeze mnie , tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jest jakiś legalny sposób, aby móc swobodnie grać bez płyty w Morrowinda i Obliviona? Może jakiś oficjalny patch? Próbowałem już robić obraz płyty (prez Nero 8), ale jak go uruchamiałem i próbowałem odpalić grę to dalej prosiło mnie o płytę. Może coś źle zrobiłem? Nie wiem. Tak, więc czy znajdzie się jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 17:18, Los_Emilos napisał:

Ściągnij sobie darmowy alcohol 52% i nic zrób obraz. Jak nie pomoże to poszukamy innego
wyjścia.

Pomoże, pomoże, sam tak gram w Obliviona od ładnych kilku lat ;) Obraz płyty wprawdzie robiłem alcoholem 120%, ale to chyba żadna różnica, no i czasem po jego "zamontowaniu" gra dopomina się o płytę, ale wystarczy kliknąć opcję "anuluj" i można cieszyć się grą :)

>Sam kiedyś nie przepadałem za serią TES ale gdy przekonał mnie do zagrania kolega to kilka godzin spędziłem przy >niej.

Kilka godzin jak na grę z serii Elder Scrolls to tyle co nic :P Chyba że to "kilka godzin" to tak w cudzysłowiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 17:35, dave03 napisał:

Kilka godzin jak na grę z serii Elder Scrolls to tyle co nic :P Chyba że to "kilka godzin"
to tak w cudzysłowiu ;)

Kilka godzin to u mnie 70 (tyle mam na XFire) a i tak prawie nic tam nie zrobiłem :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni ciągle się skarżą na liczne błędy w Oblivionie.Ja te błędy widziałem, ale zasłoniła je wysoka grywalność.Każdy fan gatunku cRPG powinien zagrać w Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 12:44, matis9988 napisał:

Jedni ciągle się skarżą na liczne błędy w Oblivionie.Ja te błędy widziałem, ale zasłoniła
je wysoka grywalność.Każdy fan gatunku cRPG powinien zagrać w Obliviona.

Ja już szczerze nie widzę błędów bo kilku patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ze Świątynią Ciem Przodków wiąże się jakiś quest? Chodzi mi o lokację na północny wschód od kaplicy Azury , prawie na skraju mapy świata.Fajne , odludnie położone miejsce , ale niestety w podziemiach , jak na razie , mogę tylko wybić mieszkańców , a nie chciałbym zamknąć sobie drogi do ewentualnego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 17:52, KrzychW napisał:

Czy ze Świątynią Ciem Przodków wiąże się jakiś quest?

Tak. Jest tam quest związany z gildią złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 19:00, Elminster napisał:

Tak. Jest tam quest związany z gildią złodziei.


No to dobrze zrobiłem wczytując sejwa sprzed demolki w tej lokacji.W Gildii Złodziei już jestem , więc niedługo zapewne przyjdzie odpowiedni czas na odwiedziny.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące łapania dusz w Obku.Posiadam Gwiazdę Azury , czyli chyba najlepszy przedmiot w swojej dziedzinie i niestety , za każdym razem , gdy próbuję złapać duszę jakiejś Dremory , otrzymuję komunikat o tym , że nie mam przedmiotu odpowiednio potężnego , do złapania tej duszy.O co chodzi? Dremor się nie da łapać w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 12:28, KrzychW napisał:

Mam pytanie dotyczące łapania dusz w Obku.Posiadam Gwiazdę Azury , czyli chyba najlepszy
przedmiot w swojej dziedzinie i niestety , za każdym razem , gdy próbuję złapać duszę
jakiejś Dremory , otrzymuję komunikat o tym , że nie mam przedmiotu odpowiednio potężnego
, do złapania tej duszy.O co chodzi? Dremor się nie da łapać w ogóle?


Sprawdź czy nie masz już jakieś duszy złapanej w Gwieździe bo można tylko jedna na raz tam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 12:52, falcon33 napisał:

Sprawdź czy nie masz już jakieś duszy złapanej w Gwieździe bo można tylko jedna na raz
tam mieć.


Aż tak podstawowego błędu nie popełniłem.:-)
Gwiazda jest pusta , a poza tym , kilka Wielkich Klejnotów Dusz tak samo.Przy pierwszej próbie puste miałem tylko Wielkie Klejnoty Dusz i pomyślałem , że skoro nie ma możliwości złapania duszy Dremory , to Gwiazda Azury rozwiąze ten problem.Wykorzystałem ładunek do naładowania magicznej broni , ale niestety w niczym to nie pomogło.Dremory są w mojej grze w dalszym ciągu "niezłapywalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam takie małe pytanie do graczy - dostałem zadanie w kaplicy Nocturne, aby znaleźć złodziei w Leyawiin i odzyskać od nich bodajże jakieś oko. Jednak w mieście nie mogę spotkać nikogo, z kim mógłbym poruszyć w rozmowie sprawę tej kradzieży. Do kogo mam się zwrócić, żeby wskazał mi jakieś wskazówki dot. tej misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pamięć mnie nie zawodzi to musisz porozmawiać

Spoiler

z jakimś strażnikiem a ten skieruje Cię do domu niejakiego Weebam-Na, zagadaj do niego i jeszcze do Bejeen na temat owego oka...

Po tych rozmowach sprawa powinna pójść do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem grę przed snem, przespałem się, nabiłem level i zostałem wampirem. A nie chcę być wampirem. Czy istnieje sposób na cofnięcie wampiryzmu przed przekształceniem? Chciałbym na razie pograć normalnie a w wampira bawić się ewentualnie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje sposób na cofnięcie wampiryzmu przed przekształceniem? Chciałbym

Dnia 25.03.2010 o 00:03, zbysheck napisał:

na razie pograć normalnie a w wampira bawić się ewentualnie potem.


Nie wiem , czy o to chodzi , ale wystarczy przed upływem bodajże 3 dni wypić miksturę lub rzucić zaklęcie "Wyleczenie z Choroby" i po kłopocie.Po trzech dniach sprawa się komplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie gry typu RPG, cRPG itp. i dobrze sie przy nich bawie. Slyszalem, ze Fallout 3 ma cos wspolnego z Oblivion''em, a F3 jest bardzo fajny. Czy moglibyscie jakos polecic mi Oblivion''a? Napisac do czego jest podobny i podac jakis link z videorecenzja (jak jest)? I jak sie zdecyduje to kupic z Pom. kolekcji klasyki czy zainteresowac sie GOTY''em? (nie chodzi mi o cene tylko zawartosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 18:49, Dodus14 napisał:

Slyszalem, ze Fallout 3 ma cos wspolnego z Oblivion''em, a F3 jest bardzo fajny.


Krócej będzie chyba wymieniać elementy którymi się różnią... nazwa, klimat, uniwersum? Mechanika gry, oprawa i ogólny gameplay jest bliźniaczo podobny, co mi przeszkadzało na tyle, że F3 nie ukończyłem. Nudne to i tyle. W sumie Oblivion też miszczem grywalności nie jest, ale warto zagrać dla sporej garści bardzo fajnych questów w kolorowym świecie z prostym i przyjemnym rozwojem postaci i systemem walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować