Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Albo po prostu złożyć zamówienie. Wtedy podadzą mi informacje czy paczka przyjdzie za dwa dni czy wtedy, kiedy wszystkie towary będą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 15:21, BoboFan napisał:

Szukam moda do Obliviona takiego co by mozna bylo po scianach chodzic (cos jak altair).


O dziwo istnieje taki mod, który pozwala wspinać się po ścianach, ale nie ma animacji wspinaczki więc jeśli oczekiwałeś Assasing Creeda w Oblivionie to Ci się nie spodoba raczej
Link: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=23419

Jest też strój Altaira, jeśli jesteś zainteresowany: http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=19388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać trzy/cztery posty pod rząd mogłeś edytować ten pierwszy który napisałeś, bo masz na to jakieś 5 minut czasu od chwili jego publikacji. Z racji tego że na forum jesteś od niedawna to początku moderatorzy mogą przymykać na to oko, ale później może to się skończyć degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ze tyle postow ale co chwila mi sie cos nowego przypomina. No ale do rzeczy ma pewien problem z modem black luster costam (polega on na morzliwosci trzymania dwoch broni) no to on mi nie chodzi i nie wiem dla czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 21:59, Achilleus napisał:

Czy ktoś może powiedzieć mi coś więcej na temat tego moda?
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=10510
Czy ktoś już go testował?


Według tej strony http://sites.google.com/site/oblivionpoinfo/optimization/outdated ten mod jest przestarzały i bezużyteczny. Sam dopiero zacząłem na nowo instalować mody (w końcu sprzęt zdolny to uciągnąć), ale z tego co widziałem to na podanej przeze mnie stronie jest dużo wskazówek jak uczynić grę stabilną i wydajną. Poczytaj szczególnie o Oblivion Stutter Remover (OSR) i Streamline (SL) - to chyba najpopularniejsze modyfikacje poprawiające wydajność, ale trzebe poczytać readme i je skonfigurować. Wymagają Oblivion Script Extendera (OBSE) http://obse.silverlock.org/

Pierwszy post na forum :) (Zmieniłem w końcu nick na taki którego używam na innych stronach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dziś postanowiłem zainstalować ponownie Obliviona. Grę zakupiłem rok temu, jednak pierwszy raz udało mi się ja uruchomić w listopadzie. Powód? Po wybrani w MENU nowej gr komputer zacinał się. Po wielu tygodniach walk i poszukiwań odnalazłem rozwiązanie problemu, było trzeba wyłączyć muzykę w plikach systemowych Obliviona. W styczniu stawiałem na nowo Windowsa, więc wiadomym, gra została usunięta. Przed chwilą zainstalowałem na nowo, mam stare savy. Gra uruchamia się bez problemu, wybieram kontynuuj, ładuje się włącza się gra na 3 sekundy i wyrzuca mnie do Windowsa, przy czym pojawia się okienko z możliwością wysłania wiadomości o błędzie do Windowsa. Muzyki nie wyłączałem, ale problem tym razem jest inny niż ostatnio, dlatego liczę że byc może teraz jest inne rozwiązanie problemu. Z góry dziękuję. Aha, gra spatchowana i spolonizowana do wersji z której mam savy, czyli 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 13:51, Ambroo napisał:

Witam!
Dziś postanowiłem zainstalować ponownie Obliviona. Grę zakupiłem rok temu, jednak pierwszy
raz udało mi się ja uruchomić w listopadzie. Powód? Po wybrani w MENU nowej gr komputer
zacinał się. Po wielu tygodniach walk i poszukiwań odnalazłem rozwiązanie problemu, było
trzeba wyłączyć muzykę w plikach systemowych Obliviona. W styczniu stawiałem na nowo
Windowsa, więc wiadomym, gra została usunięta. Przed chwilą zainstalowałem na nowo, mam
stare savy. Gra uruchamia się bez problemu, wybieram kontynuuj, ładuje się włącza się
gra na 3 sekundy i wyrzuca mnie do Windowsa, przy czym pojawia się okienko z możliwością
wysłania wiadomości o błędzie do Windowsa. Muzyki nie wyłączałem, ale problem tym razem
jest inny niż ostatnio, dlatego liczę że byc może teraz jest inne rozwiązanie problemu.
Z góry dziękuję. Aha, gra spatchowana i spolonizowana do wersji z której mam savy, czyli
1.2.


Wywal savy (najpierw je bezpiecznie gdzieś skopiuj gdyby nie pomogło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 16:03, Minamir napisał:

@Ambroo - nie używałeś poprzednio jakichś modów/pluginów, których teraz nie masz zainstalowanych?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się zainstalować tego moda?
http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=16513 <------ Bananasplit Better Cities
Chciałbym się dowiedzieć jak się go instaluje (instrukcja jest dość długa, a nie chcę zaczynać jej czytać, gdy później okaże się, że nie umiem zainstalować tego moda).
Czy w skład tego moda wchodzą inne mody? Znalazłem tam kilka w spisie : ImpeREAL Castles, ImpeREAL City, Bruma (Woflslady German version) <-------???, Bravil Docks, Layawiin Port itd. Czy to wszystko instaluje się wraz z tym modem. Nie za bardzo to wszystko rozumiem. Czy jest ktoś, kto mógłby mnie oświecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś nie zależy na modułach permium, to Dodatki Knights of nine and Shivering iles to od mojego kumpla na allegro może kupić za 10zł, posiada tylko jeden egezmplarz tych dodatków więc kto pierszy ten lepszy :P.

Babcia939 Na jakiś uczelnie zaniosłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:58, Pablo1989 napisał:

Babcia939 Na jakiś uczelnie zaniosłeś ?

tak ale nie wiem co dalej mam je przestudiować nie czytałem ich dokładnie ale gdy je przeczytałem to i tak nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować