Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2010 o 15:54, Thalanthas napisał:

Czy Oblivion z pomarańczowej KK zawiera oba dodatki?


Nie, w wydaniu z Kolekcji Klasyki jest tylko sama podstawka. Jeśli zależy Ci na dodatkach (mówię tylko o Knights of the Nine i Shivering Isles) to musisz kupić kupić edycje z Premium Games, a żeby mieć całkem wszystko, czyli również dodatki DLC, których wyszło ok 6 to musisz nabyć premierową edycje Knight of the Nine. W sklepie Cenegi było to jeszcze niedawno do kupienia za ok 15zł i może ta oferta jest jeszcze aktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 16:06, Thalanthas napisał:

Czyli jeśli chcę mieć wszystko to muszę kupić podstawkę i oba dodatki oddzielnie, tak?


Wygląda na to, że tak. Do tej pory jedynie premierowa edycja KOTN zawierała w sobie wszystkie wydane do Obliviona płatne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 16:06, Thalanthas napisał:

Czyli jeśli chcę mieć wszystko to muszę kupić podstawkę i oba dodatki oddzielnie, tak?


Dokładnie tak :) Oczywiście nie dla każdego te DLC są warte tego całego "rozdrabniania się" żeby kupować tylko z tego powodu wszystko oddzielnie. Jeśli więc nie jesteś wielkim miłośnikiem serii to najlepiej wcześniej zapoznaj się z krótkim opisem owych dodatków ( http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=772&Itemid=654) i dopiero po tym zdecyduj się którą opcje wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 16:42, laki13 napisał:

Nadal po tyle stoi, bo akurat dzisiaj sprawdzałem ;) Ale niestety Shivering Isles 34,90....
Kpina.


No średnio to się opłaca w momencie gdy Shivering Isle i Knights of the Nine były całkiem niedawno jeszcze sprzedawane (a być może nawet do teraz gdzieniegdzie coś się jeszcze ostało) po 5zł szuka w sieciach Real czy Carrefour. Jak masz te sklepy w swoim mieście to dobrze poszukaj, może akurat Ci się poszczęści :) W sumie trochę nawet byłem zły że takie gry sprzedawane były za taki bezcen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 11:14, lestad88 napisał:

Mam Pytanie do jakiego folderu zainstalować dodatek do Oblivion Shivering Isles ?


A jak instalowałeś grę?
Polecam do domyślnego tak jak instalator sugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 12:10, lestad88 napisał:

To tak robię i wyskakuje mi '''' W wybranym folderze nie ma gry Shivering Isles. Wybierz
prawidłowy folder ! '''' O co chodzi ?



Z reguły dodatki instaluje się w tym samym folderze co podstawowa wersja gry. Jeśli instalowałeś grę w innym folderze niż domyślny to zainstaluj w tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pytanie z gatunku głupich- jak ładnie poukładać rzeczy w domu- typu miski z żarciem, ciuchy na półkach itd- ja w ogóle mam problemy nawet ze zwykłym wyrzucaniem rzeczy z inv, a co dopiero z układaniem :P
W ogóle jak się wyrzuca rzeczy z ekwipunku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 23:07, Budo napisał:

W ogóle jak się wyrzuca rzeczy z ekwipunku? xD


Z układaniem Tobie nie pomogę bo sam nie wiem,ale z wyrzucaniem o ile się nie mylę to jest tak: w menu ekwipunku
"shift + kliknięcie lewym przyciskiem-upuszczenie zaznaczonego przedmiotu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawa jest dużo gorsza niż w Morrowindzie. Przedmioty przenosi się klikając Z. Wyrzuca się rzeczy z ekwipunku klikając shift plus lpm na danym przedmiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 23:07, Budo napisał:


Pytanie z gatunku głupich- jak ładnie poukładać rzeczy w domu- typu miski z żarciem,
ciuchy na półkach itd


Zdaje się że musisz przytrzymać klawisz "Z" i najechać celownikiem na wybrany przedmiot. Co prawda niektóre rzeczy układa się dość ciężko jeśli to ma stać na podstawie, ale jak się uprzesz i poświecisz temu trochę czasu to cel osiągniesz ;) Tylko nie wiem dlaczego cześć przedmoitów tak jakby lewitowało kilka centymetrów nad stołem, półką itp.

Dnia 03.11.2010 o 23:07, Budo napisał:

W ogóle jak się wyrzuca rzeczy z ekwipunku? xD


Nie przejmuj się, dużo osób o to pyta ;) Wciśnij "shift" i kliknij na przedmiot którego chcesz się pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Ja do tej pory robiłem tak, że długo przytrzymywałem lpm na danym przedmiocie i wtedy jakby on się pojawia przed naszą postacią w powietrzu. Dalej jak się pomacha mocno na boki to item wylatuje w losowym kierunku. Ale układać niczego się w ten sposób nie da :D

A w ogóle to kupiłem dom w Brumie, umeblowałem za grube siano, a potem odkryłem, że mi się nie podoba... a sejwa już nie mam... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 23:26, Budo napisał:

A w ogóle to kupiłem dom w Brumie, umeblowałem za grube siano, a potem odkryłem, że mi
się nie podoba... a sejwa już nie mam... ;[


Nic wielkiego chyba się nie stało, bo nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie kupił kolejny w innym mieście. Nie ma tutaj limitu że tylko jeden dom na cała grę. Co prawda kasy zainwestowanej już nie odzyskasz, ale ona w Oblivionie na dalszym etapie rozgrywki nie jest żadnym problemem, wystarczy zrobić kilka wypadków za miasto i pozbierać łupy.
PS. Moim zdaniem dom w Cheydinhal wygląda bardzo przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 23:35, dave03 napisał:

Nic wielkiego chyba się nie stało, bo nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie kupił
kolejny w innym mieście.


No wiem, ale siana nie mam już ^^
Pewnie potem zdobędę więcej, ale póki co to gotówka się mnie nie trzyma, dlatego do następnej hacjendy trochę czasu minie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować