Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 07:25, Transylvanian_Hunger napisał:

Czy da się "naładować" broń magiczną? Po zużyciu ładunków obrażeń magicznych zwykłe płatnerstwo
nic nie daje.


Pełnym kamieniem duszy lub u odpowiedniej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 07:25, Transylvanian_Hunger napisał:

Czy da się "naładować" broń magiczną? Po zużyciu ładunków obrażeń magicznych zwykłe płatnerstwo
nic nie daje.


Da się i to na kilka sposobów.
Pierwszy to ten o którym wspomniał powyżej już Minamir. Musisz jednak posiadać Klejnot Duszy i czar Chwytanie Dusz, który rzucasz przed walką na wrogą istotę. Po jej zabiciu kamień zostanie automatycznie napełniony, ale nie zawsze do pełna.
Drugim sposobem jest skorzystanie z Kamieni Varla. Ich zaletą jest to że za pomocą jednego takiego kamienia naładujesz do pełna wszystkie przedmioty aktualnie posiadane w swoim ekwipunku. Owe kamienia jednak nie są takie łatwe do znalezienia, ale zwykle najłatwiej na nie trafić w ruinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Oblivion Reborna. Otóż z kolegami chciałem pograć, gra spatchowana, zainstalowaliśmy moda, kolega odpalił serwer, wpisałem jego IP w odpowiednim pliku, no ale nie chce mnie połączyć z serwerem. Ktoś ma jakieś pomysły jak to naprawić? Niestety strona grupy, która stworzyła moda nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 15:27, Transylvanian_Hunger napisał:

Jak/od kogo najszybciej i najprościej zdobyć 5 wielkich kamieni duszy? (Lek na wampiryzm).

Kupić u sprzedawców w większości Gildi Magów jest osoba, która zajmuje się sprzedawaniem kamieni dusz.Tylko pamiętaj że trochę kosztują. Poczytaj na tej stronce wiecej o tym

http://www.skyrim.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=431&Itemid=339&limit=1&limitstart=1

Poczytaj tu , najprościej
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1179&Itemid=735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Obliviona już kolejny raz i chcę rozwinąc swoją postać na 100% Ćwiczę tak, żeby dodawać +5 pkt dwóm umiejętnościom co lvl + 1 pkt w szczęście. Robię to już któryś raz i strasznie nużace jest latanie po jaskiniach za bandytami żeby natłuć na ich łepkach 10 poziomów w obuchach/ostrzach/walce wręcz. Czy jest jakiś mod, albo dobry sposób na znalezienie chłopca do bicia który dzielnie (tzn bez sprzeciwów :D) będzie od nas obrywał? Najlepiej żeby był nieśmiertelny lub bartdzo bardzo wytrzymały.

Wiem że to może trochę oszustwo, ale tak jak pisałem, to mój x raz, a poza tym w sumie i tak to samo robię tylko marnuję czas latając po ruinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:59, Pitej napisał:

Gram w Obliviona już kolejny raz i chcę rozwinąc swoją postać na 100% Ćwiczę tak, żeby
dodawać +5 pkt dwóm umiejętnościom co lvl + 1 pkt w szczęście. Robię to już któryś raz
i strasznie nużace jest latanie po jaskiniach za bandytami żeby natłuć na ich łepkach
10 poziomów w obuchach/ostrzach/walce wręcz. Czy jest jakiś mod, albo dobry sposób na
znalezienie chłopca do bicia który dzielnie (tzn bez sprzeciwów :D) będzie od nas obrywał?
Najlepiej żeby był nieśmiertelny lub bartdzo bardzo wytrzymały.

Dnia 15.03.2012 o 23:59, Pitej napisał:

Gram w Obliviona już kolejny raz i chcę rozwinąc swoją postać na 100% Ćwiczę tak, żeby
dodawać +5 pkt dwóm umiejętnościom co lvl + 1 pkt w szczęście. Robię to już któryś raz
i strasznie nużace jest latanie po jaskiniach za bandytami żeby natłuć na ich łepkach
10 poziomów w obuchach/ostrzach/walce wręcz. Czy jest jakiś mod, albo dobry sposób na
znalezienie chłopca do bicia który dzielnie (tzn bez sprzeciwów :D) będzie od nas obrywał?
Najlepiej żeby był nieśmiertelny lub bartdzo bardzo wytrzymały.


Wyznawcy Peryite zanim wykonasz jego zadanie są nieśmiertelni.
By ich odnaleźć musisz iść daleko na wschód od Bravil i kiedy dojdziesz do rzeki po drugiej stronie, idź w jej górę aż natrafisz na drugi most... Tam jest ołtarz.

Albo skorzystaj z mapy Cyrodil. :)

Drugi sposób to zadanie od Rosenti Gallenus w Leyawiin.

Spoiler

Nie wiem tylko, czy dostaje się doświadczenie za zabijanie i walkę z przywołanymi stworami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 10:37, Boguslav4 napisał:

Wyznawcy Peryite zanim wykonasz jego zadanie są nieśmiertelni.
By ich odnaleźć musisz iść daleko na wschód od Bravil i kiedy dojdziesz do rzeki po drugiej
stronie, idź w jej górę aż natrafisz na drugi most... Tam jest ołtarz.


Wielkie dzięki za pomoc. Właśnie o takie coś mi chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka :)
Mam zonka, kopie się z tym już sporą chwilkę ... MAP MARKER OVERHAUL mi nie działa :( Instalowałem ręcznie, z resztą ikonki ma wczytane, ale żaden hotkey nie jest aktywny ...
Miał tak ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy nadmiar modów zaśmiecał mi grę miałem pewien, który wybitnie mi się podobał. Był to pełny pancerz płytowy, który zdobywało się po odwiedzeniu lokacji stworzonej przez gracza, małego wycinka ruin fortu. Leżał on i jeszcze dwa inne pancerze na ziemi gdy weszliśmy po schodach. Czy ktoś wie o jaki mod może mi chodzić i mógłby go wskazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie był to reskim modelu już istniejącego. Pancerz był kanciasty, wzorowany na pancerzach historycznych. Kolor, o ile pamiętam, brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 21:10, Sigu napisał:


Może http://oblivion.nexusmods.com/downloads/file.php?id=19228 Knightly Armory
Na pierwszym screenie jest podobna zbroja, ale pewnie to inny mod, bo zbroję można kupic w sklepie.

Próbowałeś już szukać na na nexusie wpisując słowo kluczowe knight lub coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować