Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Tutaj chyba raczej chodzi o potwierdzenie statusu mistrza, a nie wytrzymałość. Ja jak nosiłem te łaszki, to ze względy na atrybuty, a nie walory obronne czy wytrzymałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć CO ROBIĘ ŻLE ?

Ok :D postanowiłem zrobić mini pluga w edytorku aby zwiękrzyć swój kapitał na sam początek gry bez cheatów(nie licząc komendy TGM żebym mógł wynieść więcej niż normalnie bym mógł)

Czyli zwiększyłem cenę Szat i Kaptura Mitycznego brzasku z 0 na 9000 złota, pach gotowe zapisuje, zaczynam grę od nowa, ok Pani Kapitan gryzie ziemię i obok niej zabójcy Mitycznego brzasku zabieram ich fatałaszki sprawdzam i.....CENA DALEJ JEST 0, a przeciesz dałem 9000, sprawdzam w edytorze i tam jest pokazane 9000.

Tak więc może ktoś mi powiedzieć co jest nie tak ?
pobrałem wersję v1.2


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem otóż nie należe już do mrocznego bractwa tylko służe (czy jak to tam nazwać) temu kolesiowi co mnie na początku zwerbował do bractwa. I każe mi pozabijać wszystkich w mrocznym bractwie. Zabiłem wszystkich a on dalej mówi że nie. WTF ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 19:46, seroero napisał:

Witam mam pewien problem otóż nie należe już do mrocznego bractwa tylko służe (czy jak
to tam nazwać) temu kolesiowi co mnie na początku zwerbował do bractwa. I każe mi pozabijać
wszystkich w mrocznym bractwie. Zabiłem wszystkich a on dalej mówi że nie. WTF ?!


Idź zabijaj dalej na jego polecenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 19:46, seroero napisał:

Witam mam pewien problem otóż nie należe już do mrocznego bractwa tylko służe (czy jak
to tam nazwać) temu kolesiowi co mnie na początku zwerbował do bractwa. I każe mi pozabijać
wszystkich w mrocznym bractwie. Zabiłem wszystkich a on dalej mówi że nie. WTF ?!


Ale co "że nie"? Widać nie zabiłeś wszystkich, idź i przeszukaj wszystkie zakamarki (khajiit często wychodzi do sali ćwiczeń, może go ominąłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale już właśnie zauważyłem jakiś ciągle poruszający się punkt. troche poganiałem i okazało sie ze to taka kobitka z bractwa której jeszcze nie zabiłem ale dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie dla grających w mod Kvatch Aftermath. Obecnie mam misię uwolnienia kopalni z bandytów czarnego łuku. Przed kopalnią wszystko ładnie czyszczę - pojawia się odpowiedni wpis w dzienniku. Kiedy jednak zabiję wszystkich we wnętrzu pojawia się tylko komunikat, że wybiłem wszystkich bandytów w środku. Tylko tyle. Żadnego wpisu w dzienniku. W tej kopalni trzeba coś jeszcze zrobić czy trafiłem na bardzo wrednego buga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 19:07, Maka1992 napisał:

Link do spolszczenia tu jest, ale też nie działa.


Ze względu wprowadzania zmian na stronie, plikownia jest tymczasowo wyłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować