Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2012 o 10:17, Transylvanian_Hunger napisał:

Jeżeli jesteś w dobrym bajorze, to punkt misji na mapie pokazuje za każdym razem miejsce
następnego zębacza po zabiciu poprzedniego. Pamiętam, że pływałem w te i z powrotem po
całym akwenie.

No w tym, w tym. Kurcze, nie zwróciłem uwagi na znacznik, myślałem że pokazuje tylko miejsce w którym są te zębacze, dzięki wielkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 10:08, NuuGGet napisał:

Zacząłem od nowa, nie gromadze teraz nowych questów póki nie skończę tych
starych, pogubić się szło wcześniej. :)

Chyba niepotrzebnie. Spokojnie dałbyś radę wszystko ogarnąć.

Dnia 22.12.2012 o 10:08, NuuGGet napisał:

BTW: Przy Imperial City jakiś rybak zlecił mi przyniesienie dwunastu zębaczy


Z tymi zębaczami to miałem swego czasu nielichy problem. To nie mogą być byle jakie zębacze, musisz ich szukać w jeziorze Rumare, tylko one się liczą. Ja ich nie mogłem zlokalizować, bo część z nich pływała po... plaży albo - co gorsza - w wysokiej trawie przy brzegu jeziora. Znacznik na kompasie też mnie wprowadzał w błąd i nie pokazywał tych rybek. To chyba był jakiś bug, który być może do dziś już został wyeliminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2012 o 10:23, dave03 napisał:

Chyba niepotrzebnie. Spokojnie dałbyś radę wszystko ogarnąć.

Mnie rozpraszają takie rzeczy, mam jakiegoś questa, robię go, wpada nowy, olewam wcześniejszy i robię już inny. Potem sam nie wiem który zacząłem, a który jest nieruszony. Wolę sobie wszystko po kolei robić. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 10:26, NuuGGet napisał:

Mnie rozpraszają takie rzeczy, mam jakiegoś questa, robię go, wpada nowy, olewam wcześniejszy
i robię już inny. Potem sam nie wiem który zacząłem, a który jest nieruszony. Wolę sobie
wszystko po kolei robić. ;P

Etam, przesadzasz ;) W Morrowidzie to była dopiero jazda, tam w dzienniku nie było w ogóle spisu zadań wykonanych i tych które nam jeszcze zostały do zrobienia. Znaczników na mapie też nie było. Jak nie chciałeś się w tym wszystkim pogubić to musiałeś sobie wszystko zapisywać w zeszyciku i odhaczać ;) Później wyszły dodatki i one poprawiły tą sytuację. A w Oblivionie jest to wszystko zrobione dość klarownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zdobyć 5 sztuk ektoplazmy? Mam zadanie z Fighters Guild i potrzebuję ektoplazmy żeby ruszyć je dalej.

BTW: Czy pokonam duchy srebrnym mieczem czy dodatkowo musi być on zaklęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 08:33, NuuGGet napisał:

Gdzie mogę zdobyć 5 sztuk ektoplazmy? Mam zadanie z Fighters Guild i potrzebuję ektoplazmy
żeby ruszyć je dalej.


Najlepiej poszukaj w sklepach alchemicznych albo po prostu znajdź jakieś podziemia zamieszkiwane przez nieumarłych, tam na pewno spotkasz jakieś duchy i po pokonaniu ich pozyskasz ektoplazmę.

Dnia 23.12.2012 o 08:33, NuuGGet napisał:

BTW: Czy pokonam duchy srebrnym mieczem czy dodatkowo musi być on zaklęty?


Srebrny oręż wystarczy, nie trzeba go dodatkowo zaklinać, z tego co pamiętam także szklane i daedryczne bronie zadają obrażenia duchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz inny problem - Dostałem questa z jakąś masakrą w katedrze w Anvil, Prorok dał mi jakąś mapkę z kilka punktami, i mam odbyć pielgrzymkę, ale ni cholery przy tych punktach nic znaleźć nie mogę, o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od tego iż wygląda na to, że zacząłeś właśnie dodatek Knights of the Nine. A przy tych punktach nic znaleźć nie można, nie o to w tym chodzi. Masz je tylko odwiedzić i nic więcej. Gdy już odbędziesz pielgrzymkę do wszystkich dziewięciu kapliczek zostaniesz teleportowany do innej krainy. Tam też spotkasz krzyżowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 09:12, dave03 napisał:

Zacznę może od tego iż wygląda na to, że zacząłeś właśnie dodatek Knights of the Nine.
A przy tych punktach nic znaleźć nie można, nie o to w tym chodzi. Masz je tylko odwiedzić
i nic więcej. Gdy już odbędziesz pielgrzymkę do wszystkich dziewięciu kapliczek zostaniesz
teleportowany do innej krainy. Tam też spotkasz krzyżowca.

Kurcze, nie mam dodatków, mam tylko czystego Obliviona. do tego premierówkę na PS3, więc na pewno nie mam dodatków. Chodzi o zadanie w Anvil, masakra w katedrze - Prophet daje mi jakąś mapkę z punktami w których są jakieś kapliczki jedynie, to to mam odwiedzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 13:07, NuuGGet napisał:

Kurcze, nie mam dodatków, mam tylko czystego Obliviona.

O ile dobrze pamiętam, wersja na PS3 od premiery zawiera ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2012 o 13:10, Kadaj napisał:

O ile dobrze pamiętam, wersja na PS3 od premiery zawiera ten dodatek.

O, to miła niespodzianka, nie miałem o tym pojęcia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie :) Czy jak rozwiąże cały główny quest to bramy do Oblivionu znikną z Cyrodill czy też po prostu przestana się pojawiać? BO prawde powiedziawszy zaczynają się one robić nużące, a kamienie pieczeći nie są wystarczającą rekompensatą za fakt, iż przy głównym trakcie pomiędzy Kvatch a Anvil potrafi stać 10 bram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu głównego wątku, bramy do oblivionu są "dezaktywowane". Znaczy się nadal możesz je znaleźć na mapie, lecz nie możesz przez nie przenieść się do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 17:55, Elminster napisał:

Po ukończeniu głównego wątku, bramy do oblivionu są "dezaktywowane". Znaczy się nadal
możesz je znaleźć na mapie, lecz nie możesz przez nie przenieść się do piekła.


Szkoda, troche szpecą krajobraz :) ale dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 17:55, Elminster napisał:

Po ukończeniu głównego wątku, bramy do oblivionu są "dezaktywowane". Znaczy się nadal
możesz je znaleźć na mapie, lecz nie możesz przez nie przenieść się do piekła.


A nie jest czasem tak, że bramy po prostu znikają, a w ich miejscu zostają ślady w postaci wypalonej ziemi i skał?
Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie pamiętam żadnych bram po głównym wątku.

Edit:
Właśnie przeczytałem w necie, że bramy po głównym wątku powinny znikać, a te które nadal się "jarzą" to bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2013 o 22:29, Dotson napisał:

Właśnie przeczytałem w necie, że bramy po głównym wątku powinny znikać, a te które nadal
się "jarzą" to bug.

Ale wejść do niech nie możesz, zgadza się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 22:29, Dotson napisał:

A nie jest czasem tak, że bramy po prostu znikają, a w ich miejscu zostają ślady w postaci wypalonej ziemi i skał?

Po zakończeniu głównego wątku, wszystkie bramy do otchłani wyglądają tak, jakbyś wszedł do nich i zabrał z nich kamień pieczęci. Tak czy siak nie można ich używać i wyglądają jak ruiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj osoba nieco obeznana w Oblivion TES Construction Set i byłaby w stanie napisać na moją prośbę krótkiego, prostego moda lub doradzić, jak należy to zrobić? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 20:41, Kardithron napisał:

Czy jest tutaj osoba nieco obeznana w Oblivion TES Construction Set i byłaby w stanie
napisać na moją prośbę krótkiego, prostego moda lub doradzić, jak należy to zrobić? ^_^


Co konkretnie chcesz uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować