Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 10:56, eidos napisał:

czyli badziewie ;)


Nie, ale to nie jest maszyna do gier, przynajmniej nie najnowszych (czyt. Oblivion), wogole w tej cenie mozesz dostac mocniejsze nootbooki, bo w tym placisz tez za obudowe i napis Lamborghini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 11:00, Arclight napisał:

Komp? Komp jest super. Tylko nie był tworzony do dźwigania takiego ciężaru jak Oblivion.


I w dodatku jakieś 30% za drogi. Za markę się płaci... Taki sam, lecz bez loga Lamborghini byłby znacznie tańszy, a nie ustępowałby temu mozliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:08, Arclight napisał:

Może nie złodziejstwo, ale jest to ewidentne modyfikowanie kodu gry. A tego robić nie wolno.


Moze robic z wlasna wersja co mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:28, SD4HJ napisał:

Moze robic z wlasna wersja co mu sie podoba


Otóż nie może. Nie wolno łamać prawa. Ingerowanie w kod gry jest zabronione. Idąc Twoi tokiem myslenia, mógłby kopiować płyty i sprzedawać. No co? Napisałeś, że wszystko może. Od "scrackowania" gry do piractwa jest bardzo blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:33, Bumber napisał:

> Moze robic z wlasna wersja co mu sie podoba

Otóż nie może. Nie wolno łamać prawa. Ingerowanie w kod gry jest zabronione. Idąc Twoi tokiem
myslenia, mógłby kopiować płyty i sprzedawać. No co? Napisałeś, że wszystko może. Od "scrackowania"
gry do piractwa jest bardzo blisko...


Nie zle mnie zrozumiales, moze robic z swoja wersja co chce-modowac dodwac i wogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 13:35, SD4HJ napisał:

Nie zle mnie zrozumiales, moze robic z swoja wersja co chce-modowac dodwac i wogle


To Ty niezrozumiale napisałeś. Zbyt ogólnie. Oczywiście, może modować. Ale nie może ingerować w kod gry aż tak mocno. Jest to zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Może złamać płytę, porysować ją, spalić, zniszyć pudełko itp itd.

Zapłacił za nośnik, a nie za dane na nim zawarte. Ma prawo ich używać, ale nie ma prawa w nie ingerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie udało zostac mi sie wampirem a ze gram po raz drugi bawie sie troche kodami z konsoli to uzywam jak pies w studni kilka miast zostało wygryzionych... ide zaraz znowu troche poszalec hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:59, Arclight napisał:

/.../. Ma prawo ich używać, ale nie ma prawa w nie
ingerować.

O ile pamiętam, to może ingerować w kod programu, jeśli jest to niezbędne do prawidłowego korzystania z tego programu. Ustawodawca pozostawił pewną furtkę i słusznie, bo przecież trafiają się przypadki, że akurat na Twoim kompie, z przyczym niejasnych, coś nie będzie chciało się uruchomić, mimo, że za to zapłaciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie, czy można zrobić w Oblivionie tak, aby np. odległe góry bylo widać bez tej rozmazanej tekstury? (najlepiej, żeby można to było można zrobić w pliku .ini)
Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:09, Jordan2334 napisał:

Mam pytanie czy mogę byc członkiem MROCZNEGO BRACTWIA i GILDI ZŁODZIEJI jednocześnie?? ;?

to było wczesniej, jest tak samo jak morrowindzie mozesz byc we wszystkich gildiach a odpowiec na twe pytanie brzmi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 21:09, Jordan2334 napisał:

Mam pytanie czy mogę byc członkiem MROCZNEGO BRACTWIA i GILDI ZŁODZIEJI jednocześnie?? ;?

tak, mozna. Mozna byc czlonkiem wszystkich gildii na raz jedna postacia jesli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:46, Arclight napisał:

Może sobie mieć procesor jaki chce, Oblivion naciska najmocniej na kartę graficzną. Zresztą
nie wiem czy gra chętnie będzie współpracować z wbudowaną kartą, wiele gier nie chce.

hmm ja mam wbudowanego srota tego co ponizej(6150)i po uzyci tweakera i z optymalizowaniu kompa pod gry jakims tma programem wyciagam srednio 16 -18 fps(najmniej to z 16) czasami w jakisniach z20 jest i wiecej wiec da sie grac....nie jest jakos super komfortowo ale daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować