Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2006 o 13:23, =PtaQ napisał:

> pogooglaj za polksimi stronami o oblivionie, ktoras z nich ma w downloadzie mody poprawiajace

> plastelinki :)

Dzięki za radę, właśnie ściągam :).


podaj link bo ja znalazlem ale nie chce mi sciagac....pisza ze ponac nie wplywa na wydajnosc gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:21, Gosu napisał:

Czytalem o tych modfach i jest taki jeden ze zmienia wyglad mapy na totalna zielen...mam takie
pytanie moze dosc glupie ale ja nigdy nie instalowalem modow...to jest robione rpzez graczy..wiec
czy to jest legalne?



Tak :) Całkowicie legalne jest robienie i używanie modów przez graczy. NIe można ich tylko sprzedawać a rozprowadzać za darmo ( Tylko twórcy mogą moda sprzedać- vide Horse Armour za 1.99$ )

TES Construction Set nielegalny :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:21, Gosu napisał:

Czytalem o tych modfach i jest taki jeden ze zmienia wyglad mapy na totalna zielen...mam takie
pytanie moze dosc glupie ale ja nigdy nie instalowalem modow...to jest robione rpzez graczy..wiec
czy to jest legalne?


Jakby nie bylo to by chyba nie udostepniali Construction Seta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:26, Gosu napisał:

podaj link bo ja znalazlem ale nie chce mi sciagac....pisza ze ponac nie wplywa na wydajnosc
gry :)


Z tym pierwszym replacement modem mam to samo, więc ściągam ten drugi na razie (normal map replacement mod)

Jakby coś to podaję linkę ;)

http://rapidshare.de/files/17004967/LODNMR.rar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol jest mod ze ktos kto nie ma karty z HDR to cos podobnego do tego wlaczy sie podczas gry...na screnach wyglada super z tym modem oO a moj radek x 850 nie obsluguje hdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfven cartographers POLECAM. Mapa wyglada PRZESLICZNIE, woda jest niebieska, zielen zielona. Jest naprawde ladna a nie szaro buro brazowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 13:31, Lone Wolf napisał:


Tak :) Całkowicie legalne jest robienie i używanie modów przez graczy. NIe można ich tylko
sprzedawać a rozprowadzać za darmo ( Tylko twórcy mogą moda sprzedać- vide Horse Armour za
1.99$ )

TES Construction Set nielegalny :) :)


tak? jakos kurde na kazdej stronce kaza mi placic -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 13:44, Gosu napisał:


>
tak? jakos kurde na kazdej stronce kaza mi placic -.-


:D To ściągaj z hxxp://www.tessource.net - Tam download jest darmowy :) Tylko trzeba się zarejestrować (ale za darmo ).

Kto Ci każe p[łacić za mody ?? No, jeśli za dostęp do serwera, z którego mozesz ściągnąć- to tak. Ale za same mody- nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde :(( zainstalowalem moda do HDR zrobilem wszystko jak pisali...tam trzba w pliku Data/shaders pozmieniac pewnie rzeczy (ten plik jest dodany przez mod) mowia zeby zmienic klwaisze do kontrolowania HDR off lub on,aby wlanczac i wylanczac podczas gry.Na default jest ''107'' kaza zmienic na ''+'' kolejne na ''-'' i ''*'' tylko ze jak ja to zmienie nie moge obliviona odpalic bo HDR failed wyskakuje.Nie wiem co zrobic a juz sie tak cieszylem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:25, Danion napisał:

Ej wie ktoś gdzie można kupić dom???? Bo szukam szukam i znaleść nie moge :)

Pogadaj z władcami miast... siedzą sobie na zamkach
Jak chcesz tani dom, to znajdź w karczmie "Count''s Arms", w Anvil faceta w czerwonej kamizelce... taki blondyn... nie pamiętam nazwiska.
Sprzeda Ci sporą posiadłość za 5 000 smoków... tyle że będziesz musiał z niej wypędzić duchy i lisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma HDR, ma za słaby sprzęt na HDR, a Bloom mu nie pasuje, bo słaby, niech w Oblivion.ini wrzuci to:


[BlurShader]
fSunlightDimmer=1.0000
fSIEmmisiveMult=1.0000
fSISpecularMult=1.0000
fSkyBrightness=0.4000
fSunBrightness=0.0000
fAlphaAddExterior=0.1550
fAlphaAddInterior=1.0000
iBlurTexSize=448
fBlurRadius=0.0215
iNumBlurpasses=2
iBlendType=2
bUseBlurShader=1

albo niech sam się pobawi ustawieniami Blooma -są w zakładce [Blurshader]. WAŻŃE- Wszystko z HDR na końcu dotyczy ( jak łatwo się domyślić) HDR. Bloom zależy tylko od [Blurshader]

fAlphaAddExterior oznacza zewnętrzne "lśnienie" pojedynczego pixela
fAlphaAddInterior wewnętrzna -II-
iNumBlurpasses warto ustawić na 3, jeśli niebo wydaje się wam za jasne

reszty domyślicie się


Efekt daje to podobny do HDR, tyle,zę nie dynamiczny :) oczywiście. Świecić sę wszystko bedzie jak....(sami dodajcie porównanie ;) i będzie miało taki fajny efekt rozmycia, ale na ściemnianie się ekrany w pełnym słońcu i przy wychodzeniu z budynków nie liczcie :D

PS. W odróżnieniu od "Fake HDR" patch włączenie tego efektu nie ma żadnego wpływu na framerate
PS2. Autorem tych porad jest Jm4chine z oficjalnego forum Obliviona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2006 o 14:38, Monastor napisał:

Sprzeda Ci sporą posiadłość za 5 000 smoków... tyle że będziesz musiał z niej wypędzić duchy
i lisza :)


Swoją drogą to mnie ta kupa kości nie nabrała nawet na sekundkę tą swoją łzawą opowieścią o odkupieniu :)
A jak tylko zaczął wstawać to 2 strzały w kościsty zadek ( 1 atak z ukrycia ) i przerobiłem go na ornament naścienny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lone Wolf: możesz dać screny z tym [BlurShader] i bez?
b. ciekawy jestem jaka jest roznica i sprawdze, ale dopiero koło 18, bo teraz sie "ucze" w szkole ;P
Ciekawość zla rzecz; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 14:55, Selv napisał:

Lone Wolf: możesz dać screny z tym [BlurShader] i bez?
b. ciekawy jestem jaka jest roznica i sprawdze, ale dopiero koło 18, bo teraz sie "ucze" w
szkole ;P
Ciekawość zla rzecz; (

JEST roznica i to ....!!!!....Normalnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować