Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2006 o 14:59, Selv napisał:

Dajcie screeny no :P
Raz dwa :P


Ja jeszcze sam kombinuje to pozmieniac bo Niebo jakby daje najwiekszy polsk dookola ale znowoz samo w sobie jest za jasne,a po zmniejszeniu juz nie lsni wszystko tak jak poprzednio...ale jeszcze sie pobawie..

ps.Ja mam cos zrypane nie moge dodawac screnow na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhahahahhah ale przegiolem teraz wszystko wyglada jak ''zlota droga''.Gdybym chociaz wiedzial jak z HDR to wyglada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:11, Gosu napisał:

Hhahahahhah ale przegiolem teraz wszystko wyglada jak ''zlota droga''.Gdybym chociaz wiedzial
jak z HDR to wyglada ...


Pomiędzy "Enchanced Bloomam" a "Fake HDR" nie znalazłem różnicy na tak niskich ustawieniach :) Ale na pewno istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:15, Lone Wolf napisał:

> Hhahahahhah ale przegiolem teraz wszystko wyglada jak ''zlota droga''.Gdybym chociaz wiedzial

> jak z HDR to wyglada ...

Pomiędzy "Enchanced Bloomam" a "Fake HDR" nie znalazłem różnicy na tak niskich ustawieniach
:) Ale na pewno istnieje.


Niskich znaczy chodzi ci o detale? bo ja gram z max detalami w obliviona a nie moge wlaczyc HDR bo moj radek nie obsluguje reszte mam na maxa i wyrownywanie krawedzi max x6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:28, Selv napisał:

Ja sobie gram niestety z bloomem ale na low ;(
Radeon 9600 pro :P

Ja mialem radka 9600xt ale sie popsul czekalem 2 miechy i oddali mi kase....szczescie w nieszczesciu :) i kupilem radka x850 256mb...szkoda ze nie wiedzalem wtedy o istnieniu HDR XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 15:43, Monastor napisał:

Ten bloom kijowo wygląda... wszystko się przy nim rozmazuje tak, że oczy bolą... ten efekt
jest zupełnie nienaturalny i dość nieznośny.


Dlatego ja to zmniejszylem i nie wali tak mocno w oczy.Oczywiscie nie jest to HDR ale zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp mi siadl od tego testowania ;/ po 30 razie wlaczenia obka zresetowal sie po czym monitor zgasl i nie chcial sie wlaczyc oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 21:58, pawelll21 napisał:

Czy ktos moze mi poradzic jak znales skrzynie ze skarbem Jorundr''a z zadania "Two_Sides_of_the_Coin"
w mieście Bruma???????


Musisz się dać zapuszkować, pojawisz się w celi w której siedzi jorundr, on powie ci prawdziwe wydarzenia jakie miały miejsce przy współpracy z tą kobietą, kiedy wykonasz zlecenie jorundra lecisz po skrzynkę:)

a jak ci się nie chce, albo boisz się uwięzienia, to skrzynka jest na północ od brumy, niedaleko wyjścia północnego o ile dobrze pamietam, rozglądaj się za dwoma kamieniami, onesą chyba przy drzewe albo krzaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o jasność światła... tylko to po prostu gorzej wygląda... takie rozmazane i nie można wzroku skupić... to jakby człowiek przez kilka godzin zezował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu brak slow....gra mi sie zrabala...Mojej postaci nie regeneruje sie mana odinstalowalem mody przywrocilem .ini bo mysalem ze dlatego ale nie...pfff to juz 3 postac ktora mi sie zrabala tamte mialy niski poziom wiec pol biedy teraz ta jest 30 lv jezeli nie uda mi sie tego przywrocic Besheda jest dla mnie smieszna i ta jej cala gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i nie jest to spowodowane jakims dzialaniem negatywnym na postac bo zadnej curse ani nic na sobie nie mam -.- pozostaje przeinstalowac gre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:40, Gosu napisał:

Poprostu brak slow....gra mi sie zrabala...Mojej postaci nie regeneruje sie mana odinstalowalem
mody przywrocilem .ini bo mysalem ze dlatego ale nie...pfff to juz 3 postac ktora mi sie zrabala
tamte mialy niski poziom wiec pol biedy teraz ta jest 30 lv jezeli nie uda mi sie tego przywrocic
Besheda jest dla mnie smieszna i ta jej cala gra.


może jakieś choróbsko złapałeś, albo coś w tym stylu? mi też czasem się zdarzało, że mana się nie regeneruje i to wynikało właśnie z tego że czymś się zaraziłem, wystarczy jakąś miksturę od chorób wypić lub pomodlić się w którymś kościele i Ci powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 17:46, Gosu napisał:

Aha i nie jest to spowodowane jakims dzialaniem negatywnym na postac bo zadnej curse ani nic
na sobie nie mam -.- pozostaje przeinstalowac gre..


ups, tego posta to mi nie wyświetliło przed chwilą :/ więc moja rada zbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz jest ok porobalo sie grze bo tym restarcie o ktorym mowilem wczesniej (po 30 odpaleniach obka komp padl xD ) jakies pliki sie chyba uszkodzily...ja to mam z tym kompem,szkoda ze nie jestem bogaty normalnie czasem mam ochote otworzyc okno i sprawdzic jak moj zlom lata...wy tak nie macie?xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować