Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 10:32, Selv napisał:

Co można dać septimowi wzamian? Coś z innej kapliczki?

Ja proponuję Wobberjack''a, laskę do zmiany potwora w innego losowego potwora. Jest zupełnie bezużyteczna, taka w sumie do zabawy tylko. Gwiazdę Azury szkoda oddawać. Pojemność ma jak Grand Soul Gem czyli 1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 10:32, Selv napisał:

Tak sobie gram w tego obliviona i delikantie mowiac, popsuli te gre, dajac te głupie strzałki

Dnia 24.04.2006 o 10:32, Selv napisał:

Co można dać septimowi wzamian? Coś z innej kapliczki?


Możesz dać cokolwiek. Ja dałem laskę Sanguine''a :D bo całkiem bezużyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 08:45, Hegemon napisał:

> Wkncu widzalem Obliviona z HDR odpalilem go u mojej dziewczyny na kompie...szczerze wole
gre
> u siebie bez HDR i z wygladzaniem krawedzi...moze i swieci ladnie i blyszczy sie...ale
moim
> zdaniem gra jest kanciata.

Tka naprawde to zalezy od rozdzielczosci. Im wyzsza, tym mniejsze znaczenie ma AA. Nie wiem
w jakiej uruchamialiscie gre z HDRem, ale moze warto by sprobowac ja troche podniesc.



1024 na 700 iles tam :)..pozatym ja teraz w ini pozmienialem u mnie z blumem ustawienia to generalnie swieci wszystko tak samo co z HDR tylko niebo jeszcze troche inne,moze nie sciemnia sie itp jak powinno ale...no nie wiem te screeny co tak pokazuja z HDR to chyba akurat im sie trafil taki ladny widok bo ja mysalem ze caly czas tak ladie swiat wyglada.Tak czy inaczej mysle ze nie mam czego zalowac ze nie gralem na HDR mysalem ze to cos lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 10:32, Selv napisał:

Mam gwiazde azury, zastanawiam sie czy ja oddac. Nie jest już tak dobra jak w morku, jest jakaś inna poźniej, czy zostaje tylko ta? Teraz ma pojemnosc chyba 300 ;| Deadry złapać w nią nie mogłem :(

bo deadry i ludzi lapie sie teraz w black soul gem''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dreptam sobie i szukam kapliczek deadr, skubane sie pochowały gdzies, mam zaznaczona taka gdzie maja mnie ludzie nie lubic, taka gdzie mam przytarmosic black gem.
Idziem dalej, moze bedzie cos latwiejszego :/
Kolejny crash, ehh. Czytałem o jakimś kodeku, chyba trzbea go bedzie wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hegemon

Recenzje, w ktorych Obka wychwala sie niebiosa, koncentrujac sie wylacznie na jego zaletach jest pelno. Mozna by odniesc zludne wrazenie, ze Obek rzeczywiscie jest gra przelomowa, wprowadzajaca elementy, ktorych nigdy do tej pory w grach nie bylo... I szczerze mowiac ciesze sie, ze jest choc jedna recenzja, ktora zestawia obietnice tworcow z tym, co rzeczywiscie w grze sie znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czesto, czy recenzja nie jest mylona z pierwszym wrazeniem. Recenzja na wp.pl mysle, ze jest najlepsza jaka widziałem jesli chodzi o obka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 13:27, Selv napisał:

Ja się zastanawiam czesto, czy recenzja nie jest mylona z pierwszym wrazeniem.


Na to wygląda. Ja sam od razu się wciągnąłem, grałem non stop, ale jak doszedłem do pomocy dla brumy i kolejnym zamykaniu podobnych bram.. Potem ukończyłem gildie, i co ? Już nie za bardzo mam jakieś questy do wykonania, w Morrowindzie np. nadal nie wiedziałbym za któego questa się zabrać, jest jakoś mało tych questów pobocznych, nawet gildie są dośc krótkie, choć dłuższe od questa głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 13:27, Selv napisał:

Ja się zastanawiam czesto, czy recenzja nie jest mylona z pierwszym wrazeniem. Recenzja na
wp.pl mysle, ze jest najlepsza jaka widziałem jesli chodzi o obka ;)

Zgadzam się. Recenzja jest bardzo obiektywna i co ważne prawdziwa. Większość poprzednich opinii to efekt pierwszego wrażenia i zachwytu grafiką. Zazwyczaj człowiek jest wtedy zaślepiony i uważa, że skoro jeden element jest niesamowity to pozostałe również. A to zazwyczaj nie jest prawda. Oblivion jest piękny graficznie ale posiada ogromną masę bugów i niedoróbek. Obiektywnie można stwierdzić, że ilość obietnic danych przed premierą a ich obecność w grze jest dość niska. Mimo to gram z przyjemnością i ... miejscami również z irytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 13:23, Elwro napisał:

Recenzje, w ktorych Obka wychwala sie niebiosa, koncentrujac sie wylacznie na jego zaletach
jest pelno.


I sa one warte tyle co ta z rpgcodex. Nie wiem czy to juz teoria spiskowa, ale tego typu recenzja, od czlowieka, ktory podpisuje sie Vault Dweller i przyznaje, ze krytykowal Obliviona, gdy ten powstawal, to chyba wyraz frustracji czlowieka, ktory wie, ze Fallout 3 nie bedzie wygladac tak jak "dwojka".

Dnia 24.04.2006 o 13:23, Elwro napisał:

Mozna by odniesc zludne wrazenie, ze Obek rzeczywiscie jest gra przelomowa, wprowadzajaca
elementy, ktorych nigdy do tej pory w grach nie bylo... I szczerze mowiac ciesze sie, ze jest
choc jedna recenzja, ktora zestawia obietnice tworcow z tym, co rzeczywiscie w grze sie znajduje.


W porzadku, tylko ze robi to wybiorczo i tendencyjnie. Zreszta na temat tej recenzji juz chyba wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:17, Pyton01 napisał:

a jak już jest to ściągnięcie jest legalne?


Sciagniecie modow? Oficjalnych, robionych przez Bethesde - dopiero po zaplacie, nieoficjalnych - za darmo mozesz sciagac ile dusza zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>przyznaje, ze krytykowal Obliviona, gdy ten

Dnia 24.04.2006 o 14:46, Hegemon napisał:

powstawal

Mowisz to juz drugi raz, jak gdyby to bylo cos zlego. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 15:00, Elwro napisał:

Mowisz to juz drugi raz, jak gdyby to bylo cos zlego. O co chodzi?


O to, o czym napisalem juz wczesniej. Podejrzewam, ze to fan Fallouta, ktory zaklada, ze trojka bedzie wygladac tak jak Oblivion, wiec chce obrzydzic te gre liczac na to, ze przy tworzeniu F3 Bethesda zrezygnuje z wiekszosci (wszystkich?) pomyslow wykorzystanych w Oblivionie. Albo tez juz F3 skreslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Enogh Obliviona, wiecie co, ja nie mam szczescia do tje gry,. Kłopot z savem znowu powroci.
W ogole, problem sie zaczął gdy jeden npcków UMARŁ, tak wlansie, umarł wstajac z krzesła. Zawiesił sie tak na poł wstajac, pol siedzac, porozmawiac z nim nie można, a jedynie zebrac przedmioty ;|
Zasavowałem, stwierdziłem, moze dobije to bedzie nieprzytomny i wstanie. Dotknalem miczem, wywrocil sie, nie wstal juz. NAwet nikt sie nie obraził, po prostu juz był martwy. Od tej porty, fasttravel mi nie dziala ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2006 o 14:02, ksenus napisał:

> Ja się zastanawiam czesto, czy recenzja nie jest mylona z pierwszym wrazeniem. Recenzja
na
> wp.pl mysle, ze jest najlepsza jaka widziałem jesli chodzi o obka ;)
Zgadzam się. Recenzja jest bardzo obiektywna i co ważne prawdziwa. Większość poprzednich opinii
to efekt pierwszego wrażenia i zachwytu grafiką. Zazwyczaj człowiek jest wtedy zaślepiony i
uważa, że skoro jeden element jest niesamowity to pozostałe również. A to zazwyczaj nie jest
prawda. Oblivion jest piękny graficznie ale posiada ogromną masę bugów i niedoróbek. Obiektywnie
można stwierdzić, że ilość obietnic danych przed premierą a ich obecność w grze jest dość niska.
Mimo to gram z przyjemnością i ... miejscami również z irytacją.



Za to wiedząc o tych bugach zawsze możemy je poprawic - jest tyle zapalonych moderów i tyle osób , które chcą żeby ta gra była jak najlepsza że łatki są kwestią czasu. Już teraz wychodzą oficjalne mody , odpłaten niestety , ale co poradzimy na to , które pozwalaja na urozmaicenie rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować