Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 12:37, jasiex napisał:

"Obliviona" ''''a chcial bym miec ale jusz zbieram na nowa karte graficzna.....



Hehe , ten sam problem mam. Mój komp chyba by spłonął jakbym spróbował włożyć płytę z Oblivionem do napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 12:38, snopek9 napisał:

Giera zapowiada sie niesamowicie...ciekawe czy moj komp to pociagnie...mam gf4 ti 4200, athlona 2000+ i 512 ddr ramu...


Heheh:D Karta do wymiany, Procek ujdzie choć przyadłoby się go podkrecic i dołożyć kolejną kość 512 DDR a wtedy napewno zagrasz na średnich detalkach, może bedzie dużo opcji dzieki ktorym bedzie mozna zmniejszyc poziom grafy dla szybkosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 11:22, upiordliwy napisał:

Tak ale popatrz na przypadek KOTORA II , którego do tej pory nie chce się Cenedze spolszczyć. Naprawdę podobała mi się
robota odwalona przez CDP przy tłumaczeniu TES III więc szkoda , że za Obliviona zabrała się inna firma co pewnie zobaczymy
w tłumaczeniu...


upiordliwy - KOTOR''a II nie wydała Cenega, tylko LEM. W dodatku jak zaznacza ten drugi: "Z powodów całkowicie niezależnych od LEM, niestety nie jest planowane wydanie gry w polskiej wersji językowej." Link: http://lem.com.pl/news00.php?news=504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

]"Z powodów całkowicie niezależnych od LEM, niestety nie jest planowane wydanie gry w polskiej

Dnia 09.10.2005 o 13:46, DoomnY napisał:

wersji językowej


>Jak dla mnei to dobrze.. bałbym się polskiej wersji w wykonaniu Cenegi, a już tymbardzie LEMa. Osobiście pewnie i tak sprowadzałbym.. skądś w oryginale. Ale to i tak dla mnie dalekie bajania, czy tez nawet majaczenia. Muszę coś najpierw ze swoją kartą graficzną zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:58, Ferilas de Rienne napisał:

]"Z powodów całkowicie niezależnych od LEM, niestety nie jest planowane wydanie gry w polskiej
> wersji językowej

>Jak
dla mnei to dobrze.. bałbym się polskiej wersji w wykonaniu Cenegi, a już tymbardzie LEMa. Osobiście pewnie i tak sprowadzałbym..
skądś w oryginale. Ale to i tak dla mnie dalekie bajania, czy tez nawet majaczenia. Muszę coś najpierw ze swoją kartą graficzną
zrobić.


Hehe KOTOR I & II mają niskie wymagania. Na moim Athlonie 1200MHz i Radeonie 9100 śmigają na najwyższych detalach. Angielską wersję już masz w sklepie, a polska nakładka właśnie powstaje na komputerach fanów. Podobno ma się wkrótce ukazać. Link: http://www.kotor2.pl/ . W ten sposób wilk syty i owca cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem yrginał i czuję , że i tak jestem bardziej zadowolony niż gdybym grał w spolszczoną wersję cenegi czy lema. Czy nie uważacie za ironię losu , że IMPERATORA za najlepsze wydawnictwo roku 2005 dostała Cenega? Ja uważam , że CDP powinno wygrać! A co za tym idzie WoW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 11:22, upiordliwy napisał:

Tak ale popatrz na przypadek KOTORA II , którego do tej pory nie chce się Cenedze spolszczyć.


Ale KOTORa II wydał LEM a nie Cenega.

BTW: dowiadywalem sie w LEMie o co chodzi z KOTOR II i powiedzieli ze LucasArts nie dal im pozwolenia na spolszczenie gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:40, Puszkin napisał:

Bardzo dziwne ze strony LA ;/ skoro polska wersja pierwszej części była bardzo dobrze przyjęta ;/


Pamiętaj ze to w koncu LucasArts. KOTOR I byl pierwsza i jednyna przetlumaczona gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest jasna - zmiana wydawcy. Za granica, prawa do wydania uzyskal '' Take 2 Interactive'', a gry tego dystrybutora wydaje wlasnie Cenega. Brutalne prawa rynku, niestety :/. Nowych Pirates! CDP tez stracilo na rzecz innego wydawcy :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie to kwestia mojego zagapienia się, zdecydowanie przemęczony po paru nocach.. nie zwróciłem uwag na to, że chodziło Ci o KOTORA :P. Myślałem, że o obliviona i dlatego się zdziwiłem. Ftopa.. Kotory oba przeszedłem :) a kartą się martwie co do Obliviona, ale to pewnie i tak po marurze bo na razie sobie odpuszczam granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 11:00, Jasió napisał:

> Cenega???
> O ja pier******. No nie :(.

Ee, nie narzekaj, ostatnio Cenega bardzo się poprawiła. Co prawda, nadal
wolę tłumaczenia CDP, ale przecież gier nie polonizują firmy, a ludzie. Zaś ludzi można zatrudnić do danego >projektu odpowiednich
(vide KOTOR) lub nie (vide Wizardry 8). :)


Jeżeli Bard''s Tale zostało rzeczywiście dobrze wydane to trochę mnie to uspokaja - ale tylko trochę :].

Z Cenegą mam w sumie prawie najgorsze doświadczenia. Zanim wydali w Polsce Twierdzę: Krzyżowca minęło 10 miesięcy, od niemieckiej premiery Anno 1503 minęło zaledwie 9...
Twierdzy 2 w ogóle nie wyddali, nie wspominając otym nieszczęsnym San Andreas !!!

Jeśli taki tytuł nie ukazał się u nas, to trodno nazwać Cenegą przewidywalną i taką na której można polegać - mieszają, wg was, świetnie wydane gry z językowymi gniotami pierwszej wody jak Far Cry i Westerner.

Martwi mnie jeszcze inna sprawa - ja jestem fanem kolekcjonerem. Jak czekam na jakąś grę to kupuję orgyinał i życzę sobie odpowiedniej jakości za te wydane pieniądze. Jeszcze jak będzie to fpp czy jakieś tam wyściguwki - nie mam nic przeciwko pudełku DVD i małej instrukcji.

Ale cholera jak wydają RPG''a to oczekuję klasycznego tekturowego pudełka, dokładnej instrukcji i cd box''a i innych pierdółek, które pomogą mi się wczuć w klimat jak mapki, karty postaci :].

Niestety, ale nieprzypominam sobie, żeby gier dużo gier od Cenegi zostało wydanych właśnie "klasycznie" - nie wiem, może Bard''s Tale - niech mnie ktos uświadomi :].

Tak czy siak byłem przyzwyczajony, że cRPG''i wydaje CDP wg tej samej "formuły".

Cóż, niestety nie będziwemy mieć raczej wyboru - chyba, że napiszemy do wydawcy Bethesdy, żeby zmienili polskiego partnera :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuurde ja tez myslalem ze Obliviona wyda CDP.. I jeszcze wydaje go Cenega :/ To ja już wole wersje angielska, mam Morrowinda i CDP spolszczylo go doskonale, a jak znam Cenege (mam Splinter Cella i Far Crya to wiem :D) to ich spolszczenia są denne i trzeba sciagac do nich 700 megowe poprawki (dla mnie nie ma problemu, ale np dla modemowcow...) Jeśli wyjdzie w tym roku to bedzie duzy sukces Cenegi, a jeśli lokalizacja będzie na poziomie CDP, to wyśle do nich list z podziekowaniami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:06, Widek napisał:

W oblivionie bedzie wersja kinowa nie ? Znaczy chodzi mi polskie napisy i starczy:]

Zapewne tak, choc tutaj trzeba poczekac na informacje od Cenegi. Najgorsze jest to, ze przed chwila zajrzalem na ich strone, a tam jak narazie... brak informacji KIEDY TES IV: Oblivion zostanie wydany ;(. Wiec z tego by wynikalo, ze w tym roku raczej sobie w ta gre nie pogramy :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Cenega nie zwali Obliviona, bo będzie klapa na całego. Chociaż Sacred i Sacred:Podziemia są nieźle spolszczone i nawet do gier dali mapkę.

Myślę, że na moim kompie Barton 3000+, GF660 256MB, 1 GB RAM gierka będzie śmigać na średnich detalach bez problemów.
Już nie mogę się doczekać TES4. Trójka była wypasiona, pół roku to przechodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 17:11, Piotrek K. napisał:

> W oblivionie bedzie wersja kinowa nie ? Znaczy chodzi mi polskie napisy i starczy:]
Zapewne tak, choc tutaj trzeba
poczekac na informacje od Cenegi. Najgorsze jest to, ze przed chwila zajrzalem na ich strone, a tam jak narazie... brak
informacji KIEDY TES IV: Oblivion zostanie wydany
;(. Wiec z tego by wynikalo, ze w tym roku raczej sobie w ta
gre nie pogramy :/...


LOOOOOOOOOOOOOOLLL POTREK POWIEDZ ZE TO NIE PRAWDA!:) tio dlaczego na stronie ultimy pisze ze gierka bedzie pod chinke?!;/ ma byc i koniec ! gotuje sie na to od dluzszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw uwaga, że napis "Pracownik CDP" przy mojej ksywce jest nieco mylący - NIE JESTEM pracownikiem CDP, tylko powiedzmy "starym znajomym", więc to co napiszę nie powinno być brane jako stanowisko CDP.

A teraz jeśli chodzi o Obliviona. Wydaje mi się, że są spore szanse na to, aby polska wersja była całkiem niezła. Ostatnio Cenega znacząco poprawiła jakość lokalizacji. Pracowałem przy Bard''s Tale i prawdopodbnie będę robić też Obliviona właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jest to przewidywana premiera gry ( to zapewne przy zalozeniu, ze polska wersja wyjdzie plus minus 2 tygodnie czy krocej od premiery swiatowej). Jesli spojrzysz na plan wydawniczy cenegi to zobaczysz, ze na razie data, ani zadna wzmianka dot. Obliviona nie zostala dodana.. Nie bede podalaw linka, ale latwo znalezc strone Cenegi ;)...
PS. nie mowiac juz o tym, ze kiedys mozna tez bylo zamawiac gre Duke Nuke Forever :D. Ktora to gra, nigdy sie ie ukazala, i zapewne NIGDY NIE WYJDZIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować