Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Ej znowu pomocy patrzcie jestem tam kolo kapitana poszedlem i znalazlem goscia on powiedzial ze idzie do kapitana
co mam dalej zrobic bo gosciu mowi ze mam zamknac otchlan????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 15:48, michu96 napisał:

bo to co mi powidzial owczar4 to nie wiarygodne bo one zabijaja te potwory i zbijaja i co za
100 lat one to zabija??

Mógłbyś bardziej sprecyzowac swoje pytanie odnosnie tej misji wlaczasz F4 i masz tam opis misji.Widze ze lubisz byc prowadzony jak po sznurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:35, Pepper Ronie napisał:

Mój komp ma 1gb ram, karte graficzną radeon x200 (zintegrowana), procesor athlon 3000+. Pójdzie
mi Oblivion??????????

Bendzie śmigał jak na łyżwach( na średnich z bajerami to tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:37, michu96 napisał:

Ok tera tak !! Ale jest problemix bo te stworki jest trudno pokonac!!

To se wlacz najnizszy poziom trudnosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy można zmnienić w trakcie gry imię postaci ?

Bo się troche dziabłem ale nie zwracałem to tej pory na to uwagę... tylko szkoda kasować postać 29 lvl i do konća niedaleko.

Choć przyznam że już mam zamiar zacząć od nowa inną klasą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 08:12, scott napisał:

Mam takie pytanie czy można zmnienić w trakcie gry imię postaci ?

Imię postaci ma, w przeciwieństwie do Morrowinda, drugorzędne znaczenie. Jeżeli dobrze pamiętam, to wystarczy wpisać odpowiednią komendę. Ale jaką, to już mi wyleciało... Wejdź na dobrą stronę o Oblivionie i poszukaj. Na pewno da się zmienić imię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:17, Bumber napisał:

> Mam takie pytanie czy można zmnienić w trakcie gry imię postaci ?
Imię postaci ma, w przeciwieństwie do Morrowinda, drugorzędne znaczenie. Jeżeli dobrze pamiętam,
to wystarczy wpisać odpowiednią komendę. Ale jaką, to już mi wyleciało... Wejdź na dobrą stronę
o Oblivionie i poszukaj. Na pewno da się zmienić imię. :)


wiem że nie ma znaczenia ale umnie sprawa wygląda tak - po zakupie gry (niedawno) dorwałe się do niej dość ostro - szybko zrobiłem postać (miała być kobitka) nazwałem ja LOLA :) - poczym zmieniłem na faceta ale o imienu zapomniałem od tak i teraz trochę głupio wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie -

chodzi mi o zbroję, a dokładnie o wygląd - czy są w grze dobre zbroje ciężkie tylko nie deadryczne bo one są paskudne z wyglądu ale np: płytowe o dobrych parametrach tak aby postać "ładnie wyglądała" i badziewia nie nosiła.
eh...w tej płytowej ze stali ładnie wygląda jak się promienie słońca odbijają - ebonowa jeszcze jako tako obleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 11:11, scott napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie -

chodzi mi o zbroję, a dokładnie o wygląd - czy są w grze dobre zbroje ciężkie tylko nie deadryczne
bo one są paskudne z wyglądu ale np: płytowe o dobrych parametrach tak aby postać "ładnie wyglądała"
i badziewia nie nosiła.
eh...w tej płytowej ze stali ładnie wygląda jak się promienie słońca odbijają - ebonowa jeszcze
jako tako obleci:)


-spoiler-

Jest zbroja, którą dostajesz po wykonaniu main questa - Champion of Cyrodiil armor i jest ona całkiem ładna

-koniec spoilera-

Najlepszym wg. mnie sposobem jest poszukanie zbroi z moda. Na pewno znajdziesz coś, co będzie Ci pasować.
poszukaj na www.tessource.net , jest tam bardzo dużo fajnych (i nie fajnych też ;) zbrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma może GeForce 5500 FX?
Jeśli tak to macie jakieś problemy z Oblivionem pod kątem graficznym? Bo ja notorycznie i próbuję dojść dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:29, Fumiko napisał:

Czy ktoś z Was ma może GeForce 5500 FX?
Jeśli tak to macie jakieś problemy z Oblivionem pod kątem graficznym? Bo ja notorycznie i próbuję
dojść dlaczego...


Dlaczego? To wina karty. Jest po prostu za słaba na taką grę. Możesz próbować pobawić się w .ini lub OLDblivionem, ale niewiele to da... Najwyższy czas po prostu wymienić kartę. Być może ktoś doradzi Ci coś więcej, jednak z takim sprzętem niewiele zdziałasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codename NV34
Core Clock 270 MHz
Memory Clock 400 MHz
Memory Interface 128-bit DDR
Frame Buffer Size 256 MB

Jak chcesz to baw się OldOblivion ale lepiej wymień kartę polecam Radeon 9600XT 256 DDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:29, Fumiko napisał:

Czy ktoś z Was ma może GeForce 5500 FX?
Jeśli tak to macie jakieś problemy z Oblivionem pod kątem graficznym? Bo ja notorycznie i próbuję
dojść dlaczego...

Kup sobie radeona 9800PRO 128/128 najlepiej HIS,MSi.
Na allegro oczywiście :) za 300 ałociszy idzie wyrtwać niezłe sztuki :) i bedzie ci smigał bez zadnych tam OLDOblivionów POLECAM!!! tylko kup na ALLEGRO UŻYWANA nowych sie nie opłaca!!!Za cene nowego radka kupisz fajniutkie :) GeForcy 7300gt naprzykład które są baaaaaaardzo fajniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować