Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 21:09, Deejay napisał:

Proszę o screena bramy odchłani a jakimś wypasionym sprzęcie :) bo u mnie to trochę biednie wygląda... :/


może mój sprzęt jakiś wypasiony nie jest, ale w Oblivionie tekstury na maxa mogę spokojnie ustawiać :) aczkolwiek bramy to nic rewelacyjnego pod tym względem...
tak wyglądają bramy na GeForce 6600GT 128MB, 2x512 DDR, Athlon64 3000+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:22, cinus` napisał:

> Proszę o screena bramy odchłani a jakimś wypasionym sprzęcie :) bo u mnie to trochę biednie
wygląda... :/

może mój sprzęt jakiś wypasiony nie jest, ale w Oblivionie tekstury na maxa mogę spokojnie
ustawiać :) aczkolwiek bramy to nic rewelacyjnego pod tym względem...
tak wyglądają bramy na GeForce 6600GT 128MB, 2x512 DDR, Athlon64 3000+

Ha to wczesniejsze bylo robione na twoim sprzecie.byl wlaczaany oldoblivion???cy na radkach teaz chodzi slyszalem ze tylko na geforcach :( ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:25, owczar4 napisał:

Ha to wczesniejsze bylo robione na twoim sprzecie.byl wlaczaany oldoblivion???


nie, ja oldbliviona nie używałem, bo po co? ;) ładnie i pięknie mi chodziło bez tego :)

Dnia 11.11.2006 o 21:25, owczar4 napisał:

cy na radkach teaz chodzi slyszalem ze tylko na geforcach :( ?????


a tego to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(sorki za drugiego posta, ale strasznie długo ładowały mi się tamte obrazki)
Ja miałem wcześniej Radeona 9800 i chodziło dobrze, jakieś 20 fps. Teraz mam GeForce 6800 GT i śmiga na high i na 1024x768, z włączonym HDR i innymi tego typu bajerami, zasięg widzenia na max, jakieś 50fps (serio, sprawdzałem Frapsem!). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow :) przy takiej grafice to można sobie widoczki popodziwiać... :) ale denerwuje mnie to że wszystko jest takie rozmyte.... :/ a mógłbyś dać screena z widokiem z jakiegoś dużego wzniesienia? tak, żeby było np jakąś całą dolinę widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:38, Assasin93 napisał:

Wedle życzenia: ;)
1. Brama Otchłani,
2. Most w IC. Pochwale się. :D

:/

Dopiero po dłuższej grze w Gothic 3 widzę, jak plastikowo wyglądają niektóre elementy obka :/
BTW
Podrasowywałeś screeny? Bo ten drugi wydaje się przejaskrawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:37, Monastor napisał:

> Wedle życzenia: ;)
> 1. Brama Otchłani,
> 2. Most w IC. Pochwale się. :D
>
:/

Dopiero po dłuższej grze w Gothic 3 widzę, jak plastikowo wyglądają niektóre elementy obka
:/
BTW
Podrasowywałeś screeny? Bo ten drugi wydaje się przejaskrawiony.

imo to hdr i mody zmieniające textury w oddali nie zwalnia gry a owiele ladniej wygląda:D choc moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moje screeny radek 9550 XT od Gecuba :)
Pobawilem sie troche w .ini..Jeszcze nie uzylem moda polepszajacego odlegle textury i wode pózniej dam już maksymalnie dopalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się już wymieniamy screenami, to dam też swoje :D
Moja była karta grafiki X1800GTO. 1280x1024, żadnych modów, ustawienia na full, poza cieniami trawy. Ini prawie nie tykany. Czyli generalnie tak obliwion mniej więcej powinien wyglądać. Jak dojdzie do mnie nowa grafa i RAM, to wtedy dopiero będę mógł zaszaleć na maxa.
Screeny zostawiłem w tej rozdziałce, skompresowałem jedynie, żeby za ciężkie nie były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 02:00, Adam k. napisał:

Czy warto kupować Obliviona? Mój kolega który w niego grał mówił że ta gra jest nudna.

W zasadzie cię nie okłamał. Ale to zależy od osobistych preferencji. Mi osobiście, pomimo kilku wad, Oblivek się podoba. Jeśli liczysz na rewelację rozczarujesz się. Zamykanie bram to potworna nuda, wątek główny woła o pomstę do nieba za krótkość i banalne zadania (większość). Ale znajdziesz tam też niesamowite misje dla Mrocznego Bractwa, olbrzymi świat do zbadania, setki jaskiń i lochów ... podobnych do siebie jak nie wiem co, ale z każdym poziomem ciągle interesujących ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 02:00, Adam k. napisał:

Czy warto kupować Obliviona? Mój kolega który w niego grał mówił że ta gra jest nudna.

Oblivion, w przeciwieństwe do Morrowinda, jest grą na jeden raz. Grając w nią będziesz zachwycony wielkością i spójnością otaczającego Cię świata. Przez pierwszych kilka godzin będziesz uważał tę grę za ideał... Jednak im dalej w las tym ciemniej. Po pewnym czasie dostrzeżesz duże wady tej gry, po prostu zacznie Ci się nudzić. Jednak gra jest warta tego jednego razu. Niezapomniane przeżycia gwarantowane. Kupuj, nie pożałujesz. Jednak nie podchodź do Obliviona po raz drugi, bo cały, już i tak natwątlony czar pryśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co zrobic, zeby pograc sobie w obliviona bez plytki? bo pozyczylem go koledze, a naszla mnie chec, zeby zagrac... mam polska wersje z zainstalowanym oldblivionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!
W Lejawlin (czy jakoś tak)....dostałem od deadry zadanie potraktowania hrabiny Caro (czy Curio) zaklęciem "szarej rzeczywistości".
Jak to zrobic (jeśli się da) aby nie trafic do paki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno...
Zdobyłem gwiazdę Azury wygląda to na wielki klejnot... duszy.
Czy można w to łapac dusze?, czym się różni od pozostałych klejnotów dusz?(jeśli czymś się różni).
Generalnie, czy ma to jakieś przydatne zastosowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nudność gry to miałem z tym styczność. Ja osobiście jestem oczarowany tym ogromnym światem Obliviona i to się nie zmieni. Jednak mój znajomy, wyczytał recke w CD-A i od razu jak zobaczył 10, to od razu odemnie grę pożyczył. Potem jednak oddał, i powiedział, że cholernie nudne, że coś takiego wypuszczają... Według mnie, to trzeba być fanem gier RPG, wtedy się Oblivion spodoba najbardziej. A jak lubisz szybkie gry akcji, albo inne szybsze gry, to niestety, ale Oblivion Cię rozczaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda Azury jest artefaktycznym kamieniem dusz wielorazowego użytku ;)

Generalnie bardzo przydatna zdobycz (ba! Istne "bożyszcze" zaklinaczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 21:22, cinus` napisał:

może mój sprzęt jakiś wypasiony nie jest, ale w Oblivionie tekstury na maxa mogę spokojnie
ustawiać :) aczkolwiek bramy to nic rewelacyjnego pod tym względem...
tak wyglądają bramy na GeForce 6600GT 128MB, 2x512 DDR, Athlon64 3000+

Tekstury na maksa to i ja mogę odpalić :)
Szkoda, że z widokiem ciut gorzej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować