Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 11:51, Karol1990 WAZAA napisał:

obeliwion to [...] ot co!!!!!!!!!!

Idź takie teksty pokrzyczeć do jakiegoś bunkra z II wojny światowej. Tam pasują. Tu nie. :)
Degradzik do Wywrotowca. Jeden wyskok więcej i będziesz trafiony banikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 20:19, shinian napisał:

> Niechby jeździec schylał się z konia po przedmioty na ziemi.
Kozacy potrafili zrobić taki numer, ale żaden z nich nie nosił pancerza.

A nie przypadkiem Tatarzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 12:08, Olamagato napisał:

A nie przypadkiem Tatarzy? :)


Z Tatarami chodzi ci napewno o numery w ''Ogniem i Mieczem'' Hoffmana. Ja jestem pewien, że gdzieś jeszcze widziałem jak robili to Kozacy:P Tak czy siak, bohater w Obku poprostu nie mógłby wykonywać takich ewolucji. Już lepiej gdyby podnosił przedmioty z ziemi za pomocą czarów kinetycznych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 09:41, kamceg napisał:

Weź sobie Wysoką Elfkę. (nie wiem czy wiecie że są małe róznice w parametrach obu płci i elfka
jest lepsza od elfa) Będziesz miał wiecej many i będziesz mógł potęrzniejsze zklęcia rzucać.


Coś mi się nie chce wierzyć, że są różnice po wybraniu innej płci :/ Toż to jawny szowinizm!!! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 1GB pamięci (2x512 Kingston). A że za 1-2 tygodnie mieć 2GB wymieniłem je na kość 1x1GB Kingston. Najdziwniejsze eraz w tym jest to że gra dostała kopa. Chodzi o około 5 FPS lepiej. A ta jedna kość ma dokładnie te same parametry co tamte dwie. Ktoś powie: co tam te 5 FPS. Ale w Oblivione to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 13:15, Quatre napisał:

Coś mi się nie chce wierzyć, że są różnice po wybraniu innej płci :/ Toż to jawny szowinizm!!!

Dlaczego? Sam pomysł, o ile są to niewielkie różnice jest ciekawy. Jest powód do przechodzenia gry na kilka sposobów. Tylko nie wiadomo czy jest to prawda bo jeszcze nie sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 13:12, shinian napisał:

> A nie przypadkiem Tatarzy? :)
Z Tatarami chodzi ci napewno o numery w ''Ogniem i Mieczem'' Hoffmana.

Hehe. Nie oglądałem tego filmu. Nigdy nie dotrwałem na nim dłuzej niż 5 minut bo zawsze coś mi wypadało. Jeżeli chodzi o sztuczki z koniami, to zawsze w tym specjalizowali się Tatarzy (szczególnie z krótkimi łukami refleksyjnymi). Kozacy może też to robili, ale Ci pierwsi na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:46, Olamagato napisał:

Dlaczego? Sam pomysł, o ile są to niewielkie różnice jest ciekawy. Jest powód do przechodzenia
gry na kilka sposobów. Tylko nie wiadomo czy jest to prawda bo jeszcze nie sprawdziłem.


Wiem, mnie również się ten pomysł podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 14:49, Olamagato napisał:

Hehe. Nie oglądałem tego filmu. Nigdy nie dotrwałem na nim dłuzej niż 5 minut bo zawsze coś
mi wypadało.

No i nie ma czego żałować.Moim zdaniem najsłabsza część Trylogii , a jeden z moich znajomych , który nie czytał książki to tylko stwierdził , że mało jest filmów z tak niespójną i niezrozumiałą akcją.Pojedynek Wołodyjowskiego z Bohunem , to po prostu mistrzostwo świata nieudanych scen szermierczych.Zamachowski może i jest mały , ale korpulentny i niewysportowany i jako Michałek prezentował się po prostu dość karykaturalnie(Tak trochę poza tematem Obliviona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z końmi! Kupilem sobi jednego (dosyc drogiego jak na konia) czasami sobie jezdzilem itd itp. aż pewnego dnia kiedy korzystam z szybkiej podrozy kolo jakiejs jaskini konia nie ma. Ani nie czeka w stajni jak jestem w misecie. Powiedzialem (;>) trudno. Kupilem pozniej nowego konia. I z nim sie stalo to samo. Myslalem ze zabili mi konia ,a le w zakladce pisze ze posiadam 2 konie. Gdzie one sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:09, Super gość napisał:

Mam problem z końmi! Kupilem sobi jednego (dosyc drogiego jak na konia) czasami sobie jezdzilem
itd itp. aż pewnego dnia kiedy korzystam z szybkiej podrozy kolo jakiejs jaskini konia nie
ma. Ani nie czeka w stajni jak jestem w misecie. Powiedzialem (;>) trudno. Kupilem pozniej
nowego konia. I z nim sie stalo to samo. Myslalem ze zabili mi konia ,a le w zakladce pisze
ze posiadam 2 konie. Gdzie one sa?


To jest ewidentny błąd gry. Miałem taką akcję tylko raz ale za to mi zniknęła Cienista ( najlepszy wierzchowiec w grze ) też koło jakiejś jaskini. Chyba nie ma na to innej rady jak kupić nowego konia i częściej na nim jeździć a nie używać opcji podróży automatycznej ... To chyba tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:25, YahooPL napisał:

To jest ewidentny błąd gry. Miałem taką akcję tylko raz ale za to mi zniknęła Cienista ( najlepszy
wierzchowiec w grze ) też koło jakiejś jaskini. Chyba nie ma na to innej rady jak kupić nowego
konia i częściej na nim jeździć a nie używać opcji podróży automatycznej ... To chyba tyle
...


Ale dziwne bo jak miałem pierwszego konia- dostalego w opactwie Weyon- wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy tylko od przypadku. możesz mieć jednego konia całą grę albo może Ci znikać co pięć minut. Ja tam mam Cienistą i na nią uważam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to do końca ewidentyny błąd gry, bo koń nam przepada tylko wtedy jeżeli używamy systemu szybkiej podróż, gdy nie ma w pobliżu nas naszego wierzchowca.

PS: Mi też kiedys znikneła cienista, ale sobie czarnego konia kupiłem i wszystko było O.K. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: Mi też kiedys znikneła cienista, ale sobie czarnego konia kupiłem i wszystko było O.K.

Człowieku czarny koń to nie to samo co Cienista :) Czarny koń nie ma 500 punktów życia, nie zadaje ogromnych obrażeń i nie przemieszcza się tak szybko jak Cienista. Gdyby mi teń koń zniknął byłaby to nieodzowna strata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować