Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Ale on się tak samo szybko porusza tylko cienista jest nieśmiertelna. Poza tym mi zgineła tylko raz a całą grę przechodziłem 6r azy. Dlatego nie jest źle, ale zawsze może byc lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 22:13, ChrisOS napisał:

siemka czy jesli gram magiem to czy olaca mi sie pakowac w szczęscie i co ono dje oprucz zycia
i klasy pancerza?


z tego co wiem to szczęście ma wpływ praktynie na wszystkie aspekty w grze - od obrażeń jakie zadasz po skuteczne otwarcie zamka itd.
co do maga to nie wiem bo nie grałem ale szczęści wbrew pozorom jest dość ważnym atrybutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:46, ChrisOS napisał:

kto sprzedaje lepsze zaklęcia zmniejszajce obcirzenie?

Obcirzenia? Nie znam czegoś takiego ale jest coś takiego hmm obrażenia, a co do zaklęć to kup w księgarni książkę o miastach i tam znajdziesz wszystkie informacjie o ich magicznych specjalizacjach.
Kasy brakuje?
1-wykorzystaj bugi
2-graj na arenie (zakłady i walki)
A tak szczerze po co ci wogule pieniądze? ( ja kupowałem jedynie buteleczki a wszytko inne kradłem)
Ja nie po to grałem w obliviona aby pytać się wszystkich gdzie co jest?
:*
Too little too late.mp3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:46, ChrisOS napisał:

kto sprzedaje lepsze zaklęcia zmniejszajce obcirzenie?

Na Uniwersytecie jest ktoś taki , ale żeby używać mocnych zaklęć trzeba mieć wysoko rozwiniętą przemianę.Ja raczej używałem mikstur.Zwłaszcza na początku.Łatwo znaleźć składniki i są mocne.Nie pamiętam już dokładnych liczb , ale było to piórko ponad 200 , na około 600 s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha kolejny nie uświadomiony. W grze działa tak zwany level scaling, który dopasowuje bronie, przedmioty jak i poziom wrogów do twojego levelu więc na początku masz minimalny wybór broni.
Od 20 już nic cię nie zaskoczy :(
Tu masz szczegułowe informacjie-----> http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=774&Itemid=655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 22:14, Wasizi napisał:

To do jakiego levelu będą się zwiększać poziomy wrogów? Czy jest to nieokreślona liczba?

Uff nie że się zwiękrzają ale jest określony miernik, który zawsze funkcjonuje np. hersz bandytów ma zawsze o jeden level więcej niż ty, podobne skale(również ujemne) występują w grze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja poleczm zrobic sobie czar samemu.. albo zrobic wszystkie misje w gildii złodziejów, to dostaniesz Gray Clow of NOctrunal (hełm) który m.in. dodaje 200 do udzwigu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 18:20, rake napisał:

ja poleczm zrobic sobie czar samemu.. albo zrobic wszystkie misje w gildii złodziejów, to dostaniesz
Gray Clow of NOctrunal (hełm) który m.in. dodaje 200 do udzwigu

Taaa.. i musieć zawsze uciekać przed strażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki ze tak późno ale miałem problemy z netem... zmieniałem tylko odległoś rysowania drzew i swiata, odbijanie w wodzie drzew, budynków i przedmiotów, i modyfikowałem wszystko w ustawieniach Bloom''a. działało wszystko, ale nie widziałem żadnych zmian w bloomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować