Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 18:26, rake napisał:

no niestety..

Jesteś dziwnym przypadkiem, wiesz?(i tu chwila ciszy, którą żal mi przerywać)
Wasizi ------> właśnie tu zrobili błąd! Jaki ma teraz sęs walka z potworami i coraz lepszy ekwipunek do (ohh) walki z nimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 18:20, rake napisał:

ja poleczm zrobic sobie czar samemu.. albo zrobic wszystkie misje w gildii złodziejów, to dostaniesz
Gray Clow of NOctrunal (hełm) który m.in. dodaje 200 do udzwigu

mam prośbę odpowiadaj wszystkim w jednym poście, prooosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wrcając do tych ziółek, które miałem znaleźć: To mógłby mi ktoś podać kod na 20 smoczych języków i 20 czerwiji ???? Bo w sklepach alchemicznych nigdy nie mają tych roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:11, Blade2 napisał:

A ja wrcając do tych ziółek, które miałem znaleźć: To mógłby mi ktoś podać kod na 20 smoczych
języków i 20 czerwiji ???? Bo w sklepach alchemicznych nigdy nie mają tych roślin.


Wystarczy, że masz po jednym egzemplarzu, wrzucasz to do skrzyni u Arcymaga (o ile nim jesteś) i Ci się ''rozmnażają'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już znalazł Złotą Żagiew ? Jeśli macie jakieś screeny z tym mieczykiem w ręce, prosiłbym o zamieszczenie ich na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:11, Blade2 napisał:

A ja wrcając do tych ziółek, które miałem znaleźć: To mógłby mi ktoś podać kod na 20 smoczych
języków i 20 czerwiji ???? Bo w sklepach alchemicznych nigdy nie mają tych roślin.

Czy mógłbyś podać te nazwy po angielsku(te polskaie tłumaczenie mnie dezorientują:*) to ci powiem gdzie je s znaleśc ;)
Tu masz kody do konsoli :
completequest - kończy ci obecny quest
player.additem itemID X ~ dodaje przedmiot itemID do ekwipunku gracza w ilości X.
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1178&Itemid=734 - wybięż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:27, Kubicki 24 napisał:

Jak myślicie na jakich detalach pójdzie mi oblivion?mój sprzęt to athlon xp 2ghz 512 RAM radeon
9600 pro 256/128.Dark Messiash chodzi mi na średnich.

Na minimalnych lub old oblivion. Cudów nie ma kolego_O/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:27, Kubicki 24 napisał:

Jak myślicie na jakich detalach pójdzie mi oblivion?mój sprzęt to athlon xp 2ghz 512 RAM radeon
9600 pro 256/128.Dark Messiash chodzi mi na średnich.

eee tam bedzie ci chodzilo na srednich mam prawie taka sama konfiguracje bedzie ok.Pobawisz sie w .ini i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 21:56, barteg napisał:

A tnie ci sie gra jak masz taka grafe ? Bo ja mam nawet niezly sprzet i na maks to mi sie tnie
.

W lesie albo mieście mi tnie trochę. Ale nie że szarpie tylko jak się np obracam to czuć że nie płynnie...
A jaki masz sprzęt? ja mam athlona 2000+, 768 RAM, GeForce Ti 4200 128MB (więc muszę korzystać z OldOblivion...) i tak całkiem nie źle to wygląda IMHO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:46, barteg napisał:

19" monitor , DVD

no to raczej nie ma wpływu na wydajność... ;)

Dnia 01.12.2006 o 16:46, barteg napisał:

procesor dwu rdzeniowy ale nie pamietam ile wychodzi. :/

no najważniejszego parametru nie wiesz...? ;)
wejdź w menu start==>uruchom===>dxdiag
i tam będziesz miał wszystko napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 17:40, Matir007 napisał:

Ludzie, mam Athlona 3200+ 2.0, GeForca 7600GT, 1GB ramu i na maksymalnych grałem sobie przyjemnie,
tylko troszkę sie szarpało.

Na takim sprzęcie spokojnie można grać na wysokich. Mógłbyś nawet trochę pokombinować w .ini, aby zmienić tekstury na te ciut lepsze. Ja mam podobny sprzęt do Twojego z tym, że posiadam 2GB RAM i 6600GT. Gram na wysokich, pobawiłem się w ustawieniach i w .ini. Bez żadnej ściny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego samego kompa, z tą różnicą że mam o 265mb ram więcej i mam rdeona 9600XT. działa ma średnio-niskich detalach całkiem płynnie, a wygląda też dobrze. nie musze włączać oldobliviona, bo wszystko ładnie działa. Niżej daje mojego screena na mniejwięcej takich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:27, Kubicki 24 napisał:

Jak myślicie na jakich detalach pójdzie mi oblivion?mój sprzęt to athlon xp 2ghz 512 RAM radeon
9600 pro 256/128.Dark Messiash chodzi mi na średnich.

Naprawdę?
Przy takim procku, karcie i RAM?

Oooo ;]
To może kupię to...

Mam Athlona 2800+ Radeona 9550 i 1,5 GB RAM... Nie będzie ścinek przy efektach fizycznych, czy większych walkach?

W Obliviona grałem niby na przyzwoitych detalach, ale zdarzało się przy walkach z dużymi (7+) grupami NPC, że były zwieszki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie z innej beczki. Wczoraj ściągnąłem sobie addon "Ringwraith" ( http://www.tessource.net/files/file.php?id=4311) który dodaje fajne pancerze które wyglądają jak pancerze tych jeźdźców z Władcy Pierścieni (zapomniałem, jak oni się nazywali, było ich dziewięciu, każdy miał jeden pierścień, mam nadzieje, że wiecie o kogo chodzi). Oczywiście włączyłem ten addon (tzn. zahaczyłem to okienko w wyborze aktywnych plików), w readme było napisane, że mogę go kupić w "Kosturach Rindira". I gdy tam przyszedłem, nie miał on ich na sprzedaż! Zrobiłem zgodnie z readme, tzn. zaznaczyłem tylko jedną wersję addonu (jest kilka, o statystykach zbroi daedrycznej, stalowej, mithrilowej i szklanej), a on i tak nie działał! Wiecie jak to naprawić? Oczywiście skopiowałem także dwa foldery: textures i jeszcze jeden do katalogu data, i wszystko powinno być ok, bo dodatki potrafię instalować.

BTW: gdzie mogę znaleźć przeteksturowanie zbroi daedrycznej z czerwonej na czarną? Wiem, że coś takiego istnieje, bo widziałem na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 19:51, Assasin93 napisał:

To ja zadam pytanie z innej beczki. Wczoraj ściągnąłem sobie addon "Ringwraith" ( http://www.tessource.net/files/file.php?id=4311)
który dodaje fajne pancerze które wyglądają jak pancerze tych jeźdźców z Władcy Pierścieni
(zapomniałem, jak oni się nazywali, było ich dziewięciu, każdy miał jeden pierścień, mam nadzieje,
że wiecie o kogo chodzi).

O Nazguli :P

Dnia 01.12.2006 o 19:51, Assasin93 napisał:

BTW: gdzie mogę znaleźć przeteksturowanie zbroi daedrycznej z czerwonej na czarną? Wiem, że
coś takiego istnieje, bo widziałem na screenach.

Pewnie na moich screenach tutaj... Poszukaj na TESsource albo ogólnie na necie moda Dark Dragon Armor (a może Armour... nie pamiętam którą pisownię wykorzystano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować