Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

sry za ppp [post pod postem] ale czy możecie mi wskazac jak skonfigurowac oldbliviona tak żeby dobrze chodził??

czy trzeba podmieniac pliki Oldbliviona i Oliviona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do poważnej renowacji domowego PC-eta. Mam procek Intel P4 2,66 GHz, chcę dokupić GeForce Gigabyte 7600GS 256MB AGP i RAM do 1 GB. Zastanawiam się czy pogram po takim retuszu w Obliviona w miarę znośnie bez zacinania i ewidentnego braku widoczności na średnio-wysokich detalach, przynajmniej w rozdziałce 1152 na 864.

Pozdrawiam

Wargas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:49, wargas napisał:

/.../ Wargas

Moim zdaniem, to jak najbardziej. Procesor może ma już swoje lata, ale karta jest ok. Ramu też optymalna ilość, więc... pozostaje mi tylko życzyć miłego grania w Oblviona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:00, Deejay napisał:

Miał ktoś może taki śmieszny błąd jak ja? Te małe drzewka pojawiają się przy odpowiednim ustawieniu
kamery. jak się obrócę znikają. Są dwu wymiarowe...


Sądząc po szczegółowości nie masz najniższych ustawień więc nie wiem co może być skutkiem czegoś takiego. Ja w każdym bądź razie czegoś takiego nie miałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:24, YahooPL napisał:

Sądząc po szczegółowości nie masz najniższych ustawień więc nie wiem co może być skutkiem czegoś
takiego. Ja w każdym bądź razie czegoś takiego nie miałem ...


nie dodałem że muszę korzystać z OldObliviona. może on powoduje te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:31, Deejay napisał:

nie dodałem że muszę korzystać z OldObliviona. może on powoduje te błędy.

Nie może, tylko na pewno. Program musi w jakiś sposób zmniejszyć wymagania gry, poprzez ingerencję w plik .ini. Dwuwymiarowe drzewa są tego skutkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 21:12, Bumber napisał:

> nie dodałem że muszę korzystać z OldObliviona. może on powoduje te błędy.
Nie może, tylko na pewno. Program musi w jakiś sposób zmniejszyć wymagania gry, poprzez ingerencję
w plik .ini. Dwuwymiarowe drzewa są tego skutkiem. :)


Właściwie gram już tak z dwa miesiące i dopiero od kilku dni mi się tak robi. ale i tak rzadko. No i nie wszystkie drzewa są dwuwymiarowe... ;) Normalnie jest tak ===>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 22:59, Deejay napisał:

Właściwie gram już tak z dwa miesiące i dopiero od kilku dni mi się tak robi. ale i tak rzadko.
No i nie wszystkie drzewa są dwuwymiarowe... ;) Normalnie jest tak ===>


Bez OldBliviona na najniższych wymaganiach też tak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 07:56, YahooPL napisał:

Bez OldBliviona na najniższych wymaganiach też tak jest ...

Nie przesadzaj... Widziałem obliviona na najniższych ustawieniach i uwierz na słowo nie wygląda tak... Nie ma trawy, nie widać horyzontu, prawie nie ma drzew etc. No i jeszcze jak się gra na najniższych ustawieniach to nie gra się na rozdzielczości 1024x768...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 15:13, Deejay napisał:

Nie przesadzaj... Widziałem obliviona na najniższych ustawieniach i uwierz na słowo nie wygląda
tak... Nie ma trawy, nie widać horyzontu, prawie nie ma drzew etc. No i jeszcze jak się gra
na najniższych ustawieniach to nie gra się na rozdzielczości 1024x768...


Mi chodziło o to że na najniższych ustawieniach graficznych są dwuwymiarowe drzewa. Przynajmniej u mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 17:05, YahooPL napisał:

Mi chodziło o to że na najniższych ustawieniach graficznych są dwuwymiarowe drzewa. Przynajmniej
u mnie ...


Aha ;) myślałem że mówisz że na najniższych ustawieniach normalnie, gra wygląda tak jak u mnie :) No ale w tym rzecz że ja nie gram na najniższych ustawieniach... :/ chyba że OldOblivion sam je obniża automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada, co do wymagań - ja przeszedłem trochę questów w Oblivionie (oczywiście mod Oldblivion został użyty) na 256 RAM, Radeonie 9550 i procku 1,2 GHz. Chrupało maksymalnie, ale dało się grać, nawet na otwartym terenie - jedynym problemem było tutaj DŁUUUUGIE wczytywania poziomów i... ogólna szpetność gry ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować