Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 18:49, wargas napisał:

Przymierzam się do poważnej renowacji domowego PC-eta. Mam procek Intel P4 2,66 GHz, chcę dokupić
GeForce Gigabyte 7600GS 256MB AGP i RAM do 1 GB. Zastanawiam się czy pogram po takim retuszu
w Obliviona w miarę znośnie bez zacinania i ewidentnego braku widoczności na średnio-wysokich
detalach, przynajmniej w rozdziałce 1152 na 864.

Pozdrawiam

Wargas



Mam właśnie taką kartę graficzną... Po podkręceniu VRAM do maksimum a VGPU do 640 nie jest mi dane oglądać "żabkowania" gry, a mam 512MB RAM-U...


Chciałem z tego miejsca zapytać: Który dom najbardziej opłaca się kupić (pomału się przymierzam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:00, Deejay napisał:

Miał ktoś może taki śmieszny błąd jak ja? Te małe drzewka pojawiają się przy odpowiednim ustawieniu
kamery. jak się obrócę znikają. Są dwu wymiarowe...



lol... Poczekaj parę lat, to urosną :) A tak nprawdę to spróbój zwiększyć zasięg pojawiania się drzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 08:44, Pawlenko12 napisał:

Nagrałem sobie gierke ale jak odpalam wyskakuje komunikat :
Failed to initalize rederer.
NIXAdapterDesc::GETDEVICECAPS()Failed


Co to znaczy ''nagrałem'' ? Chyba nie to, co myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 08:44, Pawlenko12 napisał:

Nagrałem sobie gierke ale jak odpalam wyskakuje komunikat :
Failed to initalize rederer.
NIXAdapterDesc::GETDEVICECAPS()Failed


Po pierwsze jesteś piratem jeżeli przegrywasz gry
Po drugie niewiadomo jaką grę przegrałeś
Po trzecie nie masz cracka
Po czwarte moderator cię dopadnie :)

Narqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 08:46, YahooPL napisał:

> Nagrałem sobie gierke ale jak odpalam wyskakuje komunikat :
> Failed to initalize rederer.
> NIXAdapterDesc::GETDEVICECAPS()Failed

Po pierwsze jesteś piratem jeżeli przegrywasz gry
Po drugie niewiadomo jaką grę przegrałeś
Po trzecie nie masz cracka
Po czwarte moderator cię dopadnie :)

Narqa



PO 1 GRA JEST KUMPLA (PO PIERWSZE GIERE NA KOMPIE SCAGNIETA MOGE MEIC 24 H APOTEM TRZEB Ją USUNAC)
PO 2 NIE PRAZEGRYWAM GRY JOLE
PO 3 NIE MAM CRACKA
PO 4 NIECH MNIE DOPADA;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 08:46, SzarQ napisał:

> Nagrałem sobie gierke ale jak odpalam wyskakuje komunikat :
> Failed to initalize rederer.
> NIXAdapterDesc::GETDEVICECAPS()Failed
>

Co to znaczy ''nagrałem'' ? Chyba nie to, co myślę...

]


Chodzi mi o nagranie gry na kompa a nie na płyte nie nagrywam gier na płyty; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 08:24, SzarQ napisał:

Który dom najbardziej opłaca się kupić (pomału się przymierzam)?

To zależy ile masz kasy - każdy dom ma inną cenę - od 2 tys. (Miasto Cesarskie) do 25 tys. (Skingrad); do tego dochodzi jeszcze koszt umeblowania (pełne dla mieszkania w Cesarskim Mieście to ok. 3-4 tys.). Z drugiej strony, jeśli zależy ci na tanim i ładnym domu to za 5 tys. możesz kupić w pełni umeblowany dom w Anvil (po wykonaniu pewnego zadania...). Nie wiem co prawda co rozumiesz pod pojęciem "opłacalność", bo na dobrą sprawę opłaci się mieć dom w każdym mieście żeby mieć gdzie wyrzucać niepotrzebne w danej chwili graty ;) Na początku jednak warto kupić dom w okolicy, w której najczęściej bywasz lub która ma być bazą wypadową do twoich eksploracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 08:24, SzarQ napisał:

Chciałem z tego miejsca zapytać: Który dom najbardziej opłaca się kupić (pomału się przymierzam)?

W Cesarskim Mieście , jak już wspomniał Raylin , dom jest najtańszy , co szczególnie na początku gry jest decydujące.Po za tym mieści się on mniej więcej w centralnym punkcie mapy , czyli z każdego miejsca jest w miarę blisko.Chatka jest niewielka co prawda , ale skrzynie mają dużą pojemność i nie powinno być kłopotów ze zmieszczeniem czegokolwiek.Zresztą w późniejszym etapie gry będziesz miał więcej złota i kupisz sobie wszystkie domy , jeżeli tylko taki kaprys będziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wygnany z Gildii Wojowników, nawet nie pamiętam kiedy im coś zwinąłem :)
I tu jest problem- mam 10 poziom, a żebym wrócił do gildii muszę przynieść niedźwiedzie skóry. Fajnie tylko, że przez całą grę nie widziałem ani jednego miśka... Można je kupić (skóry) u jakiegoś handlarza? Jak tak, to u którego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 13:11, Sztywny-pl napisał:

Fajnie tylko, że przez całą grę nie widziałem ani jednego miśka... Można je kupić (skóry) u
jakiegoś handlarza? Jak tak, to u którego? :)

Jeżeli Ci się nie śpieszy , to złap dodatkowe poziomy i w pewnym momencie pojawią się misie i będzie ich całkiem sporo.Właściwie wszędzie w lasach będzie można spotkać niedźwiedzia.Niestety nie pamiętam dokładnie , od którego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Jestem członkiem gildii złodzieji, i tu pytanie odnośnie kradzieży. U jakiego kupca mogę kupić wytrychy ?? Bo zaczyna mi ich brakować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:41, mtobi napisał:

Ja mam pytanie. Jestem członkiem gildii złodzieji, i tu pytanie odnośnie kradzieży. U jakiego
kupca mogę kupić wytrychy ?? Bo zaczyna mi ich brakować :/


Standardowe pytanie :) Każdy ma z tym problemy. Polecam lichwiarzy skupujących kradzione przedmioty.
Ongar Zmęczony Światem - 100 wytrychów - Bruma, Baryłka u Olava
Jak byś jeszcze miał trudność to w dzielnicy handlowej w Doskonałej Obronie lub Ostrzem i Obychem ktoś może mieć. Powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować