Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

mam pytanie:) Jestem teraz Wielkim Czempionem Areny i mam fana:P Czy ten fan jest mi do czegoś potrzebny??? tzn. czy jest wampirem i może mnie zaatakować, czy jest po prostu zbędnym Wrzodem* na dup**??? i o co chodziło z tym napisem na końcu walki "Jesteś obserwowany" (czy jakoś tak)???
z góry dzięki za odpowiedź:):):)
* Wrzód - chodzi mi o Wrzoda z Gothica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fan! nie, on jest tylko maskotką, pierwszy lepszy wilk go zabije[ przydał się, miał jeden wytrych:]
...a co do obserwowanego to jak dobrze pamiętam...jak się prześpisz obudzi cie "ciemny brat" i zaproponuje przyłączenie się do gilgi... [ zabicie "molag bala"-nie pamiętam:)- jest traktowane jak morderstwo...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:03, Bambadil napisał:

mam pytanie:) Jestem teraz Wielkim Czempionem Areny i mam fana:P Czy ten fan jest mi do czegoś
potrzebny??? tzn. czy jest wampirem i może mnie zaatakować, czy jest po prostu zbędnym Wrzodem*
na dup**??? i o co chodziło z tym napisem na końcu walki "Jesteś obserwowany" (czy jakoś tak)???
z góry dzięki za odpowiedź:):):)
* Wrzód - chodzi mi o Wrzoda z Gothica;)


Nie jest wampirem... bedzie ci jedynie towarzyszył w wyprawach... nie jest ci potrzebny...
A jeśli chodzi o ten napis to zabiłes kogoś niewinnego i w nocy odwiezdzi cię przedstawiciel Mrocznego Bractwa z propozycją wstąpienia do MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:17, Bambadil napisał:

a warto się przyłączyć do tego Mrocznego Bractwa???? jeśli tak to jakie kożyści będę z tego
miał???


Dużo....
Przedmioty, kasa itp. itd. i niestety punkty niesławy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:17, Bambadil napisał:

a warto się przyłączyć do tego Mrocznego Bractwa???? jeśli tak to jakie kożyści będę z tego
miał???

Między innymi pożyteczne umiejętności i artefakty. ORAZ bardzo ciekawą fabułę związaną z tym bractwem. Ja jestem mistrzem, ale nie żałuję że przystąpiłem. Fajna fabuła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:17, Bambadil napisał:

a warto się przyłączyć do tego Mrocznego Bractwa???? jeśli tak to jakie kożyści będę z tego
miał???


Korzyści? Przejdziesz najciekawszą część Obka. Dostaniesz dodatkowo parę przedmiotów, trochę złota. Fabułę w TES IV ratuje tylko Dark Brotherhood, parę misji z Thives Guild, parę misji pobocznych. Reszta opiera się na idz z miejsca a do miejsca b i zabij wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko apropo grafiki w obvilivionie. Jest lepsza niż w G3? jakoś w g3 mnie nie zachwyciła a chcialbym jakiegos rpg z piekna grafika hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś już spolszczenie??? Jak nie to masz linka do spolszczenia : http://www.elder-scrolls.pl/index.php?id=newsy&menu=main&page=2&list=0&category_id=&news_month=&news_year=
Jedziesz tam na sam newsów i masz wybór czy chcesz pobrać spolszczenie od Cenegi czy z portalu www.elder-scrolls.pl. Ja ściągałem od Cenegi i tobie też radzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:42, devince napisał:

Mam pytanko apropo grafiki w obvilivionie. Jest lepsza niż w G3? jakoś w g3 mnie nie zachwyciła
a chcialbym jakiegos rpg z piekna grafika hehe


Oblivion nie wymaga smoka zamiast kompa a nie znam osoby, która zagrała w Gothic III na full detalach :). Więc sądzę, że w Obku grafika jest lepsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:49, Pepper Ronie napisał:

> Mam pytanko apropo grafiki w obvilivionie. Jest lepsza niż w G3? jakoś w g3 mnie nie zachwyciła

> a chcialbym jakiegos rpg z piekna grafika hehe

Oblivion nie wymaga smoka zamiast kompa a nie znam osoby, która zagrała w Gothic III na full
detalach :). Więc sądzę, że w Obku grafika jest lepsza....


Ja mam obliviona,nwn2 i Gothic 3 i wszystko na maxa.
Oczywiście Gothic 3 się przycina podczas większej walki, ale jest, Oblivion mi chodzi najpłynniej, a grafika najlepiej się prezętuje
1.Oblivion(złoto)
2.NWN 2(srebro) jest mojim zdaniem lepszy grafika ostrzejsza niż w Gothic 3, bo ostrzejsza, więcej szczegułów
3.Gothic 3 (brąz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:35, Furion III napisał:

Co oznaczaja te opcje w oblivionie:
HDR i BLASK???????????

Hdr wykorzystuje shader model 3.0 i zapewnia realistyczny wygląd światła w Oblivionie, a blask tylko go udaje, i jest to dość marna imitacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:39, kamceg napisał:

To własnie znalazłeś odpowiedni wątek :)

no tak...tylko skąd ja wezme tą kupe forsy na G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teinaava zlecił Mi zabicie Szramy-na-Ogonie. Odnalazłem już Szramę, ale On mówi Mi, że jeśli daruje mu życie to odda Mi swój skarb (wiem, że jest to 200szt. złota). I teraz pytanie czy opłaca się darować mu życie??? tzn. czy Teinaava nie zorientuje się kiedyś tam, że to serce nie jest Szramy??? I czy dostaję to samo od Teinaava za oddanie mu serca Szramy i za oddanie mu serca tego umarlaka co leży nie daleko???
z góry dzięki za odpowiedź:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:23, Bambadil napisał:

Teinaava zlecił Mi zabicie Szramy-na-Ogonie. Odnalazłem już Szramę, ale On mówi Mi, że jeśli
daruje mu życie to odda Mi swój skarb (wiem, że jest to 200szt. złota). I teraz pytanie czy
opłaca się darować mu życie??? tzn. czy Teinaava nie zorientuje się kiedyś tam, że to serce
nie jest Szramy??? I czy dostaję to samo od Teinaava za oddanie mu serca Szramy i za oddanie
mu serca tego umarlaka co leży nie daleko???
z góry dzięki za odpowiedź:):):)


zależy od tego ile masz kasy .... jak 200 szt. złota to dla ciebie dużo to daruj mu życie.... ale jak dla mnie ważniejsze jest wykonanie qesta poprawnie niż zagarnięcie marnych 200 szt. złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:35, Bambadil napisał:

Czyli niczym się te opcje nie różnią tylko tym, że w jednej mogę zarobić 200szt. złota a w
drugiej nie? Dobrze rozumiem???



no w sumię tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować