Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Pomieszałeś kontekst :)
Ale reszta wypowiedzi poprawna. Dokładnie jest tak jak piszesz. O pokonaniu G3 napisałem dlatego że zrobiłem z kompa małego potwora. Dla Oblivka nie musiałem. Od początku w 1280x1024 z wszystkim na full i zmodowanym ini dla powiększenia zasięgu widzenia działał jak powinien ... gdzieś z tyłu tematu są screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem "zaszyfrowaną" (banalnie proste) wiadomość w Komentarzach Mitycznego Brzasku. Poszedłem na Zieloną Drogę Cesarską w południe i nic się nie stało. Co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest taka niewielka budowla, okrągłe trudno powiedzieć co :)
Jak się przyjrzysz to zobaczysz symbole na ścianach, a w południe powinny one świecić na czerwono.

O ile dobrze kojarzę misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla usiciślenia ta niewilek budowla to grobowiec. Trzeba sta przed nim w południe lub o północy i klknąc na niego jak się na czerwono zaświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i kolejne pytanie:)
Mam lvl 18 (tzn. wystarczy, że się prześpię, ale gdy idę spać pisze mi, że do pokoju wchodzi ktoś obcy i gdy budzę się jestem wampirem:/ więc nadal mam 17lvl) więc pytam się czy jak jestem już wampirem to mam szansę się z tego wyleczyć??? a i czy pierwszym objawem wampiryzmu jest obniżenie kondychy o 5??? bo nie wiem skąd mam jakąś chorobę co obniża mi kondychę o 5:/
z góry dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:47, Bambadil napisał:

i kolejne pytanie:)
Mam lvl 18 (tzn. wystarczy, że się prześpię, ale gdy idę spać pisze mi, że do pokoju wchodzi
ktoś obcy i gdy budzę się jestem wampirem:/ więc nadal mam 17lvl) więc pytam się czy jak jestem
już wampirem to mam szansę się z tego wyleczyć??? a i czy pierwszym objawem wampiryzmu jest
obniżenie kondychy o 5??? bo nie wiem skąd mam jakąś chorobę co obniża mi kondychę o 5:/
z góry dzięki za odpowiedź:)

Tak z wampiryzmu mozna sie wyleczyc w mniej lub bardziej trudny sposób zalezy co uwazasz za trudne, poszukaj tu gdzies bedzi bo mi sie nie kce www.elderscrolls.phx.pl , zanim zostajjesz wampirem jestes chory, ale co ta choroba robi to niewiem moze i obniza kondycje o 5, potem dostajesz duzo +do statystyk jako wampir, ale i tak nie opłaca sie nim byc bo nawet niemasz jakiejs fabuły, a krew trzeba pic i lubiec nas niebędą za to. Mam nadzieje ze juz sam znajdziesz jak sie wyleczyc z linku wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wampiryzm jest pożyteczny, bo zwiększa siłę i daje kilka przydatnych umiejętności, ale co jakiś czas musisz pożywic się krwią śpiącego człowieka, aby ludzie nie widzieli że jesteś wampirem. Wampiry kiedy nie napiją się krwi mogą stac się potworami lub po prostu zginąc. W celu wyleczenia się z tej choroby musisz udac się do świątyni (nie pamiętam w którym mieście :/ ) i tam popytac ludzi o lekarstwo na wampiryzm. W końcu dostaniesz namiary na pewnego maga(Reminus Polus), który wyjaśni ci co i jak. Dalej będziesz miał wszystko wyjaśniane. Fabuły nie będę opowiadał. ;)
P.S. W celu wyleczenia z wampiryzmu, będziesz musiał (z biegiem zadania) znaleźc pewną staruszkę. Każe Ci ona przynieśc jej 5 Wielkich klejnotów dusz... Trochę męczące. Dużo takich kamieni jest w Gildiach Magów ;p Radze wykorzystac umiejętności złodzieja... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko już się wyleczyłem bez chodzenia do tej wiedźmy i zabijania potężnego wampira;) wystarczyło, że przed snem napiłem się "leczenia chorób":P:P:P z Wielkimi Klejnotami Dusz nie będę miał jakby co żadnych problemów bo mam ich ok 15:P:P a o umiejętności złodzieja też nie muszę się martwić (ponad 100 do skradania i ok 100 do zabezpieczeń:D:D:D jeszcze znak zodiaku Cień czyli 60 sek. niewidzialność:D i jeszcze kaptur Szarego Lisa i Wytrych Uniwersalny:D:D:D więc o kradzież nie muszę się martwić:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś gildia wampirów, czy coś takiego? I co się stanie jak nie będę pił krwi? Wiem, że zamienię się w potwora, ale jak dokładnie to wygląda? I jakie są minusy bycia wampirem? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 22:26, sługa Innosa napisał:

Czy jest jakaś gildia wampirów, czy coś takiego?

Nie.

Dnia 21.01.2007 o 22:26, sługa Innosa napisał:

I co się stanie jak nie będę pił krwi? Wiem,
że zamienię się w potwora, ale jak dokładnie to wygląda?

A ja myślałem, że wampir umiera, ewentualnie staje się dużo słabszy...

Dnia 21.01.2007 o 22:26, sługa Innosa napisał:

I jakie są minusy bycia wampirem?

Ludzie za tobą nie przepadają, praca w gildiach jest prawie nie możliwa... Więcej minusów, niż plusów - niestety.

Dnia 21.01.2007 o 22:26, sługa Innosa napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to jest dużo plusów :) Z każdym dniem abstynenctwa twoje statsy zwiększają się o 5 ( max to chyba+ 20 ), dostajesz też ciekawe, unikalne moce. Podróżować można nocą :P


Zawsze możesz też pić codziennie- wyglądasz jak człowiek, a minimalne bonusy masz. No i jak jesteś opity, to słońce cię nie pali. To w Morrowindzie pochyło było być wampirem, teraz jest nawet fajnie. I wzbogaca to zdecydowanie odgrywanie roli w grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 23:54, Lone Wolf napisał:

Zawsze możesz też pić codziennie- wyglądasz jak człowiek, a minimalne bonusy masz.

Czyli jak nie będę pił krwi to jak będę wyglądał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Cenega umożliwi ściągnięcie patch''a spolszczającego dodatek do Obiliviona (Knights of The Nine)??? Mam już ten dodatek ale jest on po angielsku (kupiłem ze strony elderscrolls.com) i pamiętam, że Cenega dała już takiego patch''a do Obiliviona... Proszę o jak najszybszą odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej zmarszczek i oczywiście zęby;]...ale nie radze NIE pić krwi. / słońce zabija, każdy od ciebie "ucieka"/ lepiej od razu wykonaj quest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:26, sługa Innosa napisał:

> Zawsze możesz też pić codziennie- wyglądasz jak człowiek, a minimalne bonusy masz.
Czyli jak nie będę pił krwi to jak będę wyglądał?



No, kły ci urosną wielkie, jak u małpy, twarz nieco bledsza będzie, oczy będą bardzo czerwone ( tęczówki znaczy ) a wychodzenie na słońce będzie się wiązać z natychmiastową oparzelizną na całym ciele ( nawet fajnie to wygląda, jak na raka spieczony jesteś:)

Sam zresztą zobacz- poczekaj, a potem się napij i wszystko wróci do normy :) Dość ciekawa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej do Cenegi. Też byłem zainteresowany zakupem tego dodatku, ale właśnie w wersji polskiej. Niestety na stronce C, nic nie znalazłem na ten temat. Totalnie żadnej wzmianki, ani na temat The Knights, ani Wysp ... Zapodaj maila, może odpiszą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, uaktualnienie. Moja odpowiedź opierała się na wiedzy sprzed dwóch tygodni ... zaciekawiony linkiem od EvilKhana, znalazłem to:
http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3600
Jest w ofercie i to po polsku. Ale opcji ściągnięcia spolszczenia, jak to było w podstawce, nigdzie nie widzę ... może dopiero będzie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem - gram w obliviona, jestem mistrzem gildii zlodzei ale nawet gdy wpalce nalezonosc do Skrivy nie moge korzystac z opcji szybkiej podrozy bo ''wciaz scigaja mnie straznicy'' i przez to gra mi sie ciagnie bardzo powoli... :/ da sie cos z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie muszą byc to strażnicy. Jeżli kiedyś uciekałeś przed jakimiś potworami to bardzo prawdopodobne że nadal cię one ścigają. W takim wypadku należy przypomnic sobie gdzie uciekalismy i powrócic tam by dokończyc dzieła. Jeżel;i natomiast naprawdę jest to sprawa strażników to nie umiem ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować