Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Nie wszystkie, jak naprzykład mój kolega uciekł kiedyś przed królem liszy, to zawsze dopóki go nie zabił nie mógł szybko podróżowac. A jeżeli chodzi o problem Lykenos''a to chyba tylko, tak jak powiedziałeś, złapanie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 11:49, Lykenos napisał:

mam mały problem - gram w obliviona, jestem mistrzem gildii zlodzei ale nawet gdy wpalce nalezonosc
do Skrivy nie moge korzystac z opcji szybkiej podrozy bo ''wciaz scigaja mnie straznicy'' i
przez to gra mi sie ciagnie bardzo powoli... :/ da sie cos z tym zrobic?


Zapłać lub idż do więzienia - twój wybór. Daj się złapać strażnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do więzienia?!...masz tam tylko jeden wytrych a ja wole nie ryzykować...zwykle właziłem w wcześniejszego seva. [ ile się siedzi w więzieniu?...nigdy nie miałem dość cierpliwości;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:39, In The End napisał:

Idź do więzienia?!...masz tam tylko jeden wytrych a ja wole nie ryzykować...zwykle właziłem
w wcześniejszego seva. [ ile się siedzi w więzieniu?...nigdy nie miałem dość cierpliwości;]


Z twojej wypowiedzi wynika, że nigdy tam nie byłeś ;-).

Siedzisz trochę czasu - ważne jest to ile nabroiłeś. Traci się małe punkty od umiejętności. A wszystkie rzeczy które miałeś zostają Ci zwrócone.

Takie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma staniec do 99.90 gr wraz z pojawiniem się The Knights of the Nine - pierwszego oficjalnego dodatku. Będziesz musiał więc poczekac do lutego, ale szczeże ci Polecam wydac 20 zł więcej i kupic grę teraz. :)

PS: Ja bym nie wytrzymał.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki aha mam pytanko czy ta rankingi np. przodownik to w jaki sposob sie ja zdobywa ?? za odpowiednia ilosc wlasny temetow czy za posty na jakis temat np ten ktory teraz pisze ?? z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego na dobrą sprawę nie wie. A pytania tego typu polecam zadawac w wątku dla poczatkujących:) Pozdrawiam

Dankal: Czy to spam, żart, czy może żetelna informacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:43, woler14 napisał:

mam pytanie co trzeba zrobić by wziąść questa od hemaneusa mory i co sie dostaje za zrobienie
jego zlecenia

Hemaneus Mora ahh tak, hmm a już mam...? Wiesz mógłbyś dać choć screena z nim albo napisać kim on jest i gdzie jest [ które miasto?!]...wątpię aby każdy tak WszystkO zapamiętywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trzeba miec 20 poziom. Po drugie trzeba wykonac wszystkie daedryczne misje. Za wykonanie zadania dla owego jegomościa dosatjesz stałą premie +10 do, w zależności od jakiej ściezki wybrałeś, ostrzy, c. pancerza obuchy albo do zabespieczeń l. pancerza, skradania albo zniszczenia, przywołania, przywrócenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie. Zaczynam Obliviona do nowa i szukam najlepszej rasy do połączenia wojowanika i maga. Czyżby to było mropczny elf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Lurker, to zależy od reszty konfiguracji z jakiej składa się Twój PieC.
Super gość, w Oblivion''a dużo nie pogrywam ale bodajże tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 11:03, Super gość napisał:

Hej mam pytanie. Zaczynam Obliviona do nowa i szukam najlepszej rasy do połączenia wojowanika
i maga. Czyżby to było mropczny elf ?

Zdecydowanie Mroczny Elf jest najlepszy do twoich plaów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować