Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Nie ma szans na max detale... za slaba karta graf i malo RAMu...

Tak mi sie przynajmniej wydaje, bo tez mialem GF 7600 i 2GB RAM i nie dalo rady ;-P Tylko, ze ja na P4 2,666 gralem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee...ja mam GF 7300GT, Athlon 3000+, 1280 ram i wszystko dobrze działa. Mam rozdzielczość 1280x1024, HDR, jakość B.wysoka i tylko dalekie krajobrazy odznaczone. Chociaż nie ma wielkiej różnicy razem z tą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:01, rafisport napisał:

eee...ja mam GF 7300GT, Athlon 3000+, 1280 ram i wszystko dobrze działa. Mam rozdzielczość
1280x1024, HDR, jakość B.wysoka i tylko dalekie krajobrazy odznaczone. Chociaż nie ma wielkiej
różnicy razem z tą opcją.


Hm... dziwne... u mnie nie chcialo dzialac... ale wiadomo, ze sprzet sprzetowi nie rowny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:34, Zauri napisał:

Czy na :

athlon 64 3500+
2x 512 mb ddr
GF 7600GS

moglbym liczyc na maks detale ??


Sprzęt praktycznie taki sam jak mój jeśli chodzi o parametry.
Gram na max + HDR + pluginy poprawiające krajobrazy, environement i wodę. Plugin poprawiający vegetation mi nie wydolił niestety.
PS: Oblivion na max detalach to dopiero ten po ściągnięciu ~4GB plugina zastępującego wszystkie tekstury gry. Ale na tyle mocnego sprzętu chwilowo nie potrzebuję:>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:34, Zauri napisał:

Czy na :

athlon 64 3500+
2x 512 mb ddr
GF 7600GS

moglbym liczyc na maks detale ??

no na maxx nie na wysokie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:03, hehe napisał:

No i jak tam dodatek. Grał ktoś ? Wnosi coś nowego ciekawego do gry ?

Ja jeszcze nie grałem, ale pytanie ma oczywistą odpowiedz, bo Shivering Isles dużo różni się od podstawki klimatem , nowymi zbroajmi, zaklęciami i innymi rzeczamio, itp. Rozgrywka pozostała jednak ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo właśnie liczyłem na to że trochę zmieni się rozgrywka. Dodano może artefakty i możliwość walki na koniu, czy dalej na koniu można tylko podróżować a przedmioty to ciągle tony tego samego żelastwa ? Level scaling jak mniemam również został ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:10, hehe napisał:

Szkoda bo właśnie liczyłem na to że trochę zmieni się rozgrywka. Dodano może artefakty i możliwość
walki na koniu, czy dalej na koniu można tylko podróżować a przedmioty to ciągle tony tego
samego żelastwa ? Level scaling jak mniemam również został ?

Pewnie tak, ale zapytaj się dla pewności tych co grali - ale dodatki ogólnie nigdy za wiele nie dodają oprócz nowych przedmiotów, terenu itp. - dla pewności jednak zapytaj się jeszcze tych co grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę grać i póki co nie wiem co z tym fantem zrobić;/ Nie było Shiverng Isles było wszystko dobrze, a teraz czasem (często) po zapisie i wyjściu z gry mam zwisa i muszę kompa resetować. Nektóre zapisy się da wczytać a przy niektórych wywala grę z błędem. I nie mam pojęcia co robić bo odinstalwałem grę już i usunąłem wszystko i zainstalowałem grę bez modów - sam Oblivion, Knights of Nine i Shivering Isles i zacząłem grę całkiem od nowa. Zaczynam grać i ledwo wyszedłem z lochów, zrobiłem zapis, daję na wyjście z gry i ZWIS;/ Już mnie szlag trafia, a było wszystko dobrze i nie mam pojęcia czemu się teraz takie cuda dzieją;/ Posłałem już maila do Cenegi i ciekawe czy w ogóle odpiszą... Ktoś miał/ma podobne przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Obliviona sobie chyba niepogram już 3 tygodnie czkam na faceta z kompem który był do naprawy mam ochotę tam pojechać i powiedzieć mu co o nim myślę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:52, rafaeland napisał:

Ja w Obliviona sobie chyba niepogram już 3 tygodnie czkam na faceta z kompem który był do naprawy
mam ochotę tam pojechać i powiedzieć mu co o nim myślę!!!!


qwspolczuje bo warto grac w obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. dlaczego po ponownym zainstalowaniu obliviona angielscy lektorzy nie odczytują dialogów? gdy zainstalowałem pierwszy raz to wszystko czytali i było ok, ale po drugim już nic nie czytali a teksty leciały szybko jak cholera... czy jest na to jakiś "lek"?
p.s. u kolegi było to samo, tyle że po pierwszym instalowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lek" - kup oryginała .

Cóż, nie wiem, czy masz oryginała, ale taki problem występuje w większości pirackich Obków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:06, Xyz Zyz napisał:

"Lek" - kup oryginała .

Cóż, nie wiem, czy masz oryginała, ale taki problem występuje w większości pirackich Obków.

a czytałeś wszystko?! za pierwszym razem było ok, ale dopiero za drugim razem nie! poza tym mam oryginała. nawet jakbym miał pirata to i tak byłoby nielogiczne skoro pierwszy raz było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy chcą poprawić wygląd Obliviona bez instalacji żadnych modów... Czyli jak zrobić sobie dobrze modyfikacją Oblivion.ini... Efekty są więcej niż zadowalające:)
http://www.nvision.pl/forum/index.php?showtopic=25102&st=0

-> sinir - poczytaj tutaj:
http://www.elderscrolls.phx.pl/forum/index.php?showtopic=25273&hl=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj mam zamiar nabyć dodatek trochę się szczypie bo jednak wywalić 80 zyla za dodatek to troche drogawo ale moze znajde w jakims empiku za 69.90 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować