Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 07:37, shrekinator napisał:

Witam dzisiaj mam zamiar nabyć dodatek trochę się szczypie bo jednak wywalić 80 zyla za dodatek
to troche drogawo ale moze znajde w jakims empiku za 69.90 :))

Też mam ochotę na taki zakup... Jednak żądają trochę dużo jak za dodatek. Może przy nagłym przypływie gotówki... Jak już zakupisz i odpalisz do daj znać, z chęcią przeczytam jak się ten dodatek sprawuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: Ja za niego i bym ze 100 zł dał. Dodatek jest kapitalny, mania i demencja są tak wyraziste, że budują zupełnie inny, lepszy(?) klimat. Poza tym przygoda w dodatku jest o wiele dłuższa niż wiele gier w wersji podstawowej. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 09:48, kamceg napisał:

/.../ Polecam:)

Cóż, pozostaje więc odkładać kasę. ;) A co z levelowaniem całego świata? Zostało to utrzymane w dodatku, czy może Bethesda z tego zrezygnowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Level Scalling pozostaje, ale nie przeszkadza. W dodatku dodano tyle nowych potworów, więc dobrze się stało, że będziemy je spotykac stopniowo. Jeżeli chodzi o Scalling uzbrojenia to Zbroje szaleństwa, czy tą z bursztynu można już miec na pierwszym poziomie. Wystarczy znaleźc rudę i dac ją kowalowi. On już będzie wiedział co zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:02, kamceg napisał:

Level Scalling pozostaje, ale nie przeszkadza. /.../

Ciekawe. Jeśli jest tak dobrze, jak mówisz, to nie będę żałował wydanej kasy. Już miałem odinstalować Obliviona z dysku, ale chyba się wstrzymam, skoro tak mnie zachęciłeś... ;) Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:02, kamceg napisał:

[...] Wystarczy znaleźc rudę i dac ją kowalowi. On już będzie wiedział co zrobic:)

CZyli kowal może ci zrobić zbroję ? Ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie powinieneś spotkac się z tym pierwszym:D

Popatrz tylko na wejście do krainy Sheogoratha i nocne niebo nad Manią :

20070519101318

20070519101429

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję:D
Ale to nie jest znowu taki kłopot, ale w końcu i tak trzeba go ukatrupic jezeli chce się wykonac zadanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę! Ale po tych screenach "wzięła mnie chętka" na SI. Trzeba przygotować kasę - może coś siora pożyczy ;P i od GW odejść - co niestety będzie trudne - bo się rozkręciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:14, kamceg napisał:

/.../ Popatrz tylko na wejście do krainy Sheogoratha i nocne niebo nad Manią :

Faktycznie ładnie się to prezentuje. Kontrast między krainami niesamowity. ;) A propos nieba, to zawsze wydawało mi się, że to w Morrowindzie jest bardziej realistyczne, wygląda wręcz jak prawdziwe. Te w Oblivionie jest takie przebajerowane... Trochę to dziwne, zważywszy na różnicę w wieku obu tytułów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 10:30, Bumber napisał:

> /.../ Popatrz tylko na wejście do krainy Sheogoratha i nocne niebo nad Manią :
Faktycznie ładnie się to prezentuje. Kontrast między krainami niesamowity. ;) A propos nieba,
to zawsze wydawało mi się, że to w Morrowindzie jest bardziej realistyczne, wygląda wręcz jak
prawdziwe. Te w Oblivionie jest takie przebajerowane... Trochę to dziwne, zważywszy na różnicę
w wieku obu tytułów. :)

Wydaje mi się że oblivion ma jednak ładniejsze niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wie ktoś jak poskromić jednorożca?? Skurczybyk znika w buszu jak tylko się oddalę ;) Może jakimś czarem?? Ew. zrobię drugą postać (gram mrocznym elfem), leśnego elfiaka i spróbuję mowy zwierząt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 13:45, amellas napisał:

Ej, wie ktoś jak poskromić jednorożca?? Skurczybyk znika w buszu jak tylko się oddalę ;) Może
jakimś czarem?? Ew. zrobię drugą postać (gram mrocznym elfem), leśnego elfiaka i spróbuję mowy
zwierząt...

sprobuj zcarami powinno pomóc a jak nie to z łuku tylko że łuki zazwyczaj zadają niewielkie obrażenia najepeij bedzioe jak walniesz jakims fireballem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:25, amellas napisał:

Nie to miałem na myśli...chcę go oswoić ;) Da się?? Znaczy...tak, ale czy wie ktoś- jak??


Poprostu nie da się go oswoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz?? Skoro można wsiąść, to i oswoić się da!! ;) Jestem tego pewien. Oblivion jest zbyt obszerną grą, by pozwolić sobie na TAKIE niedopatrzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować