Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Trzeci, bo nie wiem jak edit...

Słuchajcie, czy stajnia w nieodwiedzanym mieście pozostanie w stanie w jakim ją zastałem przy ostatniej wizycie, czy też stan- tj. furtki; zamknięta czy nie- będzie się zmieniał??? Inf. pilna, bo w Chorrol zaparkowałem jednorożca, którego będę "hodował" w roli ciekawostki ;) Nie chcę, aby mi uciekł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:24, amellas napisał:

Trzeci, bo nie wiem jak edit...


Przodownik a jeszcze nie wie, że na tym forum jedynie moderatorzy mogą edytować posty...:P
Co do pytania to...nie wiem :P ale chyba będzie się zmieniać :) co do hodowli jednorożca to raczej Ci się nie uda ponieważ jak tylko z niego zejdziesz to ucieka (przynajmniej tak słyszałem) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:07, dambialko napisał:

Mam pytanie czy w oblivionie można jeździć na koniach ?


W Oblivionie można jeżdzić na koniach. Już na samym początku dostajemy konika, w dalszej części gry można zdobyć lepsze rumaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 17:24, amellas napisał:

/.../

Furtka sama z siebie się nie otworzy, może to zrobić jedynie jeden z NPC opiekujących się stajnią. Więc z hodowli raczej nici, chyba, że wybijesz cały personel stajni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię poprawić :) Jeśli ktoś ma dodatek Knights of the Nine to może dostać opancerzonego konia zaraz po wyjściu z kanałów :) jeśli ktoś nie ma dodatku to niestety musi go sobie kupić :) ale kupowania koni nie polecam ponieważ w jednej z Gildii po wykonaniu jednego z zadań dostajemy najlepszego i jednocześnie nieśmiertelnego konia :D:D:D a jeśli to nie wystarczy (to czyli, że dostakemy konia za darmo) to w grze jest coś takiego jak szybka podróż :D dzięki której możemy podróżować z jakiejś lokacji do innej bez utraty życia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie rację- zabiję bydlaka na róg. Wszak Shadowmere daje to samo, a nawet lepiej, i nie ucieka jak tylko odwrócę wzrok. Tylko...tylko, że ona nie ma wack...rogu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i jednorożec ma takie ładne, śnieżnobiałe namaszczenie. Chlip. Chyba napiszę petycję do twórców gry o wprowadzenie modyfikacji umożliwiającej oswojenie bydlaka. Kto się pod tym podpisze?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deresz - 500 szt. zł.
Gniadosz - 1000 szt. zł.
Kasztan - 2500 szt. zł.
Biały koń - 4000 szt. zł
Czarny koń - 5000 szt. zł
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.....jakiś czar uspakajający......chyba, że Iluzje masz na poziomie 200 :P przed chwilą próbowałem go uspokoić i nawet dosiąść go nie mogłem :/:/:/ a broń miałem schowaną :) jedyne co mi się udało to zwiać gdzie pieprz rośnie (czytaj: skoczyć ze skały i zginąć :D:P:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na nim jeżdżę, ani razu mnie nie zaatakował, ale...ucieka. Tj. zejdę, wejdę do byle pomieszczenia, a jak wyjdę- nic. zero. pustka i czeluść Oblivionu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:55, Mikex napisał:

Ejj, mam pytanko...Da się jakoś polepszyć grafę w oblivionie?

ta podwyzszajac detalae rozdzielczosc itp. oraz kupujac lepszego kompa.Sa jednak jakies sposoby na zmiane grafy i bez tego musisz tylko zajzec na forum strony elderscrolls.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować