Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Nic tam nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem bede miał kase na gre ale nie wiem jaka kupic zastanawiałem sie na Oblivionem ale doszły mnie słuchy że nudzi sie po 3 godzinach grania jak jest naprawde prosze żeby kilka osób wypowiedziało sie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde Obek jest już za 69,90 w empiku to może zaszaleje i kupie jeszcze dodatek w związku z tym mam pytanie który dodatek jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Obliviona przeszedłem trzy razy i jeszcze mi sie nie znudzil.... szczególnie ze trzeci raz gralem z kodami Construction Set bo chciałem zobaczyc jak to jest jak sie cheatuje........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion ma słabe jak i mocne strony :) Mocną stroną Obliviona jest grafika (przepiękna), masa questów pobocznych, olbrzymi świat, ogromna ilość przeciwników, broni, zbroi, mikstur, czarów itd. itp. Na dodatek samemu można tworzyć mikstury, czary i zaklinać zbroje i bronie :) Natomiast słabą stroną Obliviona jest level scalling (im masz wyższy lvl tym przeciwnicy mają lepsze pancerze, bronie, a potwory są co raz silniejsze), powtarzalność ruin, lochów, kopalń (czyli jak zobaczysz dwie trzy kopalnie to można powiedzieć, że widziałeś wszystkie) i chyba najważniejsze, czyli słaby wątek główny (ale nadrabiają to questy poboczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy jest na 100% Shivering Isles, ponieważ dodaje kilkanaście/kilkadziesiąt questów pobocznych, nowy obszar, nowe potwory, czary, bronie i zbroje i dość długi quest główny (nie wiem jak to nazwać, ale ogólnie rzecz biorąc to wątek główny w SI jest przeznaczony na ok. 30 godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stanie jeśli wszystkie moje umiejętności główne będe miał rozwinięte na maxa ?
Czy jedynym sposobem żeby wtedy awansować będzie pójście do więzienia (wtedy niektóre umiejętności spadną)
i ponowne podniesienie głównych umiejętności ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 01:44, Tal441 napisał:

Shivering Isles rządzi na końcu głównej fabuły zostaję się władcą pewnego świata :P


Właśnie popsułeś niektórym zabawę zdradzając zakończenie :] Dodam tylko, że jak na władcę świata dostaje się zadziwiająco mało władzy nad tym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczace oprawy graficznej: otoz czemu na wiekszosci screenow zrobionych przez graczy, a nie dostarczonych przez producenta, tekstury znajdujacego sie w wiekszej odleglosci terenu sa dosc brzydko rozmyte? chodzi mi mianowicie o cos takiego:

20070726121956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować