Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Ej pomoocy!! Czy ktoś tu jest?? Chyba zainteresowanie oblivionem spada... Ej czy ktoś mi pwoei gdzie jest ten khajit (no ten kot) w misji gildi magów gdzie trzeba się do brumy wybrać a tam gildia rozwalona? W którym pokoju on jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:33, ProHacker napisał:

Ej pomoocy!!

Phi, a gdzie - proszę;>?

Dnia 29.07.2007 o 23:33, ProHacker napisał:

Czy ktoś tu jest?? Chyba zainteresowanie oblivionem spada...

...są wakacje.

Dnia 29.07.2007 o 23:33, ProHacker napisał:

Ej czy ktoś mi pwoei

Ostatecznie mogę NAPISAc;>

Dnia 29.07.2007 o 23:33, ProHacker napisał:

gdzie jest ten khajit (no ten kot) w misji gildi magów gdzie trzeba się do brumy wybrać a tam
gildia rozwalona? W którym pokoju on jest??

Porozmawiaj z Jeanne Frasoric, która jest w pokoju na samej górze. Poprosi cię o znalezienie J''Skara, którego nie ma w gildii od paru dni. Możesz to zrobić na dwa sposoby... zejdź na dół do pomieszczeń sypialnych i rzuć na siebie czar "Detect Life". J''Skar będzie zaznaczony różową mgiełką; rzuć na niego czar rozproszenia ("Dispel"), a Khajiit się pojawi. Wróć do Jeanne i powiedz jej, że J''Skar wrócił
Heh chyba o to chodzi;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:33, ProHacker napisał:

Ej pomoocy!! Czy ktoś tu jest?? Chyba zainteresowanie oblivionem spada... Ej czy ktoś mi pwoei
gdzie jest ten khajit (no ten kot) w misji gildi magów gdzie trzeba się do brumy wybrać a tam
gildia rozwalona? W którym pokoju on jest??



on jest w dolnych pokojach gildi , musisz zejsc po schodach i w ktoryms z pokoi bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2007 o 23:40, Forgotten napisał:

Porozmawiaj z Jeanne Frasoric, która jest w pokoju na samej górze. Poprosi cię o znalezienie
J''Skara, którego nie ma w gildii od paru dni. Możesz to zrobić na dwa sposoby... zejdź na
dół do pomieszczeń sypialnych i rzuć na siebie czar "Detect Life". J''Skar będzie zaznaczony
różową mgiełką; rzuć na niego czar rozproszenia ("Dispel"), a Khajiit się pojawi. Wróć
do Jeanne i powiedz jej, że J''Skar wrócił
Heh chyba o to chodzi;>

Ej przecież jak ja na góre przychodzę to ta Jeanne Frasoric już na glebie leży... Za puźno przyszłem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:41, Orteos napisał:

> Ej pomoocy!! Czy ktoś tu jest?? Chyba zainteresowanie oblivionem spada... Ej czy ktoś
mi pwoei
> gdzie jest ten khajit (no ten kot) w misji gildi magów gdzie trzeba się do brumy wybrać
a tam
> gildia rozwalona? W którym pokoju on jest??


on jest w dolnych pokojach gildi , musisz zejsc po schodach i w ktoryms z pokoi bedzie

Nawet z wykrywaniem życia go tam nie było... Bo ja robię to tak: Wchodzę do pierwszego pokoju zabijam szkielety wchodzę w drzwi do private quarters. Kiedy już tam wejdę po lewej są zablokowane drzwi wymordowuję szkielety. Wychodzę przez drzwi na górę (te drugie) rozmawaiam z nekromantką. Zabijam ją i biegam po gildi a tam nikogo żywego nie ma. Jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:48, ProHacker napisał:

Nawet z wykrywaniem życia go tam nie było... Bo ja robię to tak: Wchodzę do pierwszego pokoju
zabijam szkielety wchodzę w drzwi do private quarters. Kiedy już tam wejdę po lewej są zablokowane
drzwi wymordowuję szkielety. Wychodzę przez drzwi na górę (te drugie) rozmawaiam z nekromantką.
Zabijam ją i biegam po gildi a tam nikogo żywego nie ma. Jakiś bug?


Ten Khajiit jest w górnym pokoju, po zabiciu nekromantki poczekaj w tym pokoju chwile a on sam do ciebie zagada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:48, ProHacker napisał:

Nawet z wykrywaniem życia go tam nie było... Bo ja robię to tak: Wchodzę do pierwszego pokoju
zabijam szkielety wchodzę w drzwi do private quarters. Kiedy już tam wejdę po lewej są zablokowane
drzwi wymordowuję szkielety. Wychodzę przez drzwi na górę (te drugie) rozmawaiam z nekromantką.
Zabijam ją i biegam po gildi a tam nikogo żywego nie ma. Jakiś bug?


Powinien sam zagadac, albo:
Jeśli dołączyłeś do Gildii Magów bez wykonywania zadania w siedzibie GM w Brumie, to J''Skar dalej będzie gadał ten sam tekst, co przy zadaniu z rekomendacją. Z takim problemem spotkałem się przy modzie, dzieki któremu mozna było wejsc do GM bez wykonywania żadnych zadań rekomendacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 12:06, Xyz Zyz napisał:

Powinien sam zagadac, albo:
Jeśli dołączyłeś do Gildii Magów bez wykonywania zadania w siedzibie GM w Brumie, to J''Skar
dalej będzie gadał ten sam tekst, co przy zadaniu z rekomendacją. Z takim problemem spotkałem
się przy modzie, dzieki któremu mozna było wejsc do GM bez wykonywania żadnych zadań rekomendacyjnych

A ja używam takiego moda...
temek
Czekam... Czekam... Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:00, ProHacker napisał:

A ja używam takiego moda...

No to możesz:

1) Zacząc od poczatku.
2) Cheatem zakończyc tego questa, albo rekomendacje Brumy.
3) Dac sobie spokój z Oblivionem i nie dreczyc nas głupimi pytaniami

Polecam wyjście nr 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, Xyz Xyz jakiś ty mądry, nie umiesz odpowiedzieć na pytanie więc sie wymądrzasz. W gildii magów, był iiny gość, szczerze mówiąc zapomniałem imienia, jak z nim zagadałeś to on ci pokazywał kocicka J,Skara. po prostu pogadaj ze wszystkimi, których tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 18:13, DawidGr7 napisał:

Och, Xyz Xyz jakiś ty mądry, nie umiesz odpowiedzieć na pytanie więc sie wymądrzasz. W gildii
magów, był iiny gość, szczerze mówiąc zapomniałem imienia, jak z nim zagadałeś to on ci pokazywał
kocicka J,Skara. po prostu pogadaj ze wszystkimi, których tam znajdziesz

Heh, dobra, wytłumaczę ci po twojemu: TO NIE REKOMENDACJA. TO JEDEN Z DALSZYCH QUESTÓW. (wystarczająco krótkie i proste zdania?)
Wyraźnie napisał, że tłukł szkielety. Kapewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie:
W jaki sposób moge się dostać do Cesarskiego Terrobelium (czy jak to się pisze), które znajduje się w Sieniu Arcymaga za zamkniętymi drzwiami ??
Jestem arcymagiem i dalej nie mogę tam wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:44, Konował napisał:

Kurcze nie mam tego dodatka:/.

Ale myślę że należy po prostu kliknąć na to żarcie i twoja postać zatruje jedzenie automatycznie.
Tu jest solucja do tego questa:
http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1787&Itemid=1032#10


Właśnie tu nie ma czegoś takiego jak naprzykład w misji mrocznego bractwa że wystarczy włożyc do szafki tu leży jedzenie na tależu i trzeba poprostu położyc narkotyk na tym talerzu tylko nie wiem jak to zrobic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, zrobił ktoś bohatera ( byle jaka rasa itp. ) podobnego do Geralta ( Wiedźmin ) ? Mi udało się zrobić tylko takie "cuś" ( screeny ). Jeżeli ktoś ma takiego bohatera (save), to proszę mi go posłać na emaila ( ja33no@wp.pl ). Z góry dziękuję !.

20070802225833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:59, ja33no napisał:

Mam prośbę, zrobił ktoś bohatera ( byle jaka rasa itp. ) podobnego do Geralta ( Wiedźmin )
? Mi udało się zrobić tylko takie "cuś"


No cóż , przynajmniej włosy mają kolor jak należy.Ja kiedyś usiłowałem stworzyć bohatera podobnego do konkretnej osoby , ale pomimo sporej ilości możliwości modelowania postaci , efekt był słabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo miło zaskoczony :). Dla zabawy ustawiłem wszystko na maxa ( nawet antyalasing na 6x ). Gra tylko czasami się przycinała ( 17 fps ), a przez większość gry nie ( 21 fps ). Niestety karta mi się nagrzała do 49*C. Za to Gothic III na low mi się tnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 13:59, ja33no napisał:

Za to Gothic III na low mi się tnie ...


zaryzykuj i grafe na maxa walnij... tak ja ja to zrobiłem bo mi tez sie strasznie przycinało na niskich a jak wziąłem na maxymalne to jakoś tak mniej mi sie przycinało... ale niestety nie wiem dlaczego tak było....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować