Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 20:43, plmko napisał:

> > > U mnie Oblivion się trochę haczy i czy istnieje taki program do zmniejszania
wymagań
> gry??
> >
> > > Jakiś tweak czy coś takiego?
> > Hmm co do oldbliviona ,ale on niszczy straszliwie grafike i smaczki z gry. Podaj
jaką
> masz
> > konfiguracje bo mogą ci tweaki nie pomóc. A tutaj masz tweak do obliviona(nie wiem
czy
> link
> > jeszcze działa) http://www.nvision.pl/forum/index.php?showtopic=25102&st=0 <-
na samym
> dole
> > strony sa linki do tweakow
>
> Mam
> 3.0 Ghz Intel Pentium IV
> 1024 MB RAM
> Geforce FX 5500 128 MB

ja mam tylko lepszą niwiele kartę graficzną i chodzi mi bez haczenia się na najwyższych detalach.

p.s. moja tarta graficzna to gf 6600



Ale masz zainstalowanego tego Oldbliviona?? Bo na najwyższych detalach grać przy 1GB ramu i 6600 to chyba wyciągasz ze swej karty siódme poty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2007 o 21:58, fish13 napisał:

Ale masz zainstalowanego tego Oldbliviona?? Bo na najwyższych detalach grać przy 1GB ramu i
6600 to chyba wyciągasz ze swej karty siódme poty.


tak mam go zainstalowanego i chodzi płynnie, tylko czasem gdy wyjde poza miasto na otwarty teren to troche się przytnie ale i tak jest znośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:31, plmko napisał:


> Ale masz zainstalowanego tego Oldbliviona?? Bo na najwyższych detalach grać przy 1GB ramu
i
> 6600 to chyba wyciągasz ze swej karty siódme poty.

tak mam go zainstalowanego i chodzi płynnie, tylko czasem gdy wyjde poza miasto na otwarty
teren to troche się przytnie ale i tak jest znośnie


sorry post pod postem ale niema opcjii edit ;/
oldbliviona niemam zainstalowanego
nic nie grzebałem w plikach poprostu zainstalowałem obliviona i gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z Kvatch ? Wracasz z powrotem po tym moście łączącym 2 wieże. Tam są drzwi zamknięte na klucz. Tam używasz go.
P.S. Jak dobrze pamiętam to "dostajesz" ten klucz od strażnika tej klatki, ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak oblivion chodziłby na 2GB ramu 3.0ghz procku i radku x1650pro ? Bo właśnie widziałem, że jest do kupienia w promocji w empiku za 70zł i się tak trochę napaliłem ;D Szansa na high detale jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:27, Galileo napisał:

A jak oblivion chodziłby na 2GB ramu 3.0ghz procku i radku x1650pro ? Bo właśnie widziałem,
że jest do kupienia w promocji w empiku za 70zł i się tak trochę napaliłem ;D Szansa na high
detale jest ?

To nie G3 przy takim kompie powinno iść na max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:27, Galileo napisał:

A jak oblivion chodziłby na 2GB ramu 3.0ghz procku i radku x1650pro ? Bo właśnie widziałem,
że jest do kupienia w promocji w empiku za 70zł i się tak trochę napaliłem ;D Szansa na high
detale jest ?

u mnie w Bielsku-Białej w Media Oblivion był za 50 zł, choć na naklejce pisało 69.90 :)
jeżeli w twoim mieście jest Media Markt to zajrzyj czy jest tak samo :).
a powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:27, Galileo napisał:

A jak oblivion chodziłby na 2GB ramu 3.0ghz procku i radku x1650pro ? Bo właśnie widziałem,
że jest do kupienia w promocji w empiku za 70zł i się tak trochę napaliłem ;D Szansa na high


co do maksymalnych detali to nie bylbym taki pewnien... karta moze byc troche slaba... ja mam athlona 3k+, 1g ramu i geforce''a 8600gt i antyaliasingu pelnego nie wyciaga:/:D ale high to tak z palcem w... i w dosc niezlej rozdzialce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do jakich gildii itp mogę wstąpić(jestem przy tym że muszę odszukać amulet królów czy jakoś tak).
ja bym chciał być magiem(jest jakaś gildia magów?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no AA raczej nie używam, ale bardzo się moje oczy przyzwyczaiły do 1280x1024, a praktyka nauczyła mnie, że w bardzo niewielu grach mogę płynnie pograć w takiej rozdziałce... z teksturami na high ofkoz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 19:46, Galileo napisał:

Nie no AA raczej nie używam, ale bardzo się moje oczy przyzwyczaiły do 1280x1024, a praktyka
nauczyła mnie, że w bardzo niewielu grach mogę płynnie pograć w takiej rozdziałce... z teksturami
na high ofkoz :)


bez AA na takim konfigu wszystko na high spokojnie pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest gildia magw, idziesz do obojętnie jakiego miasta (oprócz Imperial City) i tak szukasz budynku gildi magów, w środku zagadujesz do szefa gildi w danym mieście i on Cię zapisuje do gildi. Musisz mieć "czyste konto" żeby wstąpić do gildi magów (nie może być wyznaczona nagroda za twoją głowe).

Oprócz gildi magów jest jeszcze gildia wojowników, arena, gildia złodzieji i mroczne bractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 03:18, SinClers napisał:

gram w obliviona teraz muszę odzyskać kamień cesarza czy coś takiego. czyli jestem na samym
początku, warto kupić dodatek?The Elder Scrolls IV: Oblivion - Shivering Isles
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8548

Najpierw ukończ podstawke. Mi ten dodatek się podobał, ma dziwny klimat troche podobny do morrowinda(iwelkie grzyby itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować