Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 16:58, Bambadil napisał:

> 3. Czy w ogóle warto? ;)
Moim zdaniem tak, ale chyba bardziej opłaca się kupić Shivering Isles, gdyż dodaje nowy obszar
(i to dość spory), nowych przeciwników, nowe czary, bronie, zbroje itp. itd.

Skoro tak mówisz. Ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić OBA dodatki ;) (no, może poza kasą ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba dodatki są warte zachodu... i kasy;) W KotN dostajemy bardzo ciekawy i efektowny tytułowy mod oraz według mnie najlepszą zbroję w grze(najlepsze i największe premie i do tego boskie moce - np. jak masz buty krzyżowca to żadne zwierze Cię nie tknie), dlatego warto Knights of the Nine postacią na co najmniej 20 poziomie [lvl scalling]. No i bym zapomniał - kropierze ^^
A co do Shivering Isles - ten dodatek jest bardziej rozbudowany niż wiele pełnych wersji gier - tak opinia jest zupełnie wystarczająca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie grałem w Shivering Isles, ale z tego co mi wiadomo, dorównuje Oblivionowi :) Dlatego gorąco polecam, bo przy obku spędziłem około 50godzin ( ach ten x-fire ) :). Zwłaszcza, że cena stoi na normalnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w żaden dodatek ( może to śmieszne ale to prawda) i jakoś bardziej mnie kusi do kupieni dodatku Knight of the nine choć SI też może być nie najgorsze ,a możesz mi powiedzieć Probos jaki jest cel w SI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion jest fenomenalny. Właśnie gram woodelfem i dołączyłem do rodziny pana Lachance (świetnie zrobiona cała sprawa z gildią zabójców) a zadania jakie fajne dostałem, najbardziej podobało mi się to z upozorowaniem nieszczęśliwego wypadku dla pana Baelina. Ale do sedna, gram zabójcą i wszystkie umiejętności mam takie czysto skradankowe, albo akrobacyjne - jedynym wysokim współczynnikiem bojowym u mnie jest strzelectwo, kiedy wszedłem do otchłani przy Kvatch kompletnie nie mogłem sobie poradzic z impami tam biegającymi - zaznaczam, że mialem wtedy poziom 2, w tej chwili mam poziom 6 - czy mogę tam wrócic i liczyc, że będzie łatwiej ? Bo słyszałem coś o tym level scalling, więc jak rozumiem wszystkie potworki też wskakują ze mną na level 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, głównym celem jest pomoc Sheogorathowi, czyli daedrze, nazywanej również Bogiem Szaleństwa :) Czytałem wiele pochlebnych opinii o nim samym, gdyż potrafi wyjechać z niezłym tekstem :D
Oczywiście, nic nie przeszkadza w tym, żeby w myśl starej Elderowej tradycji " róbta co chceta " zlać Sheogoratha i powiedzmy rozwalić wszystkich i wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę celem w SI jest zostanie samym bogiem szaleństwa i powstrzymanie szarego marszu - więcej szczegółów nie zdradzam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:22, Galileo napisał:

Oblivion jest fenomenalny. Właśnie gram woodelfem i dołączyłem do rodziny pana Lachance (świetnie
zrobiona cała sprawa z gildią zabójców) a zadania jakie fajne dostałem, najbardziej podobało
mi się to z upozorowaniem nieszczęśliwego wypadku dla pana Baelina. Ale do sedna, gram zabójcą
i wszystkie umiejętności mam takie czysto skradankowe, albo akrobacyjne - jedynym wysokim współczynnikiem
bojowym u mnie jest strzelectwo, kiedy wszedłem do otchłani przy Kvatch kompletnie nie mogłem
sobie poradzic z impami tam biegającymi - zaznaczam, że mialem wtedy poziom 2, w tej chwili
mam poziom 6 - czy mogę tam wrócic i liczyc, że będzie łatwiej ? Bo słyszałem coś o tym level
scalling, więc jak rozumiem wszystkie potworki też wskakują ze mną na level 6.


Z diablikami bedzie latwiej ale mogą pojawic sie nowi, mocniejsi przeciwnicy np. Postrach Klanów (taki jaszczur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Czy oblivion pujdzie mi na karcie geforce 4 ti 4200(1.3 pixel shader 128 ram).W tym numerze cd-action jest gra ubersoldjer ktura wymaga karty graficznej z 128 ramu i shader moder 2.0 i dzjala bez problemowo,moge nawet wlanczac shadery 2.0 i gra nawet ladnje dzjala a z tego co slyszalem oblivion ma takie same wymaganja.A moze oblivion poszedl by mi z oldblivionem i jakims programem zmnjejszajoncym wymaganja gry lub co zwienksza wydajnosc komputera.Bardzo prosze o odpowiedz bo zawsze mazylem o oblivionje tylko myslalem ze mi nje pujdzie lecz kiedy zadzjalal ubersoldjer myslalem ze oblivion moze tez zadzjalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Oblivion wcale taki sprzętożerny nie jest ;) Jeżeli działa Ci UB, to zapewne Oblivion też odpali. Najwyżej będziesz się ratować OldBlivionem, ale wątpie ;) Spokojnie na 800x600 sobie w Obka zagrasz ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 13:58, lisiek1994 napisał:

Siemka.Czy oblivion pujdzie mi na karcie geforce 4 ti 4200(1.3 pixel shader 128 ram)

Wiec slyszalem ze jezeli sciagniesz sobie programik bodajze oldoblivion to gra powinna pujsc bezproblemowo na twojej karcie , Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka,dał bys link na jakis fajny program do poprawjanja wydajnosci komputera(szczegulnie do karty graficznej).podam muj sprzent:

procesor:2800+(1.63ghz)
ram:512
karta graficzna:geforce 4 ti 4200 z 128 ramu i 1.3 pixel shader(gra ktyra ma 2.0 mi dzjala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając właśnie nowe CDA zauważyłem, czytając recenzję spolszczonego dodatku do Obliviona: Shivering Isles, że nad recenzją jest napisane: "MULTIPLAYER: TAK". Jestem prawie pewien, że to zwykła pomyłka, ale kto wie, czy się nie mylę? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba ,że fani stworzą. Istnieje fanowski multi do morka. Ale robie takiego czegoś do Obliviona jest dłuuuuuuuuuuuugą pracą. Nie słyszałem żby fani robili taki mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować