Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 20:26, Fagno napisał:

A ja mam do was kilka pytań :)

1. Jak mi pójdzie Obek na komputerze Intel Celeron 2.4 GHz, 1024 MB Ram (2x 512 GoodRam), GeForce
7300 GT 256 MB ?


Mam bardzo podobny sprzęt. Procesor o tym samym zegarze, więcej ramu, ale słabszą kartę graficzną i chodzi mi na średnio wysokich:)

Dnia 10.08.2007 o 20:26, Fagno napisał:

2. Czy gra jest chociaż tak dobra jak TES 3 pod kątem fabularno/historycznym ? Pamiętam te
księgi w które się zaczytywałem z ciekawości w Morku...


Fabuła była ciekawsza w Morrowindzie, ale to nie znaczy, że w Oblivionie jest słaba, tak jak powiedział Bumber - kwestia gustu. A co do ksiąg, to jest ich tak samo dużo jeśli nie więcej:)

Dnia 10.08.2007 o 20:26, Fagno napisał:

3. Czy fanowi fantasy, książek z tego zakresu, magii i miecza, epickich historii itp. itd.
spodoba się ta gra ? Zwłaszcza epickich historii i świetnej fabuły.


Mi się podoba, a za fana fantasy się uważam^^ Kupić warto jest Obliviona na 100%:) Jeśli lubisz RPG to Oblivion Ci podpasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy moge ustawic detale na sredie a nietracac przy tym wygladu wody z wysokiego ustawienia grafiki ? jak to mam zrobic?? z gory dziex za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz i chyba nie stracisz nawet bardzo na wydajności. A jak to zrobić? Normalnie. Klikasz na ustawienia wody i wybierasz najwyższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 21:25, kamceg napisał:

Możesz i chyba nie stracisz nawet bardzo na wydajności. A jak to zrobić? Normalnie. Klikasz
na ustawienia wody i wybierasz najwyższe:)

Ustawienia wody ?? mozesz mi przyblizyc gdzie ta opcje znajde bo naprawde niewiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak Ci to przybliżyć bo ta opcja jest w opcjach:P Musisz wejść w Opcje, potem grafika i potem masz ustawienia, a z resztą - wrzucam screena.

20070810213152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 21:31, kamceg napisał:

Nie wiem, jak Ci to przybliżyć bo ta opcja jest w opcjach:P Musisz wejść w Opcje, potem grafika
i potem masz ustawienia, a z resztą - wrzucam screena.

Dzieki baardzo ale zemnie debil nawet tam niezagladalem :) Naprawde wielkie dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,bo po okolo 3 minutach granja,nie reaguje klawiatura i myszka w oblivionie.A w windowsie wszystko dobrze dzjala wienc nie wiem co sie dzijeje,prubowalem wszystkiego(reinstalki i wiele innych) lecz to nic nie daje.Moeze trzeba wpsiac cos w konsoli albo ustawic cos w ustawienjach,(prubowalem wgrac patcha lecz jest jakis blond,sciongam tearz spolszczajoncego,moze on pomoze)

podam swuj sprzent:

geforce 4 ti 4200(128 ram,1.3 pixel shader,1.1 vertex shader)
ram 512
procesor amd sempron 2800+(1.63 ghz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować OldBliviona, bardzo przydatny program, dzięki któremu na twoim sprzęcie, gierka spokojnie będzie działać, bez jakiegoś chrupania, lub zgrzytów ;)
Na przyszłość, radzę dokupić około 1GB ramu, oraz wymienić procesor na dwurdzeniowy, a także kartę grafiki, na jakąś z z shader 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut
Rozwiązanie jest proste (sam miałęm ten problem). Otwórz plik oblivion( ten w którym jest cała konfiguracja) w moich dokumętach i zmień wpis: bUse Joystick=1 na bUse Joystick=0 . Wszystko będzie działąć jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to nic nie daje.na innym forum muwili zeby usunonc jkaies kodeki bo najprawdopodobnjej one sprawjajo problem oraz przeinstalwoac obka.Ale sprubuje nie usuwac kodekuw tylko przeinstaluje obka i zrobje jka muwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tobje robi sie tak ze po jkaims czasie w grze nie reaguje myszka i klawjatura?A ty masz polsko wersje czy angjelsko(bo ja polsko).Wiesz moze co zrobic z tymi kodekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:22, Kermit5738 napisał:

> wiecie moze gdzie so te kodeki?
Tutaj moze znajdziesz odpowiedz na to pytanie http://www.nvision.pl/forum/index.php?showtopic=25102&st=0
, Powodzenia !

tam o tym nic nie ma.Ale na innym forum muwili cos o nie kompatybilnosci obliviona z jakimis kodekami i musze je usunonc lecz nie wiem gdzie so.Tam ten sposub z tym yoystikem nie dzjala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 13:38, El Cascador napisał:

> W kturym pliku konfiguracyjnym trzeba to zmjenic bo so 2( jeden w moich dokumentach drugi
w
> folderze gry)?
W tym w folderze gry.

Sprubuje ale nie sondze zeby zadzjalalo .A w moje dokumenty ma pozostac domyslan konfiguracja?

PS:uruchamjam oldblivionem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w oblivionje(patrz na poprzednje posty).Prubowalem juz wszystkiego odinstalowanja kodeki(chyba wszystkie),reinstalki gry,formatu i juz nie weim co mam zrobic.MOeze trzeba cos dopisac w pliku kongiguracyjnym ale yoystik juz wylonczylem.Lecz zauwazylem ze nad tym jest cos o myzzce i klawjaturze.Moze tam cos trzeba zmjenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować