Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Mam taki problem: Czy będe mógł jakoś dołączyć do mrocznego bractwa bo...zabiłem kogoś tam i w nocy pojawił się Lucian Lachancen a ja go zabiłem, czy będzie możliwe dołączenie się do bractwa, nawet jak bym miał używać kodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wczytaj save''a zanim zabiłeś Lachanca. Ablo możesz spróbowa kodu startquest <quest id>, i wpisa id questów związanycz z mrocznym bractwem ale to dużo zabawy by z tym było... Lepiej jak wczytasz save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 21:16, Alexx1 napisał:

Mam Pentium d 820 2 gb ram i GF 7300 GT.Na jakich ustawieniach mogę grać?

Wydaje mi się, że na wysokich, z wyłączonymi kilkoma bajerami. Jesli pobawisz się w .ini, będziesz mógł grać komfortowo na tym poziomie detali. :) Wszystko i tak zależy od indywidualnych ustawień graficznych, jak i ustawieniach w pliku .ini, lecz mogę Cię zapewnić, że grafika zła na pewno nie będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - będzie trochę spoilerów i pytanie ;D
Heh nie wiem co jest :D chyba robie coś supra-wątkowego, bo zamknąłem wrota do otchłani w Kvatch, polazłem znalazłem Septima, dotarłem już do tego kto stoi za śmiercią imperatora i teraz muszę na podstawie czterech ksiąg odnaleźc siedzibę sprawców. Czyli wątek główny robię ok, aż tu nagle w różnych miejscach podczas moich wędrówek otwierają się wrota do otchłani i teraz pytanie (bo nie mam żadnego questu z nimi związanego) zamknąłem już trzy - dodatkowo do tej z Kvatch, czy mam je zamykac ? Czy moze niepotrzebnie sie trudzę ? A może w ogóle to tak jest, że mogę a nie muszę. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze chwilę, a dostaniesz zadanie od Jauffre, które będzie polegać na pomocy Brumie :) (czyli będziesz musiał chodzić od miasta do miasta [Imperial City możesz sobie darować bo i tak Ci nie pomogą] i prosić o wsparcie dla Brumy. Oczywiście najpierw będziesz musiał zamknąć wrota, które leżą nieopodal danego miasta. A i żeby dostać zadanie zamknięcia jakiejś bramy będziesz musiał udać się do zamku w danym mieście).
Ps. To zadanie jest tylko questem pobocznym, ale pomocnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 21:40, Galileo napisał:

Uwaga - będzie trochę spoilerów i pytanie ;D
Heh nie wiem co jest :D chyba robie coś supra-wątkowego, bo zamknąłem wrota do otchłani w Kvatch,
polazłem znalazłem Septima, dotarłem już do tego kto stoi za śmiercią imperatora i teraz muszę
na podstawie czterech ksiąg odnaleźc siedzibę sprawców. Czyli wątek główny robię ok, aż tu
nagle w różnych miejscach podczas moich wędrówek otwierają się wrota do otchłani i teraz pytanie
(bo nie mam żadnego questu z nimi związanego) zamknąłem już trzy - dodatkowo do tej z Kvatch,
czy mam je zamykac ? Czy moze niepotrzebnie sie trudzę ? A może w ogóle to tak jest, że mogę
a nie muszę. Dzięki za odpowiedź.



Oczywiście że nie musisz to jest na zasadzie "jak chcesz", jest takie zadanie "Sojusznicy Brumy" i tam zamykasz poszególnym miastom wrota otchłani a oni wzamian oferują pomoc Brumie przy jej obronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za odpowiedzi. W każdym razie fajnie to wymyślili, szedłem sobie niedaleko Kvatch po zamknięciu tamtejszych questowych wrót i byłem zadowolony z siebie, że taki jestem hardkorowiec, a tu nagle zonk z daleka widzę kolejną bramę O_o, domyślałem się, że napewno wielu miastom otworzą się takie wrota, ale nie, że aż tyle :D btw krajobraz się fajnie zmienia w miejscu w którym się pojawiają, po zamknięciu też fajnie wyglądają i tooo niebo ;D noo ogólnie oblivion mnie zafascynował swoim pięknem i światem. Polecam każdemu, kto nie zagrał. Sam dziwię się, że dopiero teraz odkryłem tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co jest niewątpliwą korzyścią z zamykania wrót otchłani to kamienie pieczęci - te żarzące się kamienie, których zabranie powoduje zamknięcie wrót. Takim kamieniem możesz zakląć dowolny przedmiot - i dłużej będziesz grał tym lepsze kamienie będziesz spotykał. Do tego zaklinanie kamieniami pieczęci nic nie kosztuje - traci się jedynie wykorzystany kamień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 00:06, Alexx1 napisał:

Jak kogoś rozbroić?Mam już tą umiejętność,ale coś mi nie wychodzi.

Trzymaj przycisk "a" albo "d" i atakuj, w końcu rozbroi. Nie ma takiego czegoś że zawsze od razu rozbrajasz. (ładnie to opisali na tyle instrukcji )
Wczoraj wróciłem do gry i stwierdzam że granie z dodatkiem KotN ułatwia wszystko. Ta iglica szczytów służy jako dobra miejscówka ;) Uzbrojonego lonia też się dostaje za darmo, starą szkapę ale zawsze coś. Jestem przyzwyczajony do argonianina i ciągle brakuje mi ogona w nordzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 01:23, Kermit5738 napisał:

Mam pytanko czy w grze jest jakas lepsza bron niz Umbra ?? Z gory dziex za odpowiedz :)

Jeżeli dobrze pamiętam to tak. Deadryczna bodajże była najlepsze. W dodatkach też mogła wyjść jakaś powerfullaśna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umbra jest najpotężniejszym mieczem w grze i nie ma lepszego. Jeśli chodzi o ilość fizycznych obrażeń zadawanych przez nią. Jednak odpowiednio zaklęta daedryczna broń albo miecz krzyżowca może okazać się lepszy... chociaż nie koniecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam misje w Oblivion KotN "Gniew Przyrody" i aby dowiedzieć się gdzie są ukryte buty krzyżowca musze udac sie do kaplicy Kynareth w wielkiej puszczy i porozmawiać z kaplanami, ktorzy tam sa. Przyjechalem na miejsce i przy rozmowie z kązdym moge tylko pytać o plotki a nic na temat misji. O co tam chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 11:45, Mixon1988 napisał:

Mam misje w Oblivion KotN "Gniew Przyrody" i aby dowiedzieć się gdzie są ukryte buty krzyżowca
musze udac sie do kaplicy Kynareth w wielkiej puszczy i porozmawiać z kaplanami, ktorzy tam
sa. Przyjechalem na miejsce i przy rozmowie z kązdym moge tylko pytać o plotki a nic na temat
misji. O co tam chodzi???


Patrz nie mam dodatku a wiem o co chodzi. GADAJ z kapłanką!

http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1688&Itemid=1021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 14:50, Qba777 napisał:

Patrz nie mam dodatku a wiem o co chodzi. GADAJ z kapłanką!

http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1688&Itemid=1021


Myślisz że z nią nie gadalem i tak jak wcześniej napisałem do wyboru mam tylko opcję "plotki" i ona tam gada nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie rozwoju postaci. a mianowicie mozliwe jest stworzenie dobrej postaci(tzn takiej ktora nie bedzie za slaba by moc spokojnie przejsc gre)poslugujacej sie biegle ostrzami i lukiem? bo uzywam tych dwoch broni zamiennie i nie wiem czy nie wyjdzie mi to pozniej na zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 15:08, Mixon1988 napisał:

> Patrz nie mam dodatku a wiem o co chodzi. GADAJ z kapłanką!
>
> http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1688&Itemid=1021


Myślisz że z nią nie gadalem i tak jak wcześniej napisałem do wyboru mam tylko opcję "plotki"
i ona tam gada nie na temat.


A dziennik coś mówi? Jestem teraz jak dziecko w ciemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 17:13, Qba777 napisał:

A dziennik coś mówi? Jestem teraz jak dziecko w ciemności.


W dzienniku pisze że w celu odnalezienia butow krzyżowca mam udac sie do oltarza czy cos tak kynareth i porozmawiac z kapłanami tam przebywajacymi. Są tam 2 kaplani i 1 kaplanka ale nic nie wiedza o żadnych butach.. Dziwne...
Jest tu ktoś kto gra w KotN i przeszedl tego questa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować