Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 17:11, MarneusPL napisał:

mam pytanie odnosnie rozwoju postaci. a mianowicie mozliwe jest stworzenie dobrej postaci(tzn
takiej ktora nie bedzie za slaba by moc spokojnie przejsc gre)poslugujacej sie biegle ostrzami
i lukiem? bo uzywam tych dwoch broni zamiennie i nie wiem czy nie wyjdzie mi to pozniej na
zle.

Bez problemu dasz radę przejść grę, ale radzę też zainwestować coś w magię, tak byś w sytuacjach kryzysowych mógł się wspomóc jakimś czarem. Co do walki ostrza + łuk, to najlepiej poćwiczyć skradanie i z ukrycia likwidować przeciwników z łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 21:56, rafalski10 napisał:

Mam pytanie czy oblivion poszedł by na moim kompie
My CPU
AMD Athlon xp 2000+,1 GB Ram,karta GF 6600 GT z 256 mb ram


Ja mam Athlona xp 2400+, 1 GB Ram, karta GF 6600 z 256 ram czyli prawie to samo i gram na średnich detalach.
Fakt że czasami przytnie w lesie ale na ogol chodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 09:30, rafalski10 napisał:

czyli na słabych detalach by ładnie chodziło?

No na słabszych by nawet nieźle chodzilo ale nie polecam bo grafa na nich jest naprawdę paskudna.Lepiej ustawić detale postaci i obiektów na średnie będzie od razu dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Boże chyba tak każdy ma...przeciez wiadomo że jak jesteś w jakimś domku w mieście to ci tak nie ścina bo tam jest mniej detali niż np. w lesie albo na otwartej przestrzeni.Swoją drogą gra potrafi mocno się zaciąć także podczas walki szczególnie z duża iloscią wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:27, dambialko napisał:

nie,właśnie obojętnie jak walczę to mi się nie ścina tylko jak chodzę na piechotę lub jestem
na rumaku.

mnie się scina i jak chodzę po terenie i jeżdzę rumakiem(wtedy to bardziej)ale jak np. walczę z tak 10 przeciwnikami to mi sie scina.Przecioez podczas jakiejs tam malej potyczki z bandytami tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry nie czytałem o tysiąc gorszy ode mnie ale nic nie szkodzi.co to ma do rzeczy to jest temat o oblivionie ,a nie o naszych kompach więc wielkie sorry za to ,że gadałem o czymś innym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem.PO jakims czasie granja w obliviona przestaje reagowac klawjatura i myszka a yoystik ciongle dzjala.Gra tez nadal dzjala.Próbowalem juz wszystkiego(reinstalka,zmjany w ini oraz instalacja patchy)lecz nic to nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować