Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 13:01, lukasz11111 napisał:

no to taki świat niech dadzą, albo podobny. Ale masz racje z tymi kaczkopodobnymi.



z czego jest ta mapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 13:10, lukasz11111 napisał:

warlords battlecry III, ale wracając do obliviona znasz jakieś kody.


nie lubię grać z kodami, ale czasami zeby sie pobawic wlaczam, ale nigdy nie gralem w obka z kodami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 13:10, lukasz11111 napisał:

warlords battlecry III, ale wracając do obliviona znasz jakieś kody.



ale jednak wracając do tej mapy, to jest jakas gra czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 13:18, Orteos napisał:

nie lubię grać z kodami, ale czasami zeby sie pobawic wlaczam, ale nigdy nie gralem w obka
z kodami...

Pamiętam, że jak grałem już któryś tam raz, wkurzył mnie wygląd mojej postaci, a że miałem wysoki level, zmieniłem ją nieco... to tyle w kwesti kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego,kolego kody to oszustwo,ale popytaj na Adamantynowej Wieży(Adamantin Tower).Czyli oficjalnej,polskiej stronie o serii TES.
P.S.To nie jest reklama! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy lokacje Shivering Isles rozszerzają mapę prowincji Cyrodil czy jest to jakby osobna kraina do której musimy dostac się np. portalem or statkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 15:39, Galileo napisał:

Mam pytanie - czy lokacje Shivering Isles rozszerzają mapę prowincji Cyrodil czy jest to jakby
osobna kraina do której musimy dostac się np. portalem or statkiem ?


Portalem. Jest to wyspa więc raczej nie mogłaby być rozszerzeniem dla Cyrodill :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 16:10, lukasz11111 napisał:

To dobrze, ja przeszedłem morrowinda bez kodów.


No i? Sorka, ale jesteś na tym forum już jakiś czas (sądząc po randze), a nadal piszesz posta pod postam, w dodatku nie wszystkie na temat...
Sorka, że teraz ja zrobiłem offtopa, ale trochę mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 16:49, DJ Szlafrok napisał:


No i? Sorka, ale jesteś na tym forum już jakiś czas (sądząc po randze), a nadal piszesz posta
pod postam, w dodatku nie wszystkie na temat...
Sorka, że teraz ja zrobiłem offtopa, ale trochę mnie to wkurza.

co tu dużo mówic nie jestes jedyna osoba która to zauważyła.Wspomnainy uzytkownik forum, brygadzista cały czas spamuje w tym temacie(przynajmniej na tej stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 16:52, Altair05 napisał:

co tu dużo mówic nie jestes jedyna osoba która to zauważyła.Wspomnainy uzytkownik forum, brygadzista
cały czas spamuje w tym temacie(przynajmniej na tej stronie).


Ale ja się odezwałem! ;-)
Co do Obliviona - moim zdaniem mogliby zatrudnić więcej osób podkładających głosy. Strasznie mnie wkurza, kiedy KAŻDY ork mężczyzna mówi takim samym głosem, zwłaszcza w sklepach. No i wykorzystano parę osób z Morrowinda, a że w niego chwilkę grałem, to jednak troszkę się zirytowałem.
No, nie zrobiłem OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2007 o 16:59, DJ Szlafrok napisał:

Ale ja się odezwałem! ;-)

uznałem że już nic dodawać nie muszę wiec nie pisałem takiego samego posta.

Dnia 17.08.2007 o 16:59, DJ Szlafrok napisał:

Co do Obliviona - moim zdaniem mogliby zatrudnić więcej osób podkładających głosy. Strasznie
mnie wkurza, kiedy KAŻDY ork mężczyzna mówi takim samym głosem, zwłaszcza w sklepach. No i
wykorzystano parę osób z Morrowinda, a że w niego chwilkę grałem, to jednak troszkę się zirytowałem.
No, nie zrobiłem OT.

niestety nie tylko orkowie mają takie same głosy.Np.zwykły obywatel ma głos jauffra,inny baurusa itp. nie byłoby to problemem gdyby nie to że te głosy powtarzaja sie na każdym kroku.Ogólnie przydalłaby się większa różnorodność podkładanych głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:04, Altair05 napisał:

niestety nie tylko orkowie mają takie same głosy.Np.zwykły obywatel ma głos jauffra,inny baurusa
itp. nie byłoby to problemem gdyby nie to że te głosy powtarzaja sie na każdym kroku.Ogólnie
przydalłaby się większa różnorodność podkładanych głosów.


Cóż, to był przykład. Każda rasa ma po 2 głosy. No i w sumie tylko Martin, Uriel i Mankmar mają swoje głosy. Wychodzi mi łącznie 21 głosów (2 x 9 ras + 3 unikatowe głowsy). Cóż, przy tysiącu postaci to mało. Przy pracach nad G3 pracowało 30 aktorów dla około 600 postaci, a głosy były wystarczająco podobne, by nie osiągnąć wrażenia monotonii (przynajmniej w wersji ANG... bo PL to już inna bajka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shivering Isles dodaje nam sporych rozmiarów ( powierzchnia wyspy to 1/4 Cyrodiil [Cyrodiil ma 16 mil kwadratowych]) wyspę, która dzieli się na dwa regiony - Manię(kolorową i wesołą) oraz Demencję (szaro-zieloną i deszczową). Na wyspe Sheogoratha dostajemy się za pomocą poratlu, znajdującego się na wysepce koło Bravil. na tą właśnie wysepkę można się dostac albo wpław, albo za pomocą chodzenia po wodzie. Reasumując - dodatek jest warty polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 17:23, kamceg napisał:

Shivering Isles dodaje nam sporych rozmiarów ( powierzchnia wyspy to 1/4 Cyrodiil [Cyrodiil
ma 16 mil kwadratowych]) wyspę, która dzieli się na dwa regiony - Manię(kolorową i wesołą)
oraz Demencję (szaro-zieloną i deszczową). Na wyspe Sheogoratha dostajemy się za pomocą poratlu,
znajdującego się na wysepce koło Bravil. na tą właśnie wysepkę można się dostac albo wpław,
albo za pomocą chodzenia po wodzie. Reasumując - dodatek jest warty polecenia:)



zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować