Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 20:28, Gabryiel napisał:

Siema wszystkim jesli ktos ma do sprzedania Septim (monete ) Z edycj kolekcjonerskiej to ja
chentnie kupie daje 30 zl

Też bym chciał ją mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:34, ArcydemonXXX napisał:

> Proszę oto mapa Tamriel. Jest 9 różnych krain.
No ! Fajna mapka. Tylko trochę duże to Tamriel, nie sądzisz ?


ale że co? za małą mapkę dałem? większej mi sie nie chciało szukać :) A jeżeli ci chodzi o wielkość terenu no to masz racje: trochę jest spore to Tamriel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:36, jakoktochce napisał:

> > Proszę oto mapa Tamriel. Jest 9 różnych krain.
> No ! Fajna mapka. Tylko trochę duże to Tamriel, nie sądzisz ?

ale że co? za małą mapkę dałem? większej mi sie nie chciało szukać :) A jeżeli ci chodzi o
wielkość terenu no to masz racje: trochę jest spore to Tamriel!

Do wielkości mapki, którą dałeś nic nie mam. Da się zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Przodownikiem, a widac, że jeszcze regulaminu nie przeczytałeś - na forum nie wolno zamieszczac żadnych ogłoszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź dokładnie do tych kapliczek, których położenie masz zaznaczone na mapce od Proroka. To, że jakaś kapliczka się powtarza to nic dziwnego. W Cyrodiil jest po parę kapliczek tego samego rodzaju. Gdyby było tylko po jednej to by było trochę mało jak na taki świat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:11, Alexx1 napisał:

Chodzę tam gdzie zaznaczone.Nie mogę znaleźć tej kaplicy Mary.



to skozystaj z mapy albo poradnika (poradnika chyba nie było w zestawie z grą ale mozesz poszukac necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz mapkę od proroka to wiesz, że kaplica Mary znajduje się na zachód od Skingardu. Jeżeli nie możesz znaleźc to proszę, oto screeny. Tam gdzie jest strzałeczka oznaczjąca postac, jest kaplica.

20070818104841

20070818104857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że ostatnio duzy się tu dzieje! Wiec mam takie male pytanie-ciekawostke. Czy ktoś kiedyś spotkal stwora o nazwie Książe Dremora??? W poradniku pisze mi że jak mamy przyzywanie na 100 to mozemy sobie go przywolac ale nigdy go nie spotkalem . Czy to jakas "ulepszona wersja" zwyklego żolnierza dremory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książe Dremora był w Morrowindzie. W Obilvionie najpotężniejsza dremora to Valkynaz. Więc nie wiem co za poradnik czytałeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:45, kamceg napisał:

Książe Dremora był w Morrowindzie. W Obilvionie najpotężniejsza dremora to Valkynaz. Więc nie
wiem co za poradnik czytałeś:P


No ten w postaci ok. 300 stronicowej książeczki, dolanczany byl do gry jak została wydana w polskiej wersji.
Jak masz to przeczytaj sobie -strona 156 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Mój głupi błąd.Szukałem na zachód od Kvatch.......Znalazłem pełną zbroję ebonową,ale mój hełm ma takie stalowe plamy.Co jest?Farba zeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. I ten Książe Dremora to chyba jest dremora Valkynaz, bo w Oblivionie nie ma takiej jednostki jak Książe Dremora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 18:22, kamceg napisał:

Sprawdziłem. I ten Książe Dremora to chyba jest dremora Valkynaz, bo w Oblivionie nie ma takiej
jednostki jak Książe Dremora.


A nie wiesz gdzie można kupić to zaklęcie przywolania. Albo gdzie tą dremore spotkałeś -w otchłani???
Bo ja tam bylem ostatni raz ok.15 levelu i nie widziałem takiej dremory na oczy (chyba że nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gorn63 dobrze Ci powiedział. W Oblivionie jest coś takiego jak level scalling i dlatego coraz lepsze potwory pojawiają się od coraz wyższego levelu twojej postaci. Więc skoro jesteś na 15 lvl to jeszcze będziesz musiał sobie poczekac. Największym atutem "spotkania" z Dremorą Valkynaz jest to, że tylko z tej dremory można zdjąc Daedryczny pancerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 17:28, kamceg napisał:

gorn63 dobrze Ci powiedział. W Oblivionie jest coś takiego jak level scalling i dlatego coraz
lepsze potwory pojawiają się od coraz wyższego levelu twojej postaci. Więc skoro jesteś na
15 lvl to jeszcze będziesz musiał sobie poczekac. Największym atutem "spotkania" z Dremorą
Valkynaz jest to, że tylko z tej dremory można zdjąc Daedryczny pancerz.

Daedryczny pancerz jest jednym z moich ulubionych. Racja. Tylko można ją zdjąć z Dremory Valkynaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym atutem "spotkania" z Dremorą

Dnia 19.08.2007 o 17:28, kamceg napisał:

Valkynaz jest to, że tylko z tej dremory można zdjąc Daedryczny pancerz.


W Oblivion grałem już dość dawno i być może nie pamiętam zbyt dokładnie , ale Deadryczne Zbroje mają na sobie strażnicy kopalni w której niewolnikami są ogry.Dostajemy się tam wykonując jeden z questów dla Deadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować