Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 20:55, Shabranigdo napisał:

www.planetelderscrolls.com


co do tej stronki to musisz być zarejestrowany a to kosztuje przynajmniej tak było jak tam wchodziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:00, Gall historyk napisał:

co do tej stronki to musisz być zarejestrowany a to kosztuje przynajmniej tak było jak tam
wchodziłem


To chyba na zły adres wchodziłeś :D, podczas ściągania można sobie wybrać nie płatnego mirrora i wszystko gra. A rejerstracja jest darmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 21:04, Shabranigdo napisał:

To chyba na zły adres wchodziłeś :D, podczas ściągania można sobie wybrać nie płatnego mirrora
i wszystko gra. A rejerstracja jest darmowa ;)



oo to super ide tam poszukać modów:)nawet nie wiesz jak jestem wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 21:04, Shabranigdo napisał:

To chyba na zły adres wchodziłeś :D, podczas ściągania można sobie wybrać nie płatnego mirrora
i wszystko gra. A rejerstracja jest darmowa ;)


Sry za 2 posty i offtop ale jednak miałem rację gdy klikam na plik żeby go ściągnąc pojawia się stronka na której mam wybrać czy jestem zarejestrowany a jak nie to mam to zrobic i wybrać rodzaj płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 10:00, lewak napisał:

Czy po ukończeniu wątku głównego w Obku można grać dalej swoją postacią i wykonywać zadania poboczne?


Tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:04, Gall historyk napisał:

Sry za 2 posty i offtop ale jednak miałem rację gdy klikam na plik żeby go ściągnąc pojawia
się stronka na której mam wybrać czy jestem zarejestrowany a jak nie to mam to zrobic i wybrać
rodzaj płatności


To zarejerstruj się, i po sprawie. Jak ciągasz plik pisze na samej górze Please LOG IN. Zaloguj się i będziesz mieć opcje wtboru darmowego mirrora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 10:00, lewak napisał:

Czy po ukończeniu wątku głównego w Obku można grać dalej swoją postacią i wykonywać zadania
poboczne?


Możesz robic wszystko w takiej kolejności jakiej chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na tym właśnie polega siła tej gry^^ Nie ma czegoś takiego, że "o wątek skończony = koniec rozgrywki"(tak jak np. w serii Gothic...) Tak na dobrą sprawę to główny wątek najlepiej przejśc na samym początku - przez wielu uważany jest on za najtrudniejszy;) Jedyne na czym tracimy przechodząc główny wątek na początku to KP zbroi Cesarskiego Smoka(lvl scalling...) Ale i tak Daedryczna, czy Zbroja Krzyżowca jest od niej lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W queście ,,Szpiedzy'''' rozmawiałem z Kapitanem Steffanem. Powiedział mi, że szpiedzy są w pobliży kamienia runicznego. Gdzie to jest? Czy ktoś mógłby umieścić screena z gry lub z zaznaczonym miejscem na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:19, lewak napisał:

W queście ,,Szpiedzy'''' rozmawiałem z Kapitanem Steffanem. Powiedział mi, że szpiedzy są w
pobliży kamienia runicznego. Gdzie to jest? Czy ktoś mógłby umieścić screena z gry lub z zaznaczonym
miejscem na mapie?

pokręć się trochę nie daleko siedziby,chętnie dałabym Ci screenshota ,ale mi kompuś zrobił bum. Jeśli dobrze pamiętam to idź w lewo jak tylko wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. kamień znajduje się pomiędzy świątynią władców chmur, a Brumą. Oto screeny, o które prosiłeś:(sorry, za opóźnienie, ale musiałem screeny zrobic:))

20070829192952

20070829193025

20070829193107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak jest najlepiej, bo moim zdanie atakujące nas ciągle Daedry, są denerwujące, a tak, po ukończeniu wątku głównego, mamy zasłużony spokój i respekt wśród mieszkańców ^^
Oczywiście, ja jako osoba niepoinformowana, przeszedłem najpierw zadania każdej z gildii, czy tam organizacji, a następnie wziąłem się za mainquest... Nic przyjemnego, walczyć z takimi potężnymi daedrami, dlatego utwierdzam Cię w przekonaniu, zrobiłeś bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nic przyjemnego, walczyć z takimi

Dnia 30.08.2007 o 05:35, Probos napisał:

potężnymi daedrami, dlatego utwierdzam Cię w przekonaniu, zrobiłeś bardzo dobrze.


Może i nic przyjemnego, ale za to satysfakcja z przejścia wątku głównego(jeszcze jak przesuniemy pasek w opcjach na prawo to...:)) jest nieporównywalnie większa SPOJLER Bo co innego, gdy torujemy Martinowi drogę do Świątyni zabijając Diabliki, a co innego gdy musimy pokonac same Daedrothy, Xavile i Dremory Valkynaz ;) KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem chce kupic obliviona ale na różnych stronach sa różne wymagania sprzętowe
jedne są takie:

Procesor: Pentium 4 2GHz
Pamięć: 512 MB
Grafika: Zgodna z DirectX 128 MB
System: Windows XP
Wymaga: DirectX 9.0
Dźwięk: Zgodna z DirectX
Napęd: DVD-ROM

a drugie takie:

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4.6 GB HDD, Windows 2000/XP

nie wiem już które są prawdziwe wiec zapytam samych graczy czy pujdzie na moim sprzęcie:
2 GHz
Ati Radeon 9200 128 MB
1280 MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować