Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

czy mógłby mi ktoś doradzić jakie użyć mody na poprawienie wyglądu , bo strasznie brzydko wygląda odległy teren , z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 00:01, cmurder napisał:

czy mógłby mi ktoś doradzić jakie użyć mody na poprawienie wyglądu , bo strasznie brzydko
wygląda odległy teren , z góry dziękuję


Do poprawiania tekstur w oddali służy mod o nazwie LANDSCAPE LOD textures
W tej wyszukiwarce pod literą "L" znajdziesz dość sporo linków do stron gdzie bezpośrednio go sobie ściągniesz.
Po ścągnięciu musisz go wkleić do folderu TEXTURES o tak:
D:\Bethesda Softworks\Oblivion\Data\Textures\landscapelod
Chociaż mi trochę tylko poprawił textury w oddali bo to chyba zależy w jakiej rozdzielczości grasz (od 1024/768 w górę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gramatyki się nie czepiaj. A ORKOWIE nie powinni być aż tak humanoidalnie. Wogule jak spotkasz jakiegoś gościa co biega między dwoma miastami nie pamietam jakimi puści komentarz o humanoidalności orków, argonianinów i khajitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:02, lukasz11111 napisał:

Se pograłem i doszedłem do wniosku, że orki wyglądają trochę za shrekowato. powinny być brzydsze.
A w oblivionie wyglądają jak, powiedzmy jasno zielone stwory.


Hm...muszę się z Tobą zgodzić, sam razu pewnego jak grałem w Obliviona i jak mamusia weszła do mojego pokoju i podejrzała akurat jak rozmawiałem w grze z jakimś tak orkiem, to mama wyskoczyła mi z pytaniem "To Shrek?" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:45, lewak napisał:

Quest na wyleczenie wampiryzmu - skąd mam wziąć (albo gdzie kupić) kamienie dusz, oczywiście
nie kradnąc ich?


O ile dobrze pamiętam quest na wyleczenie wampiryzmu dostajesz po zamianie w wampira. Kamienie Dusz możesz kupić w Cesarskim Mieście, w sklepie magicznym [też o ile dobrze pamiętam :D].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 12:45, lewak napisał:

Quest na wyleczenie wampiryzmu - skąd mam wziąć (albo gdzie kupić) kamienie dusz, oczywiście
nie kradnąc ich?


Kamienie możesz też wziąść z niektórych gildii magów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdej gildi magów sprzedawca ma co najmniej jeden wielki kamień dusz. Jeżeli zawitasz kolejno 5 oddziałów gildii to będziesz miał to czego szukasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To uważasz za minus? Mi się to właśnie podoba, lubie, gdy świat jest nieszablonowy, dlatego przypadła mi też do gustu książka "Orkowie". Kto czytał wie, o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:00, ad0 napisał:

To uważasz za minus? Mi się to właśnie podoba, lubie, gdy świat jest nieszablonowy, dlatego
przypadła mi też do gustu książka "Orkowie". Kto czytał wie, o co mi chodzi.


Nie uważam tego za minus. Tylko coś co mozna było by poprawić, żeby trochę inaczej wyglądali. Tak grożniej. A teraz wyglądają jak ken w orkowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:23, cmurder napisał:

no jeszcze jeden dzień i będę miał Obliviona :)


kiedy go dostaniesz to będzie jeden z lepszych dni w twoim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dodatku shivering isles jest quest w ktorym musze znalezc trzy rzeczy dla takiej jednej co to sie boi jakiejs burzy.dwie juz mam,trzecia natomiast jest w podziemiach w zamarznetej urnie,poza nia w sali jest jeszcze posag i pochodnia,ktorej nie mozna podniesc.czy ktos wie co z tym poczac?

i jeszcze jedno,skad wziac czarcia rose?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 16:51, effka napisał:

w dodatku shivering isles jest quest w ktorym musze znalezc trzy rzeczy dla takiej jednej co
to sie boi jakiejs burzy.dwie juz mam,trzecia natomiast jest w podziemiach w zamarznetej urnie,poza
nia w sali jest jeszcze posag i pochodnia,ktorej nie mozna podniesc.czy ktos wie co z tym poczac?

i jeszcze jedno,skad wziac czarcia rose?

czarcią rosę? do zadana to masz strzałkę :_) Na serio to poszukaj na AW poradnika. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować