Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

mam takie pytanie mam komputer athlon 3800 x2 GF 8800 GTS i 2gb ramu czy przy dokupieniu ram do 4gb oblivion by przestal doczytywac obszar i sie przycinac a moze procek tez wymienic jak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:36, devilll napisał:

mam takie pytanie mam komputer athlon 3800 x2 GF 8800 GTS i 2gb ramu czy przy dokupieniu ram
do 4gb oblivion by przestal doczytywac obszar i sie przycinac a moze procek tez wymienic jak
uwazacie


nie wiem czy chciałeś się sprzętem pochwalić :D czy sobie jaja robisz XD mina GF7900GS A3,2+ 1,5Gb RAM śmiga bez zająknięcia na pełnych detalach xD tylko z wyłączonym HDR (drażni mnie ten wodotrysk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:23, devilll napisał:

a mi podcina i niewiem czemu


Ściągnij najnowsze sterowniki do karty, powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:33, devilll napisał:

gowno to dajei tak przycina


Proszę grzeczniej, nie moja wina. Ja bym radził formata, nic innego mi nie przychodzi do głowy. Z tego co piszesz o swoim sprzęcie, powinno chodzić bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:37, devilll napisał:

mam 100gb wolnego na dysku gdzie jest oblivion poco format i niewiem dlaczego przycina


Może masz wirusy, albo inne śmieci na dysku, nie wiem. Nie zależy to od pojemności dysku. Ja bym spróbował formata, ale jeśli nie chcesz tego robić, zobacz jak idzie w rozdzielczości 1024x768 i niskie detale. Potem podwyższaj i graj na takich, jak nie przycina. Tyle odemnie, nic więcej nie poradzę, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:42, Diabol111 napisał:

U mnie na P4 2,4Ghz 1,25Gb ram i radeon x1650 256mb przycina tylko jak jest napis "ładowanie
terenu"


U mnie tak samo, tyle że jam mam 1 GB RAM, Intel Core 2 Duo i GF 7900 GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:45, devilll napisał:

a moze athlon 3800 x2 jest zaslabym prockiem co moze kupic inny co


Nie musisz kupować nowego. Konfiguracja jest ok. Spróbuj wyłączyć wogóle AA i wtedy odpalić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:45, devilll napisał:

wgralem najnowsze i gowno to daje


ej ale może nie tak ostro:/Naprawdę próbujemy ci pomóc w końcu i athlon to dobry procek więc jedyne co pozostaje to że masz np. za duża ilość programów szpiegowskich na kompie i dlatego ci tnie.Ja np. tak miałem i po usunięciu ich antyvirem podziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci nie pomogę, wyczerpały mi się pomysły. A nawiasem mówiąc, jak będziesz pisał z kimś innym, zachowuj się kulturalniej. Inaczej nie uzyskasz od nikogo żadnej pomocy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 18:50, devilll napisał:

niemam ani jednego virusa niewiem dlaczego podcina


No to ja nie wiem a próbowałeś np. zmienić opcje grafy w Obku na mniejsze??

P.S:Odpowiadaj na posty bo pożniej ciężko się połapać kto z kim i dlaczego(taki guzik jest "odpowiedz")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować