Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 00:08, Bodasz napisał:

Gall historyk - tylko gdzie są te demony po zamknięciu bram otchłani? Bo nigdy się na nie jeszcze
nie natknąłem ;)

w jaskiniach... kilka jaskin jest zamieszkanych przez daedry niezaleznie od tego czy jestesmy przez czy po glownym watku i sa tam tez Xivilai... o ile dobrze pamietam daedry sa tez w Arkved''s Tower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 00:08, Bodasz napisał:

Gall historyk - tylko gdzie są te demony po zamknięciu bram otchłani? Bo nigdy się na nie jeszcze
nie natknąłem ;)


Już nie raz w tym temacie wypowiadałem się na temat, gdzie po zamknięciu bram otchłani można spotkać daedry, ale widzę że muszę to zrobić raz jeszcze;)

Prawdą jest to co powiedział trollf, ale takie szukanie mogłoby sie okazać zbyt czasochłonne. Dlatego też wymienię questy, w których na 100 % spotkasz daedry:
a) Zadanie dla daedrycznego bóstwa Vaerminy
b) Zadanie dla gildii wojowników - "Wędrujący uczony" [jaskinia kruchej skały]
c) Daedry można bardzo często spotkać w miejscach, w których kiedyś była brama otchłani, dlatego że przed każdą z tych bram zawsze stały dwie lub trzy. Bramy zostały zamknięte, ale Daedry nadal żyją, więc nie powinieneś mieć kłopotu. [krótka przejażdżka po krainie i gotowe;)]
i to by było tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:25, trollf napisał:

jeszcze jest zadanie dla Peryite - posagu-smoka nad rzeka Pantery ;]


To zadanko właśnie wcześniej walnąłem, aczkolwiek dziękuje za pomoc, będę pamiętam na przyszłość :)
A nie wiecie gdzie można znaleźć mapkę z pozycjami deadrycznych ołtarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 16:48, Bodasz napisał:

A nie wiecie gdzie można znaleźć mapkę z pozycjami deadrycznych ołtarzy?

Daedryczne oltarze? A moze chodzi tobie o nekromanckie? ;] Czyli te, gdzie mozna przemianac zwykle kamienie dusz w czarne...
czyli:
Dark Fissure (jaskinia), Fort Istirus, Fort Linchal, Wendelbek (ayleidzkie ruiny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 00:08, Bodasz napisał:

MarneusPL - taki sposób to raczej ostateczność, aczkolwiek chyba go użyje bo stworzyć sobie

hehe, ja niestety tez. ale problem sam sie rozwiazal, bo formatujac dysk zapomnialem ze save''y nie sa w folderze z gra... i tak oto stracilem mojego wspanialego 30-poziomowego wojownika, do ktorego naprawde mocno sie przywiazalem przez ten miesiac grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 17:43, MarneusPL napisał:

hehe, ja niestety tez. ale problem sam sie rozwiazal, bo formatujac dysk zapomnialem ze save''y
nie sa w folderze z gra... i tak oto stracilem mojego wspanialego 30-poziomowego wojownika,
do ktorego naprawde mocno sie przywiazalem przez ten miesiac grania:)


To co ja mam powiedzieć, kiedy wymieniałem komputer na nowy i straciłem wszystkie sejwy, a w nich moje dziesięć postaci w tym trzy na lvlu maksymalnym jaki da się osiągnąć;) ^^ Ale to mnie nie zraziło - było minęło... i gram po raz jedenasty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 18:07, kamceg napisał:

i gram po raz jedenasty:)


maniak ^_^

ja juz nie pamietam kiedy ostatni raz jakas gra mnie wciagnela bym przesedl ja wiecej niz 2 razy... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 18:19, trollf napisał:

maniak ^_^


Gram systematycznie od premiery i grę znam na pamięć, co widać po tym ile postów napisałem w tym wątku^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 18:32, Gall historyk napisał:

heh to co powiesz o mnie gdy powiem ci że od czasu premiery gram w Morka i Obka:)

nie wiem, skali chyba zabraklo by to okreslic... ;] ^_^

ja do Morka mam wlasciwie awersje - zbyt dobrze ta gre poznalem jako gracz i modder, natomiast Obek na kolana mnie nie powalil i przeszedlem go wlasciwie chyba tylko raz i pol :> wole za to mody tworzyc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 18:37, trollf napisał:

ja do Morka mam wlasciwie awersje - zbyt dobrze ta gre poznalem jako gracz i modder, natomiast
Obek na kolana mnie nie powalil i przeszedlem go wlasciwie chyba tylko raz i pol :> wole
za to mody tworzyc ;]



Eee tam ja poprostu gram nadal bo właśnie tworzę teraz mody a poza tym mogę kumplom radzić jak pytają "a gdzie jest zbroja x??"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:46, Gall historyk napisał:

nie wiedziałeś o tym??:)Myślałem że każdy zna UESP:)

UESP znam od bardzo dawna, ale nigdy nie zwracalem uwagi na takie mapy - zwykle szukalem tych troche starszych na potrzeby swoich modow ;] wlasnie w taki sposob natrafilem teraz na tego linka - zawsze odwiedzalem w tym celu TIL a teraz to trzeba samemu szukac... cale szczescie TIL raczej tez reaktywowane bedzie wraz z TES Nexus...

20070917215128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować