Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 21:56, Gall historyk napisał:

hmm no to zwracam honor:)a co to za mod na tym screenie??I czy jest w nim ta mapa i ogólnie
wszystko co jest na screenie??

to Silent Stones Camp & Cave mojego autorstwa :] tutaj info oraz obrazki:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=24289&id=2891

no i w podobnym, ale juz nie tak "podziemnym" klimacie jest jeszcze Unfathomed Tower:
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=OblivionMods.Detail&id=24289&id=3114

Dnia 17.09.2007 o 21:56, Gall historyk napisał:

P.S przypomniałem sobie stronkę z modami dodajacymi mody oto ona:
http://www.oblivionsrealestate.com/html/hovering_homes.htm

ta stronke akurat znam :] w jednym z konkursow nawet bralem udzial, moj mod (wlasnie powyzsza Unfathomed Tower) przegral w finale z Weather Tower autorstwa Invader''a (mialy rowna ilosc glosow i musieli dodatkowego sedziego ''zatrudnic'' by wylonic zwyciezce :]) - troche bylem zaskoczony, bo w konkursie brala udzial moja wersja moda bez specjalnych wodotryskow (brak skryptow, dynamicznego oswietlenia itp.) - to i tak nie tak zle jak na dwa dni pracy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 22:06, Gall historyk napisał:

pociesze Cię głosowałem na ciebie i thx za te dwa mody twórz dalej:)


dzieki i nie ma za co ;] no i wlasciwie to nie tylko te dwa mody zrobilem, jest ich troche wiecej ;]
http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=User.EntriesListing&id=24289

no i nowe tez jakies beda...
najblizszy ukazania sie jest z jaskinia alchemika ;] co prawda jak dla mnie zbyt mocno podobny do SSC, ale to byla czesc wiekszego moda, ktorego nie skoncze, a nie chce zeby cokolwiek sie "zmarnowalo" z tego co zrobilem ;]
tutaj obrazki:
http://s82.photobucket.com/albums/j265/trollf/Oblivion/MyMods/AlchemistsCave/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 22:09, stanlee napisał:

Witam. Czy ktoś bawi się CS do Obliviona. jak tak to mam pytanie. Jak wyrównywać teren i usuwać
z niego nie potrzebne przedmioty?

- zeby usunac po prostu klikasz na obiekt i klawisz Delete, mozesz tez zaznaczac wiele obiektow mysza jak jednostki w grach RTS ;] i tez pozniej Delete...

- co do terenu to jesli okno z podgladem masz aktywne to klikasz zielono-niebieska ikonke i w oknie, ktore sie ukaze zaznaczasz Flatten Verticles, a w polu Edit Radius wpisujesz wielkosc (promien) kola - pozniej w oknie podgladu kolka umieszcasz na obszarze gdzie chcesz edytowac, klikasz lewym myszy i trzymajac nia poruszasz...

tak czy inaczej jesli chcesz troche dluzej pobawic sie w modowanie to polecam (szczegolnie forum):
http://www.elderscrolls.com.pl/site/index.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za pomoc, mapka miażdży :D
A gdy zamienię taki zwykły kamień dusz na czarny to co mi to da? Zmieni tylko wygląd czy może doda jakieś specjalne moce?
Swoją drogą jak dla mnie Morrowind miał cudny klimat którego Obek nie pobije, jednak nie chodzi mi tu o lepszy czy gorszy, raczej o inność tych klimatów i własne gusta. Mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 22:36, Bodasz napisał:

A gdy zamienię taki zwykły kamień dusz na czarny to co mi to da? Zmieni tylko wygląd czy może
doda jakieś specjalne moce?


W czarnym można trzymać dusze ludzi i np. dremor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 22:36, Bodasz napisał:

Jeszcze raz dzięki za pomoc, mapka miażdży :D
Zmieni tylko wygląd czy może doda jakieś specjalne moce?

zadne tam moce... w zwykle kamienie lapie sie zwierzaki i inne takie, a w czarne mozna ludzi lapac (np. bandziorow czy straznikow ;]) i taki czarny kamien ma zawsze pojemnosc taka jak najlepsze zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Morrowind miał cudny klimat którego Obek nie pobije, jednak nie chodzi

Dnia 17.09.2007 o 22:36, Bodasz napisał:

mi tu o lepszy czy gorszy, raczej o inność tych klimatów i własne gusta. Mam nadzieje że rozumiecie
o co mi chodzi ;)


Ja rozumiem. Morrowind pod względem klimatu bije na głowę Obka. Jakoś mi bardziej pasował (a zagrałem w niego po Oblivionie), mimo że trochę kanciasty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jestem we właściwym temacie z tego typu pytaniem ale cóż.. Jestem szczęśliwym posiadaczem Obliviona, oryginalnej angielskiej wersji kolekcjonerskiej.. Nigdy nie miałem z nim problemów, do dzisiaj, kiedy to po formacie chcąc Obka zainstalować, zaraz po kliknięciu na ikonkę pojawił się komunikat "E:\ nie jest prawidłową aplikacją systemu win32". Szukałem w internecie rozwiązania, kopiowałem pliki .nt z "repair" do "system 32" etc etc. starałem się podążać za większością odnalezionych wskazówek.. jednak większość z nich dotyczyła wersji pirackich oprogramowania i brzmiała w stylu "ściągnij jeszcze raz", co w moim przypadku z leżącym przede mną pięknym rozkładanym pudełkiem rozwiązaniem raczej nie jest.. ma ktoś może jakieś sugestie, bo na półce obok lezy Shivering isles i chciałbym wreszcie na nim położyć łapy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, o co chodzi. Chyba mi się kiedyś coś takiego zdarzyło, ale nie z Oblivionem. U mnie polska wersja działa bez zarzutów. To chyba problem związany z systemem, a nie z grą. Radziłbym poszukać inny temat na forum, ale może ktoś tutaj wie, co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a masz zainstalowany SP2 do XP?
sprobuj uaktualnic rowniez WindowsInstaller przez windowsupdate i wgranie innych poprawek tez pewnie nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 11:42, trollf napisał:

a masz zainstalowany SP2 do XP?
sprobuj uaktualnic rowniez WindowsInstaller przez windowsupdate i wgranie innych poprawek tez
pewnie nie zaszkodzi...



Jest Windows z ServicePackiem2, WIndows Installer przed chwilą zaktualizowany i nadal nic.. "/ Heh.. może kolejny format i wtedy zobaczę?? :P Skoro wcześneij chodziło.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 12:04, Ferilas de Rienne napisał:

Jest Windows z ServicePackiem2, WIndows Installer przed chwilą zaktualizowany i nadal nic..
"/ Heh.. może kolejny format i wtedy zobaczę?? :P Skoro wcześneij chodziło.. :]

sprobowac nie zaszkodzi, ale moze tutaj cos cie nakieruje na wlasciwa droge ;]

http://support.microsoft.com/kb/218617/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z oblivionem ,wszystko chodzi bardzo dobrze, jednak gdy zbliza sie do mnie przeciwnik , to wtedy następują duże skoki w w wydajności , nie wiem czym jest to spowodowane , na pewno nie sprzętem mam e6700 , 2gb ram i 8800gtx .Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje może jakaś możliwość by sobie w Iglicy Mroźnych Szczytów dodać parę półeczek czy coś w tym stylu? Bo głupio mi trzymać wszystkie łupy w skrzynce koło łóżka, a w skarbu nie chce mi się ich rozdrabniać po skrzynkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 14:21, cmurder napisał:

mam problem z oblivionem ,wszystko chodzi bardzo dobrze, jednak gdy zbliza sie do mnie przeciwnik
, to wtedy następują duże skoki w w wydajności , nie wiem czym jest to spowodowane , na pewno
nie sprzętem mam e6700 , 2gb ram i 8800gtx .Proszę o radę


Może masz jakieś wirusy, albo śmieci na dysku. Na takim sprzęcie powinno iść bez problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 15:38, Bodasz napisał:

Czy istnieje może jakaś możliwość by sobie w Iglicy Mroźnych Szczytów dodać parę półeczek czy
coś w tym stylu? Bo głupio mi trzymać wszystkie łupy w skrzynce koło łóżka, a w skarbu nie
chce mi się ich rozdrabniać po skrzynkach ;)


hmm są na to różne sposoby albo dodanie ich w CS albo użycie modów do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować